Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Richard Burns Rally

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Richard Burns Rally

V obchodě
    "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Původně odeslal pavel 6255 Zobrazit příspěvek
      Zdravím prosím vás mohl by mě někdo dat český stručný návod jak udělat aby auta v modu všechny rz asfalt jezdily jako na asfaltu a ne jako na šoto a taky kola nejsou na asfalt.Stahl sem si to na fansrbr ale je to AJku.Rz v poho vše asfalt. Ale jak sem psal auta nejdou.Byl bych moc rád kdyby se našel někdo kdo by mě poradil.Mějte se fajn.
      http://rbr.onlineracing.cz/index.php...l&p=howtostart

Zde je návod na správné vložení auta do hry. Je tam i poměrně rozsáhlá sekce download, kde najdeš hodně aut.

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
      potřebuji pomoc mě se stále stává že mi ve Francii při obrácených RZ vypadávají, nenačtou nebo se oběví eror a stává se mi to i u některých jiných RZ které se jedou v opačném směru než původní
      předem díky za každou odpověd
      Máš patch 1.02? Jinak poradím leda je přeinstalovat. Nic mě jinak nenapadá...

Komentář

Původně odeslal Teodor Zobrazit příspěvek
        A k´de se dá sehnat tato hra?
        Tuším,že včera vyšla tato hra za 49 kč,takže hledej u dobrých prodejců PNS
        www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Mirek-607:myslím že ne hod mi sem odkaz kde ho stahnu dík
          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

WRC_com: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=dlstart&dlid=3
            "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

jak dlouho trvá vyřízení licence? já sem to posílal asi před týdnem a stále žádná odezva

Komentář

To musíš řešit s organizátorem daného podniku. Nevím, o jaké licenci je řeč.

Komentář

Mirek-607: už je vše v pořádku já sem si to spletl s registrací na jeden podnik sorry

Komentář

Dá se změnit citlivost volantu? Mám Logitecha a lítám z jedné strany na druhou, jenom trochu otočím volantem.

Komentář

zdravím všechny ,já vím že už se to tady řešilo ale poradí mi někdo prosím jak dám na všechny rz asfalt a hlavně jak to mám udělat aby ty auta neměly nastavení na šoto ale asfaltové???no a poslední věc jak to dám potom do původního stavu když budu chtít???díííky

Komentář

Původně odeslal spider Zobrazit příspěvek
                        Dá se změnit citlivost volantu? Mám Logitecha a lítám z jedné strany na druhou, jenom trochu otočím volantem.
                        Určitě. Buď nastavením úhlu řízení ve hře (nastavuje v podstatě rejd), nastavením úhlu na ovladači volantu (úhel z rejdu do rejdu). Filtry citlivosti by taky mohly změnit citlivost na náhlé změny, ale s těma jsem si nehrál. Každopádně podle mě dost pomahá jezdit hodně silný force feedback.

Další, co na to má vliv je samotné nastavení auta, zejména záklon rejdového čepu (camber) a sbíhavost/rozbíhavost atd.

Původně odeslal Papen Zobrazit příspěvek
                        zdravím všechny ,já vím že už se to tady řešilo ale poradí mi někdo prosím jak dám na všechny rz asfalt a hlavně jak to mám udělat aby ty auta neměly nastavení na šoto ale asfaltové???no a poslední věc jak to dám potom do původního stavu když budu chtít???díííky
                        Na to byl nějaký mód s instalačkou, zkus pohledat googlem RSRBR nebo koukni na www.bhmotorsports.com, tam by to mohlo být. Každopádně tratím zůstává původní kvalita povrchu, takže očekávej místy hodně hrbolatý asfalt s kolejema atd. Osobně jsem ten mód nikdy nepoužíval, takže moc zkušeností nemám.

Co se týče setupu, tak to je velký problém. Hra totiž rozděluje tratě na šotolinový a asfaltový slot. Tyto sloty jsou pevně dané a takovýmhle módem nejdou změnit. Pokud má auto výchozí nastavení na šotolinu jiné než na asfalt (např. všechna originální auta), tak i se stejným nahraným setupem jsou na šotolinovém a asfaltovém slotu ve skutečnosti jiná. V takovém případě asi jedině nastavit auto znovu z defaultu pro podmínky šotolinového slotu tratě a asfaltového povrchu.

Komentář

• Richard Burns Rally

Chtěl bych se taky zeptat.Potřeboval bych při hře více hráčů zároveň používat klávesnici a gamepad.Zatím gamepad nemám doma,tak nemůžu vyzkoušet.Nemáte někdo zkušenosti s takovou kombinací?Předem děkuju
                          “...dokud udržím meč a moč, chci závodit“-L.Hršel

Komentář

No myslím, že tohle nejde. Musel by si vždycky po odjetí RZ přenastavit ovládání pro dalšího hráče

Komentář

To je právě to co při hře více hráčů nejde,přenastavit ovladač,proto jsem myslel,jestli to nefunguje najednou obojí.Ale i tak díky,budu muset vymyslet jinou variantu,nebo počkat a pak se uvidí jak to pošlape.Díky
                              “...dokud udržím meč a moč, chci závodit“-L.Hršel

Komentář

s tím asfaltem jsem taky zápasil, ale jde to udělat jednoduše. otevřeš si fyziky a jsou tam tuším tři zákl. setupy. tak vezmeš ten asfaltový a přepíšeš název tak aby byl shodný s šotolinovým a sněhovým a pak to jen nahraješ zpátky a nahradíš. doufám, že jsem to napsal srozumitelně
                                Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

Working...
                                X