Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Manager

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Manager

Pracuji na rallye manažerovi .. hra kde budete šéfovat jedné stáji, absoluovat přípravu, závody, vyvýjet, najímat jezdce atd. atd. máte někdo nějaké nápady ? co by tam mohlo být ? nebo se vám to zdá jako blbost ? zahráli by jste si takovou hru ?

kdyz to bude dobry tak to urcite hrat budu, manazery me bavi a navic z rally to by byla bomba. muzes se trochu inspirovat formulovymi manazery (hral jsem Grand Prix Manager 2 a F1 GP World a obe me dost bavili)
    je tam hodne veci podobnych jako v rally. jinak preju hodne zdaru v praci a hlavne aby se ti to podarilo dotahnout dokonce

Komentář

to Volki : JE to skvělý nápad.Bude to něco jednoduššího nebo foto i filmy?Kolik tam uděláš na výběr TÝMŮ?Bylo by dobrý udělat všechny týmy z sezony 2003.Nebylo by špatný udělat i Junior WRC v soukromém týmu,ne?
      V každým případě bych si takovou hru zahrál,protože jsem fanoušek rally a už i kvůli tomu,že nikdy nic takového jsem nehrál a neviděl.
      Napiš.

Komentář

bolo by ale dobré aby nemohol kazdy ist s tovarnou a zacat len od napr. JWRC alebo lokalneho majstrovstva a WRC budu jazdit uz len machri. A nejaky iny tym by napr. z JWRC mohol prenajat svojho do ineho tymu a bolo by to pre neho tiez ziskove. Zvedavy som hlavne na sposob ziskavania si sponzorou. Dufam ze hlavne to mas dobre vymyslene. A kedy by to mohlo vyjst?

Komentář

no na vydání je zatím dost času :-) momentálně sháním grafika, který by to postupně oblékal do nějakého slušivého desingu, já jsem spíš programátor Samozřejmě bych tam rád střijnul i nějakej pěknej filmeček
          idea je zatím taková, že budeš moct manažerovat nějakou soukromou stáj a pokud např. 3x za sebou vyhraješ mistrovstí najme si tě tovární team.
          V současnosti řeším průběh závodů, tzn. různé vlivy na výsledek atd. nechci aby to bylo tak že zmačkneš tlačítