Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sébastien Loeb Rally Evo

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Dirt Rally je jedna z nejlepší rally her ale musíte si to taky koupit na steamu aby jste měli všechny update. někteří si stáhli nějakou verzi na černo... a měli tam strašné fyziky aut... a pokud budete mít origo hru tak jeto nádhera.. všechno propracované.. škoda že codemasters.. nedostane nikdy nějakou licenci . takže doporučuju moc !

Komentář

Pěkné video, ještě mám co trénovat. https://www.youtube.com/watch?v=vPabsHYr4a0

Komentář

Prosím vás nenašli jste někdo nějakej patch, kterej by dokázal u této hry použít volant Logitech g 27? Vůbec nejdou nastavit pedály a volant jde jen na 90 stupňů. Projel jsem toho již mraky a nic....

Komentář

Prosím vás nenašli jste někdo nějakej patch, kterej by dokázal u této hry použít volant Logitech g 27? Vůbec nejdou nastavit pedály a volant jde jen na 90 stupňů. Projel jsem toho již mraky a nic....

Komentář

Pořád to nejde? Ještě že jsem to nekoupil jak jsem chtěl... Ostuda jak prase tohleto!
            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

No abych zas někoho nanařknul...Já to chtěl udělat stejně jako s Dirtem. Než do toho vrazim peníze, tak to chci ozkoušet. Takže sem to stáhnul z torrentů...Jestli třeba na steamu je již nějaký opravný balíček, tak to nevím...Zkoušel jsem i demo ( cca před 3 týdny ), stáhnuté přímo ze steamu, a tam byl ten samý problém - tak nevím. Může se k tomu prosím vyjádřit někdo, kdo má hru origo ze steamu? díky!

Komentář

Prosím vás o radu jaký volant zakoupit ke hrám s rally. děkuji

Komentář

Původně odeslal Motorka Zobrazit příspěvek
                  Prosím vás o radu jaký volant zakoupit ke hrám s rally. děkuji
                  Já jsem dříve jezdil rally (RBR) na Formula Force EX nebo tak nějak. Ale to byl shit a pak jsem koupil Logitech Driving Force GT. Nemá sice spojku a Hčkové řazení (má alespoň sekvenci, která se v rally hodí jako ruční brzda a řadíš si tlačítky pod volantem), ale má celkem obstojný feedback a 900 stupňů rotace (což v rally stejně nevyužiješ ). Co jsem ho naposled kupoval, tak se pohyboval cenově kolem 3 litrů. V této cenové hladině si myslím, že nic lepšího není. Pokud chceš něco více, tak si připrav 8 tisíc a více na pořádnou kvalitu. Upozorňuji ale, že v posledních cca 2 letech jsem trhs volantama příliš nesledoval, takže možná v té cenové hladině okolo 3 tisíc se objevilo něco lepšího.

Komentář

Hrajete někdo po síti?

Komentář

No, když se tady o tom diskutuje, tak jsem to testl ... a kromě hezké grafiky, no comment, obyčejná arkáda. Fyzika o ničem, zvuky o ničem a za vše mluví, že couvat se musí brzdou a ne že se zařadí zpátečka a zmáčkne plyn. Za mne propadák.

Komentář

Zdravím, mám na prodej hru Sebastian Loeb Rally na konzoli PS4, cena 400,- Pokud máte někdo zájem, pošlete mi soukromou zprávu :-)

Komentář

Working...
                        X