Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sébastien Loeb Rally Evo

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sébastien Loeb Rally Evo

Tak se můžeme těšit příští rok na novou rally hru. Bohužel zatím jsou ohlášeny jen verze na Xbox a PS4.

"Milestone, italské studio stojící za WRC, SBK, MXGP nebo MotoGP, chystá další nový rallye titul ve spolupráci se Sebastianem Loebem. Hra nese název Sebastien Loeb Rally Evo a vývojáři si kladou za cíl vytvořit nejzáživnější závodní hru na nezpevněném povrchu.

Hlavním lákadlem bude kariéra, kde budete moci prožít život jezdce rally a soutěžit o místo v týmu Sebastiena Loeba, jenž bude vašim mentorem a provede vás tímto sportem. Dále v titulu bude offline režim. Půjde prý o ideální volbu jak zlepšovat své schopnosti a celkově zdokonalovat svůj jízdní styl. Jakmile budete dostatečně připraveni, budete se moci pustit do online závodění a vyzvat své kamarády nebo soupeře z celého světa.

Sebastien Loeb Rally Evo se přiřítí na podzim příštího roku ve verzích pro PlayStation 4 a Xbox One. PC verze zatím potvrzena nebyla."
    Zdroj: http://www.zing.cz/novinky/25144/zav...o-od-milestone

Re: Sébastien Loeb Rally Evo

no nvm, Milestone se zrovna se sérií WRC moc nepředvedli (hlavně co se týká hratelnosti a realističnosti), ale třeba překvapí a budeme mít důstojného nástupce Richarda, i když tomu moc nevěřím...
    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Já jsem velmi lehkým optimistou s Dirtem4. Protože Codemasters jsou alespoň odborníci narozdíl od Milestone. Jen aby se jim teda chtělo dělat něco rallyového a realistického.
      Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Vývojářům se chce dělat to, na čem vydělají Obávám se že něco "realistického" nemá komerční potenciál - fanoušků je málo na to aby se vývoj takové hry zaplatil.

Komentář

Vypadá to, že přinejmenším tratě budou vypadat reálně a tedy skvěle :-)
          http://www.zing.cz/novinky/26306/seb...listicky-teren

Komentář

Na PS4 vyšlo demo,docela dobrý

Komentář

Tak už je venku demo na PC verzi.na steamu.

Komentář

hm, zkusil jsem demo a první dojmy vypadaj, že se nám tady někdo inspiroval asi DiRT Rally, k hraní budou taktéž tři disciplíny - rally, vrchy (dle intra bych si troufl tvrdit Pikes v obou verzích) a rallycross. V demu je k dispozici Polo WRC, MINI ze 60´s a P208 R5. Jízdní model si nedovolím hodnotit, nepodařilo se mi v demu můj volant (Logitech Formula Force EX) nastavit, volba tlačítek nějak nefungovala. Na klávesnici už jezdit neumím, takže pokud byl někdo šťastnější, tak se podělte o dojmy

Komentář

Jsem na tom podobně. Mám G27 a výchozí nastavení volantu 90 stupňů !!!!! Jako že 45 vlevo a 45 vpravo. Po jakýsi kalibraci se to zvedlo na neuvěřitelných 180 stupňů. Přitom v nastavení ovládání byla možnost nastavit manuálně rejd, ale těch 450 to nevzalo ani omylem. Tak jsem to nasranej vypl a od tý doby to ani nezkoušim znovu zapínat.

Doufám že je to jen chyba dema. A to jsem přemejšlel, že si to i předobjednám... No budu asi ještě čekat až co jiní.
                  eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Spiku tak to si na tom ještě dobře. Mě se totiž nepovedlo na G27 nastavit ani pedály, takže jsem měl plyn a brzdu na tlačítkách na volantu...
                    Každopádně hra hodně podobná Dirtu. Sice mi Sisteron, který je v demu, přijde za vcelku povedený model tratě (nevím, jak moc je totožný), ale např. zvukově mi to přišlo hrozný. Moc času jsem však tej hře nedal, tak možná je prvotní pohled trochu zkreslený...Na klávesnici to jezdit nebudu...

Komentář

Zdravím už jste si někdo zakoupili CD Sebastiena Loeba Rally?Jaké to je,dá se do toho investovat?děkuji

