Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dirt 3

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Dirt 3

Dnes, tedy 17.3.2010 přiznal Gavin Chesire, že se u Codemasters pracuje na Dirt trojce, možná se blýská na lepší časy, neboť prohlásil i cosi o přestřelení s Amerikanizací Dirtu 2.
    Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Re: Dirt 3

Pokud to neposunou k realitě,a vůbec,i kdyby,tak od RBR nikdy neodejdu

Komentář

vyjádření od Codemasters:
      Vice prezident společnosti Codemasters Gavin Cheshire odhalil, že jeden z týmů společnosti už pracuje na pokračování úspěšné závodní hry Colin McRae - Dirt 2. V rozhovoru o situaci v Codies pro časopis Edge totiž Cheshire uvedl: „Opravdu, je to o tom nechat vývojářům svobodu tvořit a inovovat. Ve studiu v Birminghamu vznikají skvělé projekty, třeba Dirt 3 a Bodycount, který už jste určitě viděli.“

„Máme ohromné vize u našich závodních titulů. Jsme rádi, že jsou tak rozdílné. Neříkám, že všechen kód u Dirt zase zahodíme a uděláme znova jako dříve. Některé myšlenky z Dirt 2 ale určitě změníme, přicházíme totiž s čerstvými a novými nápady. Pokud neinovujete, jste mrtví,“ uvedl Gavin Cheshire. Už včera jsme informovali o simulátoru formulí F1 2010, jenž Codemasters rovněž připravují. Na bližší informace o Dirt 3 si zatím musíme počkat.

zdroj: www.hrej.cz

Komentář

Stojí to za přečtení http://bonusweb.idnes.cz/zurnal/osta...statni_das.idn

Myslím si, že nějaká WRC hra pujde "do kytek"...ta grafika tady hovori za vse..nejvic mě ale nadchlo to, že kariera začne v devadesátých letech, a to včetně dobových vozidel, až po součastnost...a dle slov toho chlapka, ktery na tom pracuje rika, že to bude"největší rallye hrou, která kdy byla vytvořena"
        Lidé by se neměli bát své vlády. Vláda by se měla bát svého lidu

Komentář

Grafika hovoří za vše? Myslíš tu, z renderovaného videa?

Komentář

tak kariera s začátkem v 90. letech i s dobovými auty je přesně to, o čem sním už několik let, jen ne v podání zrovna Dirtu, ale něčeho oficiálního
            jen se obávám aby ty dobový auta nebyly taky americký s minimem evropských jak ukázal Dirt 2, nečekal bych teda žádný auta WRC (v názvu neměly WRC ani auta v prvních pěti Colinech) zřejmě licencema zapovězené hračky
            těch zemí mohli vypsat taky víc, aby to zase nebylo něco jako Maroko, Chorvatsko, Baja (California, čtěte baha) apod.
            grafika vypadá taky o něco líp, doufám že už nadobro vymizí ty žlutý výpaly od slunce, aspoň v evropských zemích
            ale docela nechápu ten výbuch toho návěsu, známka amerikanizace, která má údajně vymizet a dalších Blockových kravin
            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Náhodou, mně se ty Blockovy videa líbí a myslím, že by to mohl být docela zábavný režim, kde by se jezdil ten jeho natrénovaný slalom mezi letadly, skrz budovy atd. Nezatracoval bych to hned kvůli tomu, že je to něco jiného než rally, je to prostě show... Mód kariéry zní slibně, o evropské auta bych se rozhodně nebál... Spíš jsem zvědavý na fyziku, nečekám žádný simulátor, ale chci aby se auto chovalo aspoň trochu jako auto a ne jako motorový člun na vodě, jako tomu bylo zvykem v starších Colinech...

Komentář

asi si mě ne zcela správně pochopil, má jít o !!!nejlepší!!! rally hru

Komentář

jo grafika je paradni..kdyz se podives na takove video treba ohledne dirta1 nebo 2jky, tak je to vpodstatě"to samé"....oproti tomu wrc se mi i to video zda lepší, než sem viděl u wrc...a ta 3jka bude dobra podle mě, protoze chcou jit ke korenum rally a to v te kariere bude podle me urcite:-)...treba si tam vyberes v te kariere mod(rally,ofroad a dalsi)..no a v tom rally budou urcite pekne skvosty:-)..no uvidime..zatim se ale na to tesim vic, nez na WRC
                  Lidé by se neměli bát své vlády. Vláda by se měla bát svého lidu

Komentář

Tady jsem něco našel o DIRT 3 a jsou tam nové fotky vypadají super :-) těším se nato víc než WRC 2010 :-D

Přeloženo v GOOGLU:

http://translate.google.cz/translate...&tl=cs&act=url

Komentář

takže jestli jsem to správně pochopil, tak DiRT 3 bude mí taky licenci na WRC? jestli je to pravda tak to potěžalois, to bude tvrdá konkurence pro fazolky, ty maj jen navrch tím že je to oficiální hra s zřejmě dobrým karierním modem, jinak bude Dirt 3 asi ve všem ostatním lepší

Komentář

Už se nemůžu dočkat... bude to super jezdit ze SAINZEM atd....s lancii,audi,čelika a víc krásných aut...Prostě good !

Komentář

pár nových obrázků a informací... http://www.virtualr.net/dirt-3-four-...views-details/

Mají tam být i pekáče sk. B, o vozech specifikace WRC zatím slovo nepadlo a není jasné, jestli tam nějaké budou, licenci na 2010 WRC sezonu má sice Milestone, ale Codies by neměli mít problém s tím si licencovat starší sezóny jako to mají třeba autoři Gran Turisma...

Upřímně - todle je po mnoha letech Colin, na kterého se těším. Je mi jasné, že to nebude žádný hardcore simulátor, ale věřím, že to bude aspoň dobře vypadající a hratelná zábava!

Komentář

já su rád že aspon výjde další rally hra....na světě jich není moc....a na fyzice my nezáleží je pravda že RBR je nejlepší to si taky myslím.. ale chci si těd zahrát něco s krásnou grafikou jako je DIRT 3

Komentář

jedna nová fotka

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._6054077_n.jpg

Komentář

Working...
                              X