Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Colin Mcrae Rally 2 - textury

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• NOR
    replied
    I po několikáte klinické smrti cmr2 stále není tuhé, jsou tu nové skiny z RMC2016.
    Balík parádních skinů vytvořil "the last hero" Tokarace a jsou ke stažení na mém archivu - https://sites.google.com/site/cmr2skins/
    Ford Fiesta RS WRC 2014 - Bertelli, Camilli, Kubica, Ostberg. Citroen DS3 WRC - Meeke, Lefebvre and VW Polo WRC - Ogier, JM Latvala, Mikkelsen. Hyundai i20 WRC - Paddon. Peugeot 208 T16 - Suárez
    PS: asi su debžon, ale asi osmkrát jsem se pokušel připojit fotku a nějak se nechytá
    RMC16.jpg

Naposledy upraveno NOR; 12-02-16, 00:19.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Re: Tokarace přidal další várku 2014 skinů

Tak zatim ode mne neni nic. Jeste tak mesic urcite budu mit cmr2 pust. Jesteze tu je borec Tokarace, ktery uz ma na mem webu v archivu nove skiny pro VW Polo WRC 2015 z Monte Carla. Jako obvykle to udelal excelentne.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Ivo, ani nevis jak bych rad, ale minimalne do vanocnich prazdnin na to neni ani casu pomyslet. Ani pak neni nic jasne.

Zanechat komentář:

• ivosak8990
    replied

Nore doufám že bude Fábia R5

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Tokarace přidal další várku 2014 skinů

Můj kolega Tokarace se velice činil a vyplodil balík krásných 2014 skinů. Můžete si projít archivy na cmr2 skins a všechny si tam stáhnout. Nejnovější nabídka obsahuje: Tokaraceho oblíbené Škoda Fabia S2000 Evo2 - Kopecký APRC, Lappi ERC, Baumschlager, Vlček, Meireles. Ford Fiesta R5 - Vanneste. Peugeot 208 T16 - Hirschi. Takže příjemnou zábavu, cmr2 stále žije !!!
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Citroen DS3 R5

Aby se nereklo, ze nic nedelam, tak krome reedice Fabie S2000 ve verzi Evo2 a nekolika skinu na uz existujici modely jsem si spichnul modifikaci Citroenu DS3 na verzi R5. Doufejme ze auto bude ve hre spolehlivejsi, jak skutecne R5 od PSA. Jako startovaci jsem zvolil skin S.Chardonnet - Sardegna 2014. Urcite se brzo dockate i dalsich, treba z domacich luhu a haju.
    Auto stejne jako moje ostatni je ke stazeni na http://sites.google.com/site/cmr2cars/ v sekci Downloads a vice fotek je v galerii http://nor.rajce.idnes.cz/CMR2_-_Citroen_DS3_R5/
    Přiložené soubory
    Naposledy upraveno NOR; 23-06-14, 21:21.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Hyundai i20 WRC

Nejnovější WRC pro cmr2 je konečně tady. Dokončil jsem nový 3D model se skinem D.Sorda. Ke stažení tradičně v sekci Downloads na https://sites.google.com/site/cmr2cars/
    Přeji příjemné poježdění a hodně zábavy se stále čerstvým cmr2.
    Více fotek v galerii http://nor.rajce.idnes.cz/CMR2_-_Hyundai_i20_WRC/
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Peugeot 208 T16 (R5)

Můj nový 3D model jsem publikoval jako dvě různé verze. Test car 2013 s tradičním továrním designem a homologovanou verzi roku 2014 se skinem C.Breen - Acropolis Rally. Můžete je najít v sekci Downloads na mém webu, stejně jako moje ostatní auta do cmr2. Přeju hodně zábavy.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied
    Re: Colin Mcrae Rally 2 - textury

Začala sezona 2014 a Tokarace se vrhnul na první velkou ofenzívu skinů. Z odjeté Rallye Monte Carlo je hotová sestava:
    Ford Fiesta WRC - Hirvonen, Evans, Kubica, Prokop. Citroen DS3 WRC - Meeke, Ostberg and VW Polo WRC - Ogier, JM Latvala, Mikkelsen. Jsou v plánu i další letošní skiny.

S mojí modelářskou činností to vypadá tak, že Peugeot 208 T16 je v podstatě hotov a jen čeká na tovární zveřejnění, abych to mohl doladit podle poslední podoby. Na Hyundai i20 WRC mezitím pokračuju v modelování a zatím to celkem ujde.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

S novýma modelama to není zatím velký zázrak. Peugeot 208T16 je namodelován, trvalo to dost dlouho protože jsem ho nejdříve dělal jako hi-poly a následně redukoval na low-poly. Každopádně teď jsem ve stadiu mapování a dělání základní textury. Další na řadě bude i20 WRC, ale tam je hotovo zatím jen pár prvních hran na modelu.
    Jinak kdo by se chtěl v cmr2 trochu sklouznout organizovaně, připomínám další ročník českého šampionátku na stránkách http://cmr2.wz.cz/ Určitě přivítáme jakoukoliv posilu, už nás aktivních moc není a nejde o žádné extra rivalství, spíše o zábavu.
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• tokarace
    replied

Ještě jsem dodělal poslední dva skíny pro letošek : Fiesta WRC V.Rossi - Monza Rally Show 2013 , Fiesta R5 T.Cave Walles rally 2013. A už se těším na nové modely od Nora .
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• tokarace
    replied

Něco málo zase přibylo : Fiesta R5 - Puricelli , Bertelli a Fiesta WRC - Puricelli , která mi dala docela zabrat . Ke stažení : www.sites.google.com/site/cmr2cars/ .
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Pokračování seriálu nové skiny do cmr2 je už tady. Neúnavný autor Tokarace se věnuje novince Ford Fiesta R5 a oblékl jí do skinů Evans 2013, Valoušek 2013 a jako testovací WRC verzi 2013/2014.
    Přiložené soubory
    Naposledy upraveno NOR; 03-10-13, 11:19.

Zanechat komentář:

• NOR
    replied

Tokarace se zase činil a dodal parádní textury pro Fiestu RS WRC - Hirvonen 2011, Latvala 2011 a Kosciuszko 2013, pro Mini S2000 1.6T exotický kabát Feghali 2013 a jako třešinku pro domácí fandy Fiestu R5 - Kostka Barum 2013.
    Odkazy ke stažení aut jsou v Downloads na www.sites.google.com/site/cmr2cars/
    Přiložené soubory

Zanechat komentář:

• ivosak8990
    replied

pošli meil na SZ něco mám snad si vybereš

Zanechat komentář:

Working...
X