Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Chlapi nemáte někdo Kopcovo Onboard video z Barumky (trojáku), na impulsech psal že už to nemá a záleží na lidech co to stříhají jestli to hodí na net tak se ptám jestli to tu někdo nahodou nemá :-)

Go Honda Go :-D

Komentář

• quote:
      Chlapi nemáte někdo Kopcovo Onboard video z Barumky (trojáku), na impulsech psal že už to nemá a záleží na lidech co to stříhají jestli to hodí na net tak se ptám jestli to tu někdo nahodou nemá :-)
      Jestli mi Sala to video nahraje, tak bude. Bohuzel to ale nezalezi na me.
      BTW docela rad bych videl nejaky onboard ze Spanelska, na nem je totiz slyset i Filip. Bohuzel o tom muzu leda tak snit

Komentář

• naky videjka jsem dal na web...
        www.kitcarsweb.com

I love skoda...

www.kitcarsweb.com...Knows more than You know...
        www.kitcarsweb.com...od fandy pro fandy ...

Komentář

• Stanis: diky moc chlape za Katalansko !

((-_-@)

Komentář

• jo no taky bych rád viděl Troják z kabiny

Komentář

• ne z prahy nejsem,a le jestli by mi to mohl někdo vypálit a vzít do sosnový???????dík

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• quote:
                quote:
                Chlapi nemáte někdo Kopcovo Onboard video z Barumky (trojáku), na impulsech psal že už to nemá a záleží na lidech co to stříhají jestli to hodí na net tak se ptám jestli to tu někdo nahodou nemá :-)
                Jestli mi Sala to video nahraje, tak bude. Bohuzel to ale nezalezi na me.
                BTW docela rad bych videl nejaky onboard ze Spanelska, na nem je totiz slyset i Filip. Bohuzel o tom muzu leda tak snit

tak to spanelsko bych si nechal taky libit, ale prava na nej ma Richards...

Komentář

• To sala:Cinkni Richardsovi at ti pošle DVD

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Dnes jsem zkousel to DVD z bohemky prehravat na jinem pocitaci (athlon64 3200+) a tentokrat se mi necukaji prvni 3 RZ (na mym 2)...je to fakt zajimave opravdu nevim cim to je...zahada

......pan-x......
                    ......pan-x......

Komentář

• Cuka se to i kdyz si to poustel primo po namapovani z ISO?
                      quote:
                      Dnes jsem zkousel to DVD z bohemky prehravat na jinem pocitaci (athlon64 3200+) a tentokrat se mi necukaji prvni 3 RZ (na mym 2)...je to fakt zajimave opravdu nevim cim to je...zahada

......pan-x......

Komentář

• quote:
                        Cuka se to i kdyz si to poustel primo po namapovani z ISO?
                        quote:
                        Dnes jsem zkousel to DVD z bohemky prehravat na jinem pocitaci (athlon64 3200+) a tentokrat se mi necukaji prvni 3 RZ (na mym 2)...je to fakt zajimave opravdu nevim cim to je...zahada
                        ano je to vse jen to ISO namontovane v deamonu 3.47

......pan-x......
                        ......pan-x......

Komentář

• Divné, já mít Daemona 3.47 a vše je óká.

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• Zachrana rally u nas!http://www.savewrc.com/cz/index.htm

Komentář

• Nemate nekdo video z Rally Kramolin 2004 - Liska a nejaka S1600 v rybnice?
                              Dik - astooon@seznam.cz

Komentář

• quote:
                                Zachrana rally u nas!http://www.savewrc.com/cz/index.htm
                                Blik! To jsi teda objevil novinku... Podle me jsou ty stranky stejne k nicemu, jak muze mit uspech petice, jejiz autori behem mesice nejsou schopny udelat jeden blbej formular na jeji podepsani

Komentář

Working...
                                X