Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Colin Mcrae Rally 2 - textury

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• tokarace
    replied
    Re: VW Polo R WRC

Tak na model Fiesty RRC jsem udělal skín Tarabuse z Valašky 2010 . Ke stáhnutí u Nora .
    Tarabus_RRC_1.jpg

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Další novinky na stránce cmr2cars -
    Enrique udělal modifikaci skinu mojí Imprezy S14 na skiny STi N/R4. Tokarace zase postoupil dokonce i s modifikací modelu Fiesty WRC a DS3 WRC na verze RRC/S2000. Upravený model a všechny nové skiny najdete tradičně v sekci Downloads - Archives.

Zanechat komentář:

• Jarda Kozák
    replied

To jsem udělal, ale odkáže mě to SEM a to už nevím jak dál...

edit: tak chyba byla v prohlížeči a už mám polo stažené... Je to super kousek...
    Naposledy upraveno Jarda Kozák; 22-02-13, 11:07.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Přes moji stránku a Downloads, tam si klikneš dole na view u Polo a mělo by tě to hodit sem, tu máš teda přímý odkaz https://docs.google.com/file/d/0B-Gz...VzRjhNT3c/edit
    Tam si v roletce soubor zvolíš stáhnout a je to (možná to budeš mít anglicky, nevím)

Zanechat komentář:

• Jarda Kozák
    replied

NOR: netuším, jak to POLO WRC stáhnout...

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    VW Polo R WRC

Konečně jsem dokončil další nový model do této hry. Udělal jsem nové VW Polo R WRC s texturou S.Ogier - Rally Sweden 2013, jako poctu jeho parádnímu vítězství. Stahovat můžete v sekci Downloads na https://sites.google.com/site/cmr2cars/ a dejte mu trochu do těla.
    Více fotek v galerii http://nor.rajce.idnes.cz/CMR2_-_VW_Polo_R_WRC/
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Re: Colin Mcrae Rally 2 - textury

Pro příznivce historiků jsem konečně dokončil nový model Opelu Manta 400. Je hotový v barvách Opel Team Europe - G.Frequelin 1984 a je ke stažení na mém webu. V archivech od jiných autorů se současně objevuje verze skinu Bastos - G.Colsoul 1985.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Sezona 2013 se nám pomalu rozjíždí a první nové skiny už jsou na cestě. Jeden je dokonce hotov a samozřejmě ho má na svědomí Tokarace. Udělal Mini Cooper WRC - M.Kosciuszko.
    Pro ty, co nevědí kde hledat tak jděte na https://sites.google.com/site/cmr2cars/ a tam dále Download a v archivech jiných autorů dále hledáte podle typu auta. Je tam samozřejmě i spousta skinů z roku 2012 a starší, zejména auta S2000 jsou bohatě zastoupená. Moje skiny jsou spolu s modelama přímo pod Downloads, další autoři jsou zařazení už ve zmiňovaných archivních složkách.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

A Tokarace opět tlačí na pilu a přidává dva exotické Mini Coopery S2000 1.6T * M.Tempestini - Raliul Tara Barsei 2011, A.Feghali - Rally of Lebanon 2012. Díky moc Tome, alespoň se to teď hýbe díky tobě. Ostatní skinaři spinkají zimním spánkem a já mám dost práce na novém EP Two Basses.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Tokarace je opravdu k nezastavení a k výše uvenému přidal ještě specialitku z české scény - skin Mini Cooper S2000 - A.Tlusťák Bosphorus Rally 2012
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Náš pravidelný přispěvatel Tokarace se v poslední době odvázal a naskinoval celou řadu parádních aut. Takže na cmr2cars račte nahlídnout na Downloads a pak do archivu, kdo má zájem o následující.
    Fiesta RS WRC - D.Oliveira France 2012, Fiesta RS WRC - V.Rossi Monza 2011, Citroen DS3 WRC - P.Solberg Deutschland 2011, Mini Cooper WRC - Y.Muller France 2012, Mini Cooper WRC - Ch.Atkinson Deutschland 2012,Škoda 130RS Monte Carlo 1977.
    Mimo to jsem já udělal další skin na Mini Cooper WRC - R.Dumas France2012. Mám rozdělaný nový 3D model Opel Manta Gr.B, ale ještě to dost potrvá, jsem vytíženej jinde.

Zanechat komentář:

• joey85
    replied

NOR: Diky za odpoved

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

No jde o to, na co přesně se ptáš. 3D model se tvoří hlavně v Zmodeleru. Na ten se pak mapují různé textury a ty dělá většina asi v Photoshopu, nebo Gimpu. Ale který další program je nejjednodužší a zároveň lepší než tyhle, to teda přehled nemám.

Zanechat komentář:

• joey85
    replied

V jakem programu delate ty 3D navrhy? Respektive ktery je nejjednodussi :-) Momentalne pouzivam Corel nebo Photoshop, ale chtel bych neco lepsiho...? Diky

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Jsem moc rád, že jsi se ozval. Za prvé že se něco děje, protože všichni tvůrci zarytě mlčí. A taky že cheš dělat Mullera, já si rozdělal Mini WRC - Dumase a na Mullera jsem měl spadeno potom. Tak se alespoň nemusím snažit zbytečně a vyberu si něco jiného.

Zanechat komentář:

Working...
X