Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Colin Mcrae Rally 2 - textury

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• tokarace
    replied
    Re: Colin Mcrae Rally 2 - textury

Zatím mám tak 60% černo bílé Fiesty , ale dokončuju MINI Atkinsona z Německa a MINI Mullera z Francie .

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Tak nakonec se z Henningovy Fiesty vyklubal hned trojlistek Fiest RS WRC - Henning Solberg Finland 2011, PG Andersson Sardegna 2011, Erik van Loon Rallye de Wallonie 2012. Vsechny uz musete najit na mem webu v sekci Downloads. Asi budu pokracovat v trendu skinovani, mam rozdelany maratonsky Lancer, take od van Loona.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Mám rozdělaný zatím civilní základ modelu VW Pola, což se projevilo jako dobrý tah. Podle posledních fotek má WRC úplně jiný bodykit, tak ještě že jsem to nehnal zbytečně rychle, ušetřil jsem si předělávání. Akorát mi to teda připadne teď dost škaredý, ty kulaté blatníky vypadaly o dost lépe.
    Potom si mimoto lehce skinuju Henningovu Fiestu - Finland 2011...
    No a jinak všichni moji dvorní skinovači se nějak zabrzdili, spousta lidí mi nahlásilo do čeho se pustí, ale hotovo nemá nikdo?

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

to Sterkelio:
    Hello.
    Thanks for your PM. If you are not a member of this forum, I can´t write a PM to you then.

The most frequent bug with textures is name mismatch. Every material used for model polygons should has correct name, in connection
    with *.dds files inside *.bfl package. If the model is searching for unknown or wrong named material, the game crashes.
    Send me complete bunch of files for one wrong car. I will take a look on it. It´s allways better to discuss the exact problem.
    Search my webside for the mail contact.
    Regards,
    NOR

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Ano, o tom, že RMC1977 je nejhezčí skin nemám pochyb ani já. Akorát jsem to pojal jinak, A/nechtěl jsem ho zdrbat, B/pokud bych začal s RMC já, Litvínov už nikdo nedodělá. Takto je šance, že ten nejhezčí někdo dodělá a bude aspoň víc variant. Každopádně budu vděčný za jakoukoliv další iniciativu z vaší strany, ale není kam spěchat. Navíc jsem objevil chybu v mapování oken, mám obě okna nalepený na jednu stranu. Kdo teda bude chtít skinovat, opravdu mi napište,kromě templatu pošlu i opravený model.

Zanechat komentář:

• tokarace
    replied

Tak a je to venku česká klasika 130RS . Díky za každé nové auto . Ale skín z MonteCarla by byl hezčí . Já se teď zatím na něho ještě nechystám .

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Tak pánové, konečně jsem se po malých krůčcích dopachtil k dokončení Škody 130RS. Je to moje první zadokolka a první historik. Model asi není tak propracovaný jako u mých ostatních 3D modelů, ale na mapování a skinování bylo i tak práce dost. Startovací skin jsem udělal AMK Chemopetrol Litvínov 1983. Jak už jsem zmiňoval, udělal jsem i bílý template, takže případní zájemci o další skinování račte se ozvat do PM. Ke stažení nového auta samozřejmě směřujte na https://sites.google.com/site/cmr2cars/ kde v Downloads sjeďte na obálku RWD. Fotogalerie ze hry je na http://nor.rajce.idnes.cz/CMR2_-_Skoda_130RS/
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• Kubajz
    replied

Po tom co mi odešel noťas a já si koupil novej jsem musel CMR2 vzdát, protože se to nehorázně sekalo (kombinace dvoujádra ATOM a NVIDIE se cmr2 moc nelíbí). Ale po tom co NOR vypustil nové WRC jsem tak jednou ta měsíc zkoušel a zkoušel jestli půjde.....až do dneška bez úspěchu Ale dneska se vzbudím s tím že to přece musí jít a asi po 3h laborování ruznejch patchů se zázrak povedl.....CMR běří!!! Obrovská pochvala pro NORa....MINI je úplně luxusní a asi zvážím návrat JDM-racing do šampionátu

PS NOR: kdyby jsi chtěl na stránky dát třeba i staré modely SDK Design nebo nějaký ty JDM textůry ze starejch cmr2 stránek tak písni PM

Zanechat komentář:

• Maxifavos
    replied

NOR : tvé modely mne donutili znova nainstalovat CMR 2 Fiesta je povedená,ale DS3 a MINI se mi jeví lepší,jsem zvědavý na 130 RS a jen tak mimochodem Felicií Kitcar tě asi nenahlodáme do budoucna ????

Zanechat komentář:

• maca300
    replied

HEHEHE teďs nám to dal na 130 RS se dost těším

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Díky za pochvalu. Musím trochu narcisticky přiznat, že Miníci mi taky docela dělají radost. Jak 3D model, kdy mě nepomáhala žádna předloha/konverze civilní verze, tak mapování a skinování se mi celkem vyvedlo, jsem s tím dost spokojen. Uvidím, co na to budu říkat s odstupem času, třeba moje C4 WRC se mi teď modelově moc nezdá dobrá. Taky se mi u pár modelů různě rozchází poměr kolo/výřez blatníku. V modeleru to vypadá třeba normálně, ale ve hře občas divně.
    Další pokrok na 130RS je dost pomalý, nakonec jsem po dlouhém váhání zvolil skin ve variantě Chemopetrol Litvínov, ty varianty které jste mi navrhovali vám pak zadám samotným

Zanechat komentář:

• tokarace
    replied

Nooo tak opět velmi dobrá práce. Za mě 1+ .

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Tak Ášín na Mini Cooper S2000 1.6T už je hotov a doufám že budete spokojení. Díky Maxifavosovi přibyla v archivu složka pro Citroen C2 S1600 a jedno Punto S2000. Také je otevřen archiv pro Mini WRC, kde mám první příspěvek od autora Peterboy.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

V archivu je otevřena další položka, tentokrát Fiat Abarth Grande Punto S2000. Mám příslib do budoucna od dalšího autora Aphonso, možná si pamatujete jeho Abarthy ze serveru BHM, měly naprosto dokonalou kvalitu. Sice má problémy se zálohou některých skinů, ale určitě pošle co půjde a je velice ochotný i do budoucna.
    Já jsem pokročil s Mini Cooper S2000 pro Pecha, zbývá už jen doladit okna a je hotovo.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Na mém webu je rozšířený archiv skinů o další auto. Velké díky Tokaracemu a Enriquemu, můžete tam teď najít 56 skinů pro Škodu Fabii S2000.

Zanechat komentář:

Working...
X