Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Assetto Corsa

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Assetto Corsa

Je potřeba upozornit na tento simulátor, který zatím měl na českých serverech minimální publicitu. Dalo by se říct, že je to první next-gen simulátor, který má zároveň promakanou fyziku a skvělý vizuál. Autoři se mohou pyšnit oficiálními licencemi na Ferrari, Lotus, BMW, McLaren + spousta dalších přibude. Oficiální tratě jsou navíc scanovany laserem, takže jsou přesné do posledního puntíku. Jako bonus je hra velmi dobře modifikovatelná a už vzniká spousta nových aut od fanoušků a dokonce vyšla první nová trať - Joux Plane z RBR! Věřím, že v budoucnu se dočkáme více rallyových přídavků a nebudem muset smutnit, že RBR je poslední pořádná rally hra - Sice tady nejspíš nebude žádný šampionát, kariéra apod, ale jde hlavně o to si zajezdit, no ne? Hra ještě nevyšla, ale na Steamu jde koupit přes early-access = dostanete nedodělanou hru, která se každých pár týdnů updatuje.

Tady je video z Joux Plane (trať je přímý konvert z RBR bez úprav)

Re: Assetto Corsa

Vypadá to moc dobře. Že by nástupce Rfactoru? Jen se dost bojím HW nároků.

Komentář

Původně odeslal Pepino Zobrazit příspěvek
      Vypadá to moc dobře. Že by nástupce Rfactoru? Jen se dost bojím HW nároků.
      Mám aerly-access a testoval jsem i v náhradním compu s dvoujádrem 2,8GHz ,RAM 4GB(tedy je fakt že grafiku v něm mám HD7770 2GB ) a myslím ,že HW nebude problém,běhalo to plynule a bez problémů na max.A co se týče fyziky tak to je pecka...
      Ačkoli jsem "odkojenej" na rFactoru , tak si myslím ,že Assetto Corsa pokud neustrne vývoj ,ho s klidem strčí do kapsy...

A pro mě jako paintera bylo příjemným překvapením ,že templates ke všem autům jsou v adresáři simulátoru...Žádné shánění a stahování pokud chci udělat skin.

Ale co bych tady rozváděl,stačí si najít stránky Assetto corsa a podívat se do fora...Dělá se na tratích,autech,skinech,showroomech...
      Naposledy upraveno NCIS; 08-01-14, 15:09.

Komentář

ze by konkurence pro c.a.r.s.
        GO CZECH GO

Komentář

Tyjo tak ale 35€ není zrovna málo..

Komentář

jenom bych chtel upozornit majitele postarsich stroju ze hra je opravdu nextgen a vubec nepodporuje xpcka, po shlednuti videi sem byl uplne hotovej a chtel si pred vanocema udelat radost jeste ze nez sem poslal penize tak sem kouknul na pozadavky a ejhle jen w7 a novejsi....

Komentář

Moje první rozpracovaná česká vlaštovka...

Komentář

Tak to bych snad mohl rozjet. Mám notebook 2 jádro 2.5 GHz, 8 GB Ram a Nvidiu GT635M 2Gb. Zatím jsem všechny hry rozjel. Jen AC4 Blag Flag už jen na nejnižší detaily , to už se ntb pěkně zapotil. Taky jsem právě odkojenej na Rfactoru. A nevíte někdo vůbec jak to vypadá s Rfactorem 2? No a pak je tu ještě to c.a.r.s. jak někdo psal. Vypadá to na simulátorové žně . To bude chtít lepší volant.

Pro NCIS: Kamaráde klobouk dolů. To je paráda. Fakt krása

Komentář

A nevíte někdo náhodou, jestli u této hry půjdou při pohledu zevnitř vypnout ty ruce a ten volant? To uplně nesnáším. V rfactoru všechno vypnuté, jen palubovka a budíky . V RBR občas snesu volant, ale ty ruce fakt moc nemusím.

Komentář

Už to začíná... http://www.virtualr.net/lancia-037-f...first-previews

Jinak Kegetys údajně pracuje na nějakém konvertoru tratí a až Italové vydají nějaké plánované pomůcky, tak pak nebude problém zkonvertovat jakoukoliv trať z RBR do Assetto Corsa

Komentář

Obávám se, že ten RallyWorld mód do Assetta bude stejný paskvil jako pro rFactor (tj milion aut, ale ani jedno není správně), ale třeba se mýlím... Na jiném rally modu dělá ještě jiná italská banda, ti sice taky mají jako modely jen konverze ze starších her, ale aspoň se snaží tam dávat reálná data, aby se ty auta chovaly správně. Navíc mají v týmu celkem šikovného zvukaře, viz. ukázka jeho zvuku pro DS3 WRC https://soundcloud.com/nk_audio/citr...-day-1/s-CkJdU

Komentář

Pokud to ale bude jen záplava nekvalitních modelů aut a všelijakých tratí, tak to bude stejně k ničemu. Musí to mít hlavu a patu, tzn nějakej mod šampionát nebo kariera, jinak to bude něco jako shakedown v RBR, pouze v lepším kabátu. Zrovna ten Volkswagen z WRC the game mě moc nepřesvědčil. Až po úpravě od atiwrc ušel (nebo kdo to dělal).
                        eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Ano je to prakticky shakedown jako v RBR v lepším kabátu, fyzikou a zvukama a (zatím) bez navigátora, ale i tak je to pro mě zatím nejlepší virtuální rallyový zážitek. Těch módů zatím moc není, ale všechno má svůj čas... DS3 WRC je asi zatím nejvymazlenější.

Komentář

Takto vypadal můj sobotní den!
                            Ráno testování buginy a odpoledne Virtual GP v RE-PLAY studiu, kde jezdíme na Assetto Corsa.

Komentář

Working...
                            X