Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Casy erzet do Colina 2

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    quote:
    Dotaz z jakyho pohledu to parite protoze ja porad jezdil pohled z vrchu a casy byly fantasticky a ted aby byla sranda jsme to vzali na klavesnici primo pohled z kabiny a reknu Vam ze po tech dvou letech co to parim tak je tenhle pohled uzasny sice casy nic moc ale je to total adrenalin a nema to chybu nikdy jsou sebou moc u PC necukal ale ted sebou mlatim jak .......je to hruby a husty.
    Jo a premyslim o volantu?Jaky by to asi bylo?

Fanda rally
    Pařmen Colina 2
    Ja hraju taky pri pohledu zevnitr auta. Nemyslim si, ze by se dal pri pohledu zvenku zajet lepsi cas. Teda me osobne to neslo.

Thrustmaster 360 Modena Pro, tzn. bez force feedbacku, osvedcil se.

Komentář

Taky mam ten ThurstMaster Modena bez FF a Colin se stim hraje skvele. Jizda uvnitr auta je mnohem lepsi zazitek! btw. nevite neni uz nekde ke stazeni skin Fabie WRC do cmr2?
      -monkey- | www.monkeyracing.cz | www.rallybrno.cz

Komentář

Já jezdím jedině s pohledem zvenčí.Ani kapotu nevidím.Naučil jsem takhle jezdit i Standu, který před tím jezdil,že viděl celé auto.
        Jediný problém je,že když to řežu,tak nevidím přesně,jak jsem daleko od skály,svodidla atd. a párkrát (no spíš dostkrát ) se mi to už vymstilo.

Komentář

quote:
          Taky mam ten ThurstMaster Modena bez FF a Colin se stim hraje skvele. Jizda uvnitr auta je mnohem lepsi zazitek! btw. nevite neni uz nekde ke stazeni skin Fabie WRC do cmr2?
          Volant samozrejme s pakou "sekvence", proto to Pro, mam tam nastavenou rucni brzdu a jsem max. spokojenej.
          Pohled jezdim samozrejme na kapotu, protoze videt pred sebou dva volanty se mi zda trochu moc. Nerikam, ze jsem pohled zevnitr nejezdil, ale to bylo v dobach klavesnice. Jinak, kdo nemate volant, opravdu zainvestujte, vyplati se to.
          cau tym*

Komentář

Jaký volant doporučujete na Colina ??

Komentář

quote:
              Thrustmaster 360 modena Pro (je to ten se sekvencí vedle volantu) - ve hre si tam nastavis rucni brzdu. To je bez Force Feedbacku.
              A kdyby jsi chtel s nim, tak doporucuju Logitech Momo Racing Force, ale ne ten drahej za cca 6-7 tis.Kč, ale tu jeho levnejsi variantu, ktera ma zminenou sekvenci vedle, cena cca 3-4 tis. Je odzkousenej a ma opravdu perfektni Force Feedback, rejd taky o neco vetsi nez vetsina ostatnich. Kdyz to srovnam s Logitechem Formula Force GP za cca 2 tis.Kč, tak je to nebe a dudy.
              Jak je to s Thrustmastrem (Ferrari Force Feedback) tak tady moc nevim, zkousel jsem ho jen kratce v obchode, ale jinak je docela taky dost chvalenej.
              Vsechny zmineny maji samozrejme packy pod volantem na eventalni manualni razeni (jako moderni realna WRC), ale problem je u Thrustmasteru, kde je to spojeny s pakou sekvence (rucky), tzn., ze bud mit rucku pekne vedle a automat, nebo manual a rucku nemit, nebo ji nakonfigurovat nekam na jina tlacitka, nebo si pohrat a ty dratky uvnitr trochu poupravit a mas oddelene vyhody a nevyhody techto variant.
              Muj tip: bez FF: Thr. 360 M. Pro (osobne vlastnim), s FF: Logitech Momo Racing Force.

cau tym*

Komentář

Aby jsme nezaspali jaro tak zde dodavam sve casy na celou rally
                Finsko 20:30:59
                Recko 26:33:88
                Francie 24:01:34
                Svedsko 28:14:19
                Australie 23:35:35
                Kena 23:35:35
                Italie 25:01:29
                Anglie 26:59:86

Tak se ukazte!!!

Fanda rally
                Pařmen Colina 2

Komentář

Nektere rally mi daly zabrat ale myslim ze na tom nejak moc spatne nebudu nebo jo?

Fanda rally
                  Pařmen Colina 2

Komentář

quote:
                    quote:
                    Thrustmaster 360 modena Pro (je to ten se sekvencí vedle volantu) - ve hre si tam nastavis rucni brzdu. To je bez Force Feedbacku.
                    A kdyby jsi chtel s nim, tak doporucuju Logitech Momo Racing Force, ale ne ten drahej za cca 6-7 tis.Kč, ale tu jeho levnejsi variantu, ktera ma zminenou sekvenci vedle, cena cca 3-4 tis. Je odzkousenej a ma opravdu perfektni Force Feedback, rejd taky o neco vetsi nez vetsina ostatnich. Kdyz to srovnam s Logitechem Formula Force GP za cca 2 tis.Kč, tak je to nebe a dudy.
                    Jak je to s Thrustmastrem (Ferrari Force Feedback) tak tady moc nevim, zkousel jsem ho jen kratce v obchode, ale jinak je docela taky dost chvalenej.
                    Vsechny zmineny maji samozrejme packy pod volantem na eventalni manualni razeni (jako moderni realna WRC), ale problem je u Thrustmasteru, kde je to spojeny s pakou sekvence (rucky), tzn., ze bud mit rucku pekne vedle a automat, nebo manual a rucku nemit, nebo ji nakonfigurovat nekam na jina tlacitka, nebo si pohrat a ty dratky uvnitr trochu poupravit a mas oddelene vyhody a nevyhody techto variant.
                    Muj tip: bez FF: Thr. 360 M. Pro (osobne vlastnim), s FF: Logitech Momo Racing Force.

cau tym*

A co ten Microsoftí (nevim typ)- cena kolem 2500 a je s FF. V hernich casopisech byl hodnocen velice kladne. Nemas s nim zkusenosti?

Komentář

quote:
                      quote:
                      quote:

cau tym*

A co ten Microsoftí (nevim typ)- cena kolem 2500 a je s FF. V hernich casopisech byl hodnocen velice kladne. Nemas s nim zkusenosti?
                      Zkušenosti s timto typem nemam, viděl jsem ho akorát v obchodě, mě osobně tam chyběla páka sekvence - "ručka". Navíc tlačítka pod volantem byla řešena opravdu jako tlačítka oproti již zmiňovaným, které mají páčky. Myslim si, že se hodí spíš pro formule, kdo sledujete rally, tak víte, kde a jak se řadí a kde je ručka a na co tam je atd. A zrovna v CMR2 je ruční brzda řešena co do vlastností jízdy velice slušně.
                      Jinak je to pravděpodobně kvalitní volant, což nesvědčují různé testy.

tym*

Komentář

Working...
                      X