Oznámení

Collapse
No announcement yet.

WRC

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

[/quote]
    Hej mas ji na playsta??????kdes ji sehnal????pry je to BOMBA!!!!

[/quote]
    Seženeš ji v každém obchodě kde prodávají nějaké hry. A super fakt je, akorát mě štve, že když nebude na PC tak už nebude ta popularita.... škoda

Komentář

Já mám pouze PC, takže mně nezbývá nic jiného, než se modlit ať vyjde i na PC

Komentář

quote:
        Hej mas ji na playsta??????kdes ji sehnal????pry je to BOMBA!!!!
        ------------------------------
        Kolik stala?????vic nez 1000kc???snad ne!!!nemam moc LOVE!!/penez/
        jezdis ji s volantem????

[/quote]
        Seženeš ji v každém obchodě kde prodávají nějaké hry. A super fakt je, akorát mě štve, že když nebude na PC tak už nebude ta popularita.... škoda

[/quote]

Komentář

Včera jsem si ji koupil, neodolal jsem, a je to bomba. Nic lepšího jsem ještě neviděl. Hra je na DVD takže jsou na něm i videa před každým závodem. Super grafika. Myslím, že to že není na PC, nemusí mnoho lidí mrzet, protože by to ve většině případě znamenalo koupi nového PC.

P.S. Já ji koupil za 1790,- Kč

Komentář

quote:
            Včera jsem si ji koupil, neodolal jsem, a je to bomba. Nic lepšího jsem ještě neviděl. Hra je na DVD takže jsou na něm i videa před každým závodem. Super grafika. Myslím, že to že není na PC, nemusí mnoho lidí mrzet, protože by to ve většině případě znamenalo koupi nového PC.

Jojo taky jsem za ni tolik vypláznul, ale nijak toho nelituji, jsem rád že se ti líbí. Napiš nějaké časy a jestli už máš vyjeté nějaké kódy nebo SS. Já už taky něco zajel můžem srovnat

Komentář

quote:
              quote:

Jojo taky jsem za ni tolik vypláznul, ale nijak toho nelituji, jsem rád že se ti líbí. Napiš nějaké časy a jestli už máš vyjeté nějaké kódy nebo SS. Já už taky něco zajel můžem srovnat

No to je trochu rychle na to, že ji mám jeden den.

Komentář

LIDICKY nevim kolik stoji WRC?????doufam ze min nez 1000kc!!Nemam moc penez!!!!

Komentář

quote:

Nejsi náhodou z Bohnic?

Komentář

quote:
                    quote:
                    ---------------------------------------------
                    neser se do toho namestku!!!!!
                    jen jsem se ptal!!!!!-KLID JO???!!!!!!

Nejsi náhodou z Bohnic?

Komentář

Working...
                    X