Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    Samozřejmě,že o seriových.Poslední limitovaná serie jmenovala se Final colection výkon 250 ps.Podle mě nadlouho nepřekonaná ve svých paramatrech a jízdních vlastnostech.

Těžko soudit,jel jsi někdy s Audi S2? :-))

Komentář

• S s2 ne,ale evoII znám velice dobře,mohu v klidu říci je o dost lepší než impreza gt r.v 2000.

Komentář

• Cau ,hosi nemohli byste mi pomoci ?.
        Shanim uz dost dlouho delsi video z BARUM RALLY 2004 .Nemohli by ste mi rici ,kde se to da ztahnout ,koupit ,uloupit ,propasovat ,atd?:-))Mam o to zajem,zvlaste pak o nocni RZ 3 Komarov,jezdi se to otcovi kolem baraku a ja sem dlouhodobe v zahranici .Nemohl by ste mi rici ,kdo to na netu prodava ,popr od koho bych si mohl ztahnout delsi video pres FTP ?mohli bys te mi napsat na muj email ninelove4u@yahoo.com .dekuji moc ,jerry ,denver
        btw:Castulik ,zdravim ...nemoh by sis zapnout ICQ?:-))thanx

Komentář

• quote:<h6>
          On-boardy volně na netu jen tak nebudou, ačkoliv je máme. Pořád platí akce, kterou jsem kdysi vyhlásil, tj. výměna video-materiálu (tedy přesněji řečeno Honzovy průjezdy) za DVDčka s on-boardy </h6>
          Mám nějaké průjezdy H. Kopeckého v archivech (všechno jsou to ale záběry z okruhu v Sosnové - Setkání mistrů 2003, Bohemka 2004, Setkání mistrů 2004). Jak má proběhnout výměna?

Komentář

• quote:
            quote:<h6>
            On-boardy volně na netu jen tak nebudou, ačkoliv je máme. Pořád platí akce, kterou jsem kdysi vyhlásil, tj. výměna video-materiálu (tedy přesněji řečeno Honzovy průjezdy) za DVDčka s on-boardy </h6>
            Mám nějaké průjezdy H. Kopeckého v archivech (všechno jsou to ale záběry z okruhu v Sosnové - Setkání mistrů 2003, Bohemka 2004, Setkání mistrů 2004). Jak má proběhnout výměna?

Napiš mi na můj e-mail co a v jaké podobě (na miniDV, VHS, DVD) máš a dohodnem výměnu ... třeba na Pražském sprintu, no a nebo nám pomůže pošťačka...

Komentář

• to kilometr: Můj e-mail: jiri.janovec@seznam.cz

Komentář

• quote:
                To bomber:Solbergova rána je na http://www.ukf1.net/

Proc me nejde stahnout???

Komentář

• quote:
                  quote:
                  To bomber:Solbergova rána je na http://www.ukf1.net/

Proc me nejde stahnout???

Mě to jde.Musíš dát WRC 2004 Germany Day 2 Solberg Crashes.mpg a ne ten první.

www.janpavlicek.com

Komentář

• to: John,ok a diky

Komentář

• Mimochodem, netušíte, zda je někde na inetu podobná databáze videí jako na ukf1.net? Tam je škoda, že jich jde stáhnout poměrně málo.

Komentář

• taky u toho onboardu z bohemky a barumky (kopeckýho) neslyšíte spolujezdce ???
                        to je docela škoda... nebo je tam trochu slyšet ???

fuci
                        www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

• quote:
                          taky u toho onboardu z bohemky a barumky (kopeckýho) neslyšíte spolujezdce ???
                          to je docela škoda... nebo je tam trochu slyšet ???

fuci
                          Jo no on asi spí!

Komentář

• taky si myslim že musí spát. když předjížděli toho vojtěcha tak akorát se lek a zvednul ruku, jako když fuckuje někoho kdo ho budí jinak tam občas je slyšet i chrápání
                            ne vážně, asi to nejde něja dát nahlas co ? :/

fuci
                            www.michalmusil.cz - modely, fotky, obrazy

Komentář

• quote:
                              taky si myslim že musí spát. když předjížděli toho vojtěcha tak akorát se lek a zvednul ruku, jako když fuckuje někoho kdo ho budí jinak tam občas je slyšet i chrápání
                              ne vážně, asi to nejde něja dát nahlas co ? :/

fuci
                              Kde to berete?

ewrc-results.com

Komentář

• pro Mravencze
                                Bude video z Pražskýho sprintu ?? Jsem z F-M takže nebudu přítomen.

Komentář

Working...
                                X