Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Colin Mcrae Rally 2 - textury

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kubajz
    replied
    Re: Colin Mcrae Rally 2 - textury

JJ.....XP service pack 3.....jen jsem zkopíroval crack a bylo....

Zanechat komentář:

• Vitr
    replied

Ty ovladače mě taky napadly, zkusím si s tím pohrát. Mapping mám vypnutý a všecko ostatní taky, pohled do dálky na 5. Musí to být těma ovladačema, sice ten noťas není žádna palba, ale na devět let starou hru by měl stačit bohatě. A ty jsi teda neinstaloval žádné patche? Jenom jsi to nainstaloval a spustil (jestli teda máš XP-čka)?

Zanechat komentář:

• Kubajz
    replied

Spíš asi ovladače na grafárnu....ale jinak já to jedu na 1024x600 tratě na low, efekty taky a auta na hight...a pohled od dálky na 3....a jede to v poho...ono to dost zpomaluje i mapping!!

Zanechat komentář:

• Vitr
    replied

Na BH jsem se díval, ale většinou tam není napsane jestli je to high nebo low-res. Jedině asi stahovat a zkoušet.
    Má ho vloni novej, už je tam dual core, nějaký 2GB paměti, sice nějaká integrovaná grafárna ale aj tak. Taky jsem si říkal, že to musí jet uplně v pohodě. Aby to jelo plynule, tak jsem to musel nastavit všecko na Low a 800x600. Hodil jsem tam nějaké XP patche, co jsem našel. Měl bych tam dát ještě nějaké speciální patche nebo něco takového?

Zanechat komentář:

• Kubajz
    replied

Tak tohle bude asi trochu problém....většina aut se už dělá opravdu v High res... Možná by se něco našlo na BH http://www.bhmotorsports.com/CMR2/downloads

Jinak co má za noťas?? Já to valím na eečku a to taky není nic moc, ale na cmr2 snad stačí i 400MHz ne??

Pro ty co jeli Ypres: Co na to říkáte, neskutečná palba co?? Jsem místama nechápal jak rychle se tam jelo!!

Zanechat komentář:

Working...
X