Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Videoklip

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• MravenecZ: díky Ti, velice dobré video

Komentář

• MravenecZ:diky za video,jako vzdy skvele!!

Komentář

• JJ MravenecZ zase udelal super sestrih. Diky ti za peknou podivanou.

Komentář

• mozna sem trochu zmlsanej, ale co takhle nejakej on-board ze strahova? nemusel by bejt ani z wrcu. jen by me zajimalo jak to pro zmenu vypada ze zavodaku a ne z MHD..

Komentář

• quote:
            mozna sem trochu zmlsanej, ale co takhle nejakej on-board ze strahova? nemusel by bejt ani z wrcu. jen by me zajimalo jak to pro zmenu vypada ze zavodaku a ne z MHD..

Já myslím, že je to řešitelné... Zapracuji na tom.
            MravenecZ

Komentář

• Stahovali jste nekdo tento on-board: http://auto.impuls.cz/video/impuls_00.wmv ? Ma 18 MB,3:30 a je to sestrih asi ze 4-5 letosnich RZ z Fabie WRC. Me osobne docela prekvapilo, jak moc musi jezdec tocit volantem na Rimove! Je tam i kousek nocni RZ z Barumky.

Komentář

• Jo, mám to stáhnutý, ale diskutovalo se tam o tom, že tady na ewrcu už to bylo.

ewrc-results.com

Komentář

• krome predjizdeni Vojecha na Bohemce to byly pro me nove veci. Komarov nema chybu ;]
                  quote:
                  Jo, mám to stáhnutý, ale diskutovalo se tam o tom, že tady na ewrcu už to bylo.

Upravil - modulor 07 Dec 2004 12:43:18

Komentář

• Jediný, co se mi tam nelíbí, že Bohosticům řikají Pohostice!!!

ewrc-results.com

Komentář

• to ufozt: sorry, moje chyba a bohužel stejná je i na DVD z Příbrami, což mě štve mnohem víc, to mi věř... Jinak na eWRCu kdysi proběhl jen ten Krumlov, B(P)ohostice z Příbrami a DVD z Bohemky byly u stanise.

Komentář

• quote:
                        to ufozt: sorry, moje chyba a bohužel stejná je i na DVD z Příbrami, což mě štve mnohem víc, to mi věř... Jinak na eWRCu kdysi proběhl jen ten Krumlov, B(P)ohostice z Příbrami a DVD z Bohemky byly u stanise.

Si myslim, že to tak nějak bylo. Ale až na impulsu se mi to podařilo z Příbrami a Bohemky otevřít, nevim, proč mi to předtim nešlo, ale to je jedno.

ewrc-results.com

Komentář

• Zdravim vsechny,mam prozbu nenecha se nekde zakoupit DVD-onboard s Kopejdou??Ja ze bych si to koupil k Vanocum a byl by to pro me nej.darek.Diky za odpoved

Komentář

• to Hamba: On-boardy nelze sehnat "penězi". Jediná cesta k DVD vede přes videa, příp. soutěže, které se chystají. Nebo si to můžeš domluvit přímo s Honzou či Filipem. FORZA on-boardy pouze zpracovala, přesto je to pořád "majetek" Honzy a Filipa, takže svoji otázku směřuj, prosím, k nim.

Komentář

• Hmm já kameru nemám, takže žádné onboardy z Barumky neuvidím... Smůla no :/

<body>

</body>
                              </html>

Komentář

• To MarvenecZeťo jako vždy super, díky moc

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                                Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Working...
                                X