Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Colin Mcrae Rally 2 - textury

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Ford Focus WRC07

Původně odeslal holec Zobrazit příspěvek
    Když už mám vytvořenou tu texturu/model v photoshoppu tak mě to tam hodí příponu psp... a kdž to změním na dds.tak mě to ve hře nejde..Nějaké tady???
    Textura se uz v phtshpu musi ulozit jako *.dds, pozor na dodrzeni puvodniho jmena. Pak soubor vratis do pomocne slozky a zpetne zabalis pretazenim BWD do ramecku v BflWorks, tim se prepise BFL, ktere vratis do hry.

Původně odeslal tokarace Zobrazit příspěvek
    Možná malinko odbočím , ale předělávání textur jsem díky vaším radám už zvládnul. Přesto mám ještě dotaz . Co mám udělat abych ty textury viděl , když otevřu model v Zmodeleru 1.07b . 3D model vidím , ale je bílý ?!!! Tady v tom jsem naprostý neználek. Děkuji za jakoukoli radu nebo odkaz na tutoriál .
    Je to v okynku Material Editor (nevim ted jestli ma ikonu nebo musis najit v menu), tam se pro jednotlive jmena materialu prirazuji textury - Load Map. Pak hlavne Apply changes a OK.

Původně odeslal sodjag Zobrazit příspěvek
    Môžem sa opýtať aké budú tie ďaľšie verzie, ak to nie je tajné.
    Tajne to neni, ale kupodivu to presne nevim ani ja. Bude balicek od meho kolegy z Danska, ja udelal model a zakladni texturu, ostatni chysta on. Predpokladam bily template, nejaka verze BP tovarny, mozna Expert. Nechci slibovat predem, fakt nevim....
    http://sites.google.com/site/cmr2cars/

Komentář

Re: Colin Mcrae Rally 2 - textury

A kdy bude ten bílý template???

Komentář

to NOR:jak se vkládají textury na BHM????dík

Komentář

Tu su textury na ten NOROV focus. http://www.colinmcrae.110mb.com/cmr2_new-cars.htm

Komentář

Dost dobrý NORe díky moc

Komentář

Ta Fábka Honzy Kopeckýho je bomba, supr stránka...

Komentář

Původně odeslal holec Zobrazit příspěvek
                Dost dobrý NORe díky moc
                Ja mám rovnaký názor. NOR a jeho kolega odviedli výbornú prácu. Dik hoši.

Komentář

gigi a latvala se u mě už prohánějí....ty focusy jsou fakt perfektne udělané....moc díííky...a kdybyste dělali něco dalšího tak určo začněte bud s imprezou (současnou) nebo céčtyřkou....
                  "Když se ti zdá že máš všechno pod kontrolou, jedeš prostě moc pomalu" - Mario Andretti

Komentář

Diky za pochvaly, jsem rad ze se Focus libi. Ani nebylo v planu udelat tolik verzi, ale chytl se toho necekane dalsi nadsenec a diky skinum z RBR toho je ted tolik.
                    Neco dalsiho uz delam, to se nemusite obavat... akorat to neni o co si 4Kubyk4 pise. Citroen C4 uz je davno udelan (k dispozici na BHM i 110mb) a soucasnou (lonskou) Imprezu jsem ke stazeni jeste nevidel, ale fotku uz jo.
                    Momentalne mam rozdelane neco co ma udajne vyjet na Bohemce, ale u me bude snad i driv.

Komentář

Super. Přibylo toho celkem dost . Jen tak dále. Díky všem.

Komentář

a to céčtyřku v novém designu bys udělat nechtěl???}:

Komentář

No opravdu nechtel. A hned ti reknu proc.
                          1. Pro mne to neni design ktery by me uchvatil, nemyslim ze je to od stareho vyrazne zlepseni. 2. Myslim ze to casem stejne udela nekdo jiny. 3. Osobne mnohem radeji budu delat novy 3D model, nez jen upravy textur. 4. Jak jsem napsal, mam neco rozdelane a chci mit na to klid. Brzo uvidite ochutnavku a urcite to ocenite vic nez RB Citron.

Komentář

OK....

Komentář

Původně odeslal NOR Zobrazit příspěvek
                              Momentalne mam rozdelane neco co ma udajne vyjet na Bohemce, ale u me bude snad i driv.
                              Bude to nová fábia S2000 že ano.

Komentář

může se zeptat jestli někdko nevíte kdo má na starost www.colinmcrae.110mb.com ???dík...

Komentář

Working...
                                X