Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Richard Burns Rally

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Richard Burns Rally

Video z nové RZ!

Komentář

Video z Hrádku 1 - 03:41.706

Komentář

Mé nové patlaniny do RBR. http://www.nahraj-obrazek.cz/di-7140648279711.jpg
        Naposledy upraveno pavel 6255; 27-07-14, 18:57.

Komentář

Ahojte,
          chtěl bych poradit, mám windows 8 a mám problémy s RBR. Co mám udělat, abych mi hra sla pres cely monitor, po kraji obrazovky mám pásy.
          Děkuji za pomoc

Komentář

Původně odeslal misel Zobrazit příspěvek
            Ahojte,
            chtěl bych poradit, mám windows 8 a mám problémy s RBR. Co mám udělat, abych mi hra sla pres cely monitor, po kraji obrazovky mám pásy.
            Děkuji za pomoc
            Najdi si ve složce s hrou soubor RichardBurnsRally.ini, oteevři ho jako textový soubor a najdi hodnoty XRes a Yres. To je rozlišení. Doplň tam hodnoty, které potřebuješ. Já tam mám XRes = 1600
            YRes = 900 to znamená, že jedu hru na rozlišení 1600x900. Pokud chceš fullHD, tak tam dej patřičné hodnoty. Poté textový soubor ulož. Mě to takhle funguje.

Komentář

1) Stáhni RBR Fixup http://www.racedepartment.com/thread...support.49275/
              2) Nainstaluj (překopíruj obsah do složky Plugins)
              3) V RichardBurnsRally.ini nastav požadované rozlišení (př. XRes = 1920 a YRes = 1080) a ulož.

EDIT: pokud nechceš mít auto roztáhlý použij ten Fixup jinak funguje i varianta výše.
              eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Původně odeslal Spik Zobrazit příspěvek
                1) Stáhni RBR Fixup http://www.racedepartment.com/thread...support.49275/
                2) Nainstaluj (překopíruj obsah do složky Plugins)
                3) V RichardBurnsRally.ini nastav požadované rozlišení (př. XRes = 1920 a YRes = 1080) a ulož.

EDIT: pokud nechceš mít auto roztáhlý použij ten Fixup jinak funguje i varianta výše.
                Co přesně dělá ten Fixup? A dá se aplikovat, i když mám RSRBR 2013 mod?

Komentář

Fixup upravuje spoustu drobností ve hře od grafiky, zvuků atd. Já to ale používám výhradně kvůli tomu poměru stran. Běžný nastavení rozlišení v RBR.ini jen obraz "násilně" roztáhne a obraz je pak zdeformovaný (vše je obecně širší než v reálu). S tím Fixupem to ale zachová správný poměr stran tím, že to okraje nastaví až ke kraji obrazovky. Ve výsledku to pak vypadá skoro jak moderní hra, rozhodně líp než nový WRC.
                  Co všechno ten Fixup dělá nevím, ale tak nějak je to vypsaný na jejich stránkách nebo na rbr +
                  http://rbrplus.blogspot.cz/2013/04/r...lugin-112.html
                  Pokud vládneš angličtinou.

Jinak jak funguje s jinejma pluginama nevím, ale pokud to spouštíš běžně přes zástupce, tak by to mělo fungovat, upravuje to přímo zdrojový kód hry (myslím).
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Děkuji za pomoc, Vám všem. Dělám vše podle návodu, ale nějak ne a ne to rozběhnout přes celou obrazovku.
                    Možná někde dělám chybu, ale zkouším to dál.
                    Mějte se.

P.S. RBR a celému motosportu zdar :-)

Komentář

Ahoj zkus si dát ještě na ploše pravé myšítko-vlastnosti-nastavení a příspůsobit monitor.Třeba to pude takto . Pavel

Komentář

Už fakt nevím, většinou si vím rady, ale nehnu s tím..Jaký máte ovladač grafiky?

Komentář

A ve rbr startup mi jde nastavit maximalně 1024*768*32, již nevím co s tím.Nikam se to nehne a rozlišení je pořád stejné.

Komentář

misel: A ten soubor RichardBurnsRally.ini si použil ze složky RBR v program files? Já mám sice sedmičky, ale ten správný RBR.ini, aby to fungovalo musím hledat v : pevný disk/users/můj profil/appdata/local/virtualstore/program files(x64)/Sci Games/Richard Burns Rally a tam je ten RBR. ini, ve kterém jsem to přepisoval a funguje mi to.
                            My Rally Photos

Komentář

Neví někdo o template na Hyundai I20 ? ... Vyshi řikal že ho možná udělá, ale já ho nikde nemužu najít... díky

Edit: ještě jeden dotaz na skinery... kurňa jak se dělalo to chromování jak měl třeba kubica... vím že se v alpha kanalu muselo misto co chci mit leské dát do bile barvy, ale myslím že se muselo ještě něco přepsat v ini souborech auta, ale ja už si nepamatuju co to bylo
                              Naposledy upraveno klonovač; 10-08-14, 21:42.
                              GOU HJONDÉÉ GOU !!!

Komentář

Čau nevíte jak se dají zesvětlit kola na bílou u Toyoty st 185?

Komentář

Working...
                                X