Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mnoho klipů převážně z francouzkých regionálních soutěží je na http://perso.wanadoo.fr/centreouestrallye/Video.htm ,většina klipů je navíc doplněna titulky(jezdec,auto)při jednotlivých průjezdech.

Komentář

• Kdo nebyl v Sosnové, tak se koukněte na video. Odkaz je na hlavní stránce a v portále.

MravenecZ
      MravenecZ

Komentář

• quote:
        Kdo nebyl v Sosnové, tak se koukněte na video. Odkaz je na hlavní stránce a v portále.

MravenecZ
        Petře, opět si myslím, že veškerá slova jsou zbytečná. Dík za super video

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

• To MravenecZ: Jako vždy kvalitní práce. Díky.

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• To video je absolutně perfektní !!!!!!!

Komentář

• Co k tomu rict... proste super, jako vzdycky! Doufam, ze to pristi rok bude podobne

Komentář

• to video by bylo ještě lepší kdyby bylo udělané ve větším rozlišení!

Komentář

• quote:
                  to video by bylo ještě lepší kdyby bylo udělané ve větším rozlišení!

To by šlo v případě,že bude více místa na serveru!!Musíte pochopit,že kapacita je omezená a tím musíme hledat kompromis kvalita vs. velikost.

Komentář

• quote:
                    quote:

To by šlo v případě,že bude více místa na serveru!!Musíte pochopit,že kapacita je omezená a tím musíme hledat kompromis kvalita vs. velikost.

Ještě že mám tiskového mluvčího... je to přesně tak.
                    Jo Daddy až nějakej kompromis najdeš, tak mi dej vědět...
                    MravenecZ

Komentář

• quote:
                      quote:
                      quote:

Tak pořiďte ještě jeden server a dejte tu více reklam kterýma to zaplatíte třeba...

Komentář

• quote:
                        Tak udelame sbirku na velkej disk

Komentář

• S těma sbírkama bych to už nepřeháněl, myslím že jedna BOHATĚ stačí. Snad management něco vymyslí. V dneštní době má rychlé připojení k netu čím dál tím víc lidí a je jenom otázkou času, kdy se začne internet využívat ještě daleko víc. EWRC má v tom náskok. Kdo z vás by si byl před dvěma roky pomyslel, že bude pravidelně pár dní po rally sledovat exkluzivní fotky fotografů ewrc, videa, rozhovory a aktuální výsledky. Možnosti netu jsou velmi široké a je to otázka času, kdy se do toho někdo víc opře.
                          MravenecZ

Komentář

• quote:
                            S těma sbírkama bych to už nepřeháněl, myslím že jedna BOHATĚ stačí. Snad management něco vymyslí. V dneštní době má rychlé připojení k netu čím dál tím víc lidí a je jenom otázkou času, kdy se začne internet využívat ještě daleko víc. EWRC má v tom náskok. Kdo z vás by si byl před dvěma roky pomyslel, že bude pravidelně pár dní po rally sledovat exkluzivní fotky fotografů ewrc, videa, rozhovory a aktuální výsledky. Možnosti netu jsou velmi široké a je to otázka času, kdy se do toho někdo víc opře.
                            Nojo, jenze tady nejde o pripojeni, ale o misto, kam to vsechno nacpat... Ani ja ten prostor na webu nemam neomezeny, jak to tak mozna obcas vypada

http://fotky.stanis.info/rally

Komentář

• Jó, kdyby za pár dní. Dyk Bros je schopnej posílat obrázky z druhýho konce světa ještě ten den a výsledky jsou on-line. Pánové, co já bych o víkendech dělal bez Vás :-)) Vot, bolšája těchnika i ljudi :-))
                              quote:
                              ...EWRC má v tom náskok. Kdo z vás by si byl před dvěma roky pomyslel, že bude pravidelně pár dní po rally sledovat exkluzivní fotky fotografů ewrc, videa, rozhovory a aktuální výsledky.

Komentář

• Triner a Kresta v AMR [foto + video] http://rally.motorhome.cz/news/modul...ticle&sid=2465

Komentář

Working...
                                X