Oznámení

Collapse
No announcement yet.

DiRT Rally

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• DiRT Rally

Dneska vyšla nová hra od Codemasters, DiRT Rally. Má to být nástupce CMR her a prý je to hardcore simulace, podle VideoGamerTV to "není simulátor obtížný jako Gran Turismo, ale jako letecké simulátory". Právě se mi stahuje na Steamu, tak jsem zvědavý, třeba budeme mít konečně nástupce RBR

Re: DiRT Rally

přiznám se, že tohle mi úplně uniklo, podle obrázků a nějakých prvních gameplay videí to nevypadá uplně marně, napiš pak prosím nějaké zhodnocení. Jsem teď po večerech vytáhl po letech Dirta 3 a tam té rally trošku ještě něco schází k tomu, aby si to pořádně užíval, třeba tohle bude krok správným směrem. A hlavně to vypadá, že tam neni Gymkhana, takž tím to má pro mě ne jeden, ne deset, ale aspoň 100 plusových bodů
    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Taky to bylo teda dost na tajňačku, jako že jsem se snažil to sledovat a furt nikde nic. :/ Je to tedy jen early access, zatím, tak to bude asi ještě na dýl.
      Kenny to jsi to platil, nebo je to zdarma? Popř. je možný to stáhnout volně a kolik ta instalačka má? Dík
      eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Nehrál jsem, ale podle videí vidím, že to není simulator a nenahradí to RBR . Ano, je to těžší arkáda, ale to auto se chová divně dle videí. Moc to sedí na silnici, reakce na změnu povrchu nejsou uplně to co by měly být. Doporučuju shlednout tohle video, kde je vidět jak se auto chová na asfaltu, hlavně vracáky... že to je jak přibité
        https://www.youtube.com/watch?v=BuH7X8df-Fo
        Ale graficky to je pěkný to jo, aj ty tratě jsou docela úzké

Komentář

Tak to vypadá hodně pěkně (y)
          Zdar jak sviňa.

Komentář

Tak pokud by to byl cisty asfalt, rekl bych, ze to nema k realite az tak daleko, naopak u RBR mi prijde, ze auto po asfaltu az nerealisticky klouze, i kdyz je fakt, ze na zbytcich snehu by to asi melo klouzat vic. Ale soudime jenom z videi nehotove hry

Komentář

Dalsi detaily

http://www.eurogamer.cz/articles/preview-dirt-rally
              GO CZECH GO

Komentář

to jsem čelt už včera v originále a hodně mě to navnadilo a obávám se, že se asi nechám zlákat ad to video od Biggiho, nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že ten řidič si to moc nedává a valí to na šipkách, na volantu z toho musí být zase jiný zážitek a to u mě osobně platilo aj u Dirta3, který mě na šipkách neskutečně sejřil...

Komentář

Hrát to s kamerou za autem je konina.pohled z kokpitu je úplně jiný a je to paráda.rz v noci super ,peněz rozhodně nelituju.

Komentář

kuře: tak mrkni na tohle video...
                    https://www.youtube.com/watch?v=heS1dVXBd1w pod plynem v zatáčce podřadí a záď se té Lancie ani nehne. Samozřejmě bych si ale přál, aby to byl simulátor....

Komentář

Sice jsem to nehrál, ale podle videí je patrné, že to hardcore simulace není ani náhodou. To jen prostě dnes jsou hráči tak mimo, že cokoliv, kde se musí aspoň trošku snažit při hraní, už nazývají superobtížnou hardcore simulací a vůbec si neuvědomují, že toto byl kdysi dávno standard... Jinak vypadá to suprově, grafika pěkná, zvuky u některých aut luxusní. Já si rád zahraju něco oddychovějšího, k čemu není potřeba vytahovat volant... Tyto ne-simulátory jsou stejně na volantu o ničem, když tam ani nejde jezdit kontrolovaným smykem. Atmosférou mi to připomíná staré dobré Rally Championship 2000 a Codemasters se konešně po mnoha letech vydali tím správným směrem. Jinak hra ještě není hotová, je k dispozici přes "early access" na steamu, takže se na ní ještě bude makat

Komentář

Já jsem to koupil za 27 eur na Steamu. Nejvíc mě příjemně překvapily tratě, které jsou fakt povedené a nejsou to ty rovné dálnice jak z jiných her. V příštích měsících se do hry chystají přidat i závody do vrchu a rallycross, co jsem pochopil tak dokonce by to mělo být licencované World Rallycross. A hlavně, jako vždy, doufám že přidají Fabii R5

Komentář

Tak jsem to taky koupil no a zklamán nejsu. Nečekal jsem od toho, že to bude nové RBR, to fakt a obávám se, že hra tohoto kalibru už v dnešní době ani nevznikne. Ale zpět k DiRT: Rally. Pokud bych to měl porovnat s DiRT3, který jsem nedávno z nudy znova rozehrál, tak je to o kus lepší a to nemluvím o tom, že tam chybí krávoviny jako Gymkhana atp. Tohle je čistě rally, velkým překvapením pro mě byly tratě, které jsou pěkné, technické a docela úzké, žádná letiště, místy si docela máknu, ale asi tak hraje dost roli anglický rozpis, na který nejsu zvyknutý. Pokud jde o auta, nabídka je celkem slušná a dva balíčky dalších (klasické a moderní) ještě do konce roku přijdou, takže si neí na stěžovat, chování je pro každý typ FWD, RWD, AWD jiné, docela pěkné jsou zadohraby. Kdybych to měl srovnat s DiRT3, tak je jízda mnohem příjemnější, je větší výzvou a nedá se jezdit jak v předchůdci plný a ono se tam skoro všude nějak na poslední chvíli srovnám, tady je to o kus méně arkádové. Abych to sesumíroval, je to dobrá hra a staří Colinové mají konečně důstojného nástupce

Komentář

No doufam ze to vyjde i na PS4 , no nejdriv by to chtelo nejaky volant.

Komentář

obávám se, že to na svém PC nespustím, mám Lenovo win 8.1. Procesor Intel Pentium CPU 2020M, 2,40 GHZ RAM 4,00GB. INTEL HD GRAPHICS.
                              Myslíte, že to spustím?

Komentář

Working...
                              X