Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Richard Burns Rally

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Fyzika na béčka... strop turbomotoru v RBR je cca 400 koní. Víc nejde. Atmosféra silnější být může. Hodně lehké auto je dost obtížně ovladatelné, ale to není ten největší problém. Dál nejde zakázat odpojování zadní nápravy s ruční brzdou (to znamená, že všechny čtyřkolky v RBR můžou jezdit vracáky na ručku, což u béček nešlo). Další věci, jako, že v RBR všechno řadí stejně rychle, téměř nevadnoucí brzdy atd. už jsou drobnosti. Osobně jsem zkoušel turbo auto 400 koní a 780 kg (poměr skoro jako Delta S4) a řídit to moc nešlo...

Komentář

Pekny skiny na fabinku

Komentář

Nechtěl by někdo z redakce uspořádat pohár v RBR pro zdejší uživatele? Myslim že dost lidí co chodí sem na forum jezdí a byla by sranda změřit síly mezi sebou na trati

Komentář

Původně odeslal pejda
          Historie vlákna o RBR se nachází zde: http://www.ewrc.cz/2007/forum-backup...4-f45-c32.html
          Bohužel, stránka nenalezena! Zkoušel jsem otevřít tvůj odkaz a tohle to hlásí.

Komentář

Od přesunu ta offline záloha fóra na webu není.

Komentář

Původně odeslal stanis Zobrazit příspěvek
              Od přesunu ta offline záloha fóra na webu není.
              A není to škoda? Dalo se tam najít dost zajímavého, i když už to bylo dost nepřehledný.

Komentář

Někam bych to možná nahrnout mohl...

Komentář

Re: Richard Burns rally

jak udelam ty to skiny???pls pisni!!!!

Komentář

Prosím kde se nechá sehnat hra Richard Burns rally , nebo kdo by za rozumný peníz na dobírku poslal funknční CD okopírovaný z originálky . Prosím ještě o radu nejde mi COLIN 1 po přeinstalaci na XP z 98 windows tam to chodilo dobře Colin 1 naběhne , běží úvod 2 min dobře a jak se má přepnout jakoby na hru tak to spadne a objeví se mi ikony na ploše . / email smazal pejda /
                    Naposledy upraveno pejda; 30-10-07, 20:08. Důvod: smazal jsem konktakt - zde žádný warez!

Komentář

Třeba tady, vyber si: http://zbozi.cz/searchScreen?q=richa...0&maxPrice=200

Máš snad ještě pocit, že je nutné si tu hru ukrást místo toho ji za pár korun koupit? I kdyby ne, tady žádný warez nebude.

Komentář

tak to jsem nevěděl že to stojí tak málo děkuji

Komentář

vyšla C4, už se těším až ju tam hodím
                          link :http://www.skodafabiawrc-rbr.wz.cz/r...ad/index_1.htm
                          Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

dobra gameska

Komentář

Ahoj. je to sice mimo trochu mimo téma, ale nemáte někdo soubory se jmény a značkami podle současného MS? Pokud ano, pošlete mi je, kontakt je tuším v mém profilu. Dík Mirus
                              Kizz-me WRT

Komentář

Lze hrát rally Burnse na Vistě

Zdravim.Rád bych se zeptal jestli lze hrát PC hry Richard Burns na pc s operačním systémem Windows Vista home basic.Rád bych si ji koupil,ale počítačům moc nerozumim.Děkuji za případnou odpovědˇ.
                                Naposledy upraveno pejda; 24-11-07, 16:48. Důvod: přesunuto do správného vlákna

Komentář

Working...
                                X