Oznámení

Collapse
No announcement yet.

DiRT Rally

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• http://volanty.heureka.cz/thrustmaster-t150-rs/ mam tento na PS4 a spokojenost

Komentář

• a je to v pohodě na dirt?

Komentář

• Jasne , podle nicku spolu asi hrajeme na Online Arene ten Dirt Championship , ja jsem tam Gagne1211

Komentář

• Jasné hraji jenže na ovladači a ty výsledky se nedostavují sice nemám všechny ty perky ale i tak.řeším to právě různě po diskuzích,ale nikdo mi neodpovídá tak jsem to zkusil tady

Komentář

• Jelikož Sony nepodporuje volanty od Logitechu tak se chystám po letech opustit platformu PS. Zajímalo by mne, zda-li tato specifikace PC bude (nejlépe s rezervou) stačit na hraní této hry i při max. detailech...? Díky za info
            Počet jader čtyřjádrový procesor
            Typ procesoru INTEL Core i5 Skylake
            Velikost paměti RAM 8GB
            Kapacita pevného disku 240+2000 GB
            Výrobce grafické karty nVidia
            Model grafické karty GeForce GTX 960
            Velikost paměti VGA 4096 MB
            Operační systém Microsoft Windows 10
            Provedení počítače miditower
            Označení procesoru 6400
            Frekvence procesoru 2700 MHz
            Čipset
            Typ paměti DDR4
            Frekvence paměti 2133 MHz

Komentář

• To každopádně!
              eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

• Do pondelka je na steamu akce na tituly od Codies, DR je za 25E (-50%).

Komentář

• Ahoj, mám dotaz, vždycky když si hru zapnu tak mám rozházený nastavení, tím myslím tlačítka na volantu a tak. Co dělám blbě? Určitě to nějak jde a je mi jasný, že problém je mezi židlí a klávesnicí, ale hraju fakt jen občas a nějak to ne a ne rozlousknout(ten profil sem jakoby dal save, ale stejně...)

Komentář

• Chystám se ke koupi volantu od LOgitechu G29 na PS4 k hraní dirtu.Co to znamená že nepodporuje tyto volanty?

Komentář

• u me to funguje tak ze musim nejprve vynout hru a pak az odpojit volant a obracene nejdriv zapojit volant a az pak hru, kdyz odpojim volant a hra je jeste zapla a na neco kliknu tak se me to prehazi...

Komentář

• Dobrý večer,nemáte někdo dobré nastavani na TM150RS děkuji

Komentář

• Jdu asi s krizkem po funuse, ale muj Logitech Momo se normalne za tepla chytne, ale pokud hra v nejaky fazi nenajde volant, tak zmeni nastaveni na klavesnici. Takze musim loadnout profil a tech par tlacitek prenastavit, protoze jsem nejak nenasel, kde se to da ulozit (pravda, moc jsem se nesnazil).

Komentář

• Už někdo zkoušel ve verzi VR popř. jaké jsou z toho pocity..?

Komentář

• Původně odeslal Motorka Zobrazit příspěvek
                              Dobrý večer,nemáte někdo dobré nastavani na TM150RS děkuji
                              Tady máš odkaz na nastavení volantu. Mám T150rs a jezdím s ním Dirta a naprostá spokojenost!!.
                              https://www.youtube.com/watch?v=A6ZpKb1r-lg

Komentář

Working...
                              X