Komentář

Čekal jsem do toho mnohem víc. Fyzika auta stojí za starou bačkoru a grafika je přímo otřesná. Zlatej rF
                        http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Ahoj, napíšu tu to stejné, co na jeden herní server. Mnoho lidí na to dost nadává. Bohužel většinou jsou to takový, co zapnuli demo, odjeli RZ a pak napsali, že je to strašná pi***. Ono ostatně to tvrdilo spousta lidí už předtím, že je to bude sra***, protože...... Pročítal jsem různé fóra, polské, anglické, fracouzské, Metacritic, steam... a jsou tam hodně rozporuplné reakce. Jedni tvrdí, že to lepší simulátor než Dirt, druzí na to šíleně nadávají.
                          Já ti na to napíšu svůj názor. Mám od vydání plnou PC verzi doma a demo jsem hrál i na PS4. Hrál jsem v podstatě všechny rally simulátory (vyjma nového Dirta, u toho čekám na PS4 verzi), takže mám s čím srovnávat. U SLR je největší problém první dojem, který není dobrý - tak jako u holek i taky první pohled řadu lidí nadobro odradí a hru zavrhnou. Jak zmiňuje Čejda, grafika je slabší a ještě to umocňuje špatná optimalizace na PC. Takže ač jsem spustil GTA V na full a plynule, tady se mi to sekalo při medium grafice (pěkně hnusná). Naštěstí stačili vypnout v nastavení grafiky Wait for VSync a hra pak běžela plynule na full. Druhým problémem je, že když začneš hru hrát, nefunguje ESC (a v podstatě všechny klávesy, které si nepřekonfiguruješ), tedy musíš dojet RZ do konce nebo natvrdo přejít do Win a hru shodit. Opět je zde lehké řešení a to v nastavení kláves vyresetovat nastavení kláves přes F1 a pak už všechno funguje korektně. Zde mi zůstává rozum stát, proč to Milestone takhle nechali, přitom stačilo toto lehce ošetřit ve zdrojáku. Uznej sám, že zapneš hru, grafika hrozná, hra se seká a nefungujou klávesy = vypneš hru a začneš všude nadávat, jak je to příšerná hra.....ano, takhle probíhají většinou ty negativní hodnocení (vrcholem bylo, když ještě jeden maník přidal takovou třešničku "Nějakej neznámej , rádoby namachrovanej frantík nikdy nebude sahat legendám rallye jako Richard Burns a Colin Mcrae po bačkory." - zkrátka někomu vadí na té hře úplně všechno a kritizuje, i když ví prd).
                          Až se spraví grafika a klávesy a začneš hrát zjistíš, že ta hra je dobrá. Mód kariéry je velmi podařený s postupným nakupování/pronajímáním výkonnějších aut (zde mě dost mrzí, že ve hře není žádná Škoda). Fyzika taky není špatná (ale nedokážu posoudit, protože jsem rally nikdy nejel). Není úplně lehké se naučit jezdit čistě a rychle, nějaký čas to trvá - ne jako třeba Dirt 3, kde to zapneš a po první RZtě už jezdíš bez problémů. Vadí mně ale dvě věci - na noty se nedá moc jezdit, protože to čte hodně pozdě. Přečte pravá 5 100, a když jsi v pravé 5, tak řekne, že za těch 100 metrů je vracák, na který se nedá už dobrzdit. Druhá věc je, že auto se občas při vyjetí mimo cestu neskutečně nakopne do neskutečných kotrmelců.... Mezi auty je poznat rozdíl v chování, tratě jsou dělané podle reálných RZ a jejich charakter se mi líbí (pomalé, úzké RZ s rychlými pasážemi apod. - ne jako ve WRC 4 ze zatáčky do zatáčky na široké cestě).
                          Pokud hledáš hru, která ti dá spoustu zábavy můžu jedině doporučit. Pokud hledáš reálný simulátor, netroufám si hodnotit (nebudu machrovat, že vím, jak se auto má chovat, když jsem rally nikdy nejel). Ještě dodám, že PS4 verze je mnohem povedenější a výše uvedenými neduhy netrpí.
                          https://www.youtube.com/watch?v=gOja...ature=youtu.be

Komentář

dík za zhodnocení, můžu dootaz, předpokládám, žes to hrál na volantu, funguje v plné verzi normálně? Když jsem zkoušel demo, tak pro něj neexistovaly pedály, což je jaksi konečná. A dle mého soukromého názoru je u her ten první dojem celkem významný, pokud mi něco nefunguje nebo to vypadá neoptimalizovaně atp., tak si řeknu, že to někdo nezvládl úplně nejlíp a že to asi nebude taková špička a abych se patlal s nastavením a testováním co povypínat. Ale ať nejsu negativistický, z toho, co jsem viděl na youtube - tratě a tak, to se mi líbí, vypadaj zajímavě, pochvalu maj R5 a až to někdy uvidím na salu, tak nevylučuju, že to koupím. Ale chybí mi u SLRE takové to těžko definovatelné něco, co mě přimělo koupit D:R už v Early Acces i přes to, že jako dlouholetý hráč RBR jsem na předchozí DiRTy nadával

Komentář

S těmi volanty jsou zatím problémy, ale píšou na facebooku, že chystají nějaký opravný patch, aby s těmi volanty problém nebyl. Já mám starší volant Logitec MOMO a s tím problémy nejsou. Oficiálně podporované by měly fungovat (http://sebastienloebrallyevo.com/features/ - Compatibility list)
                              S tím prvním dojmem je to opravdu průšvih a hodně si tím škodí. Oni už několikrát posouvali datum vydání a dál už asi nechtěli, tak vydali hru v tomto nedozrálém stavu, což je strašná škoda. Já teď jen lituju, že jsem si nekoupil PS4 verzi, ještě v obchodě jsem držel obě dvě verze a přemýšlel kterou vzít :-). Přijde mi to totiž, jako by vypiplali PS4 verzi a pak to překonvertovali bez velké snahy na optimalizaci (nebyl už čas) na PC - podobný nebo spíš ještě horší problém by u GTA 4.

Komentář

Working...
                              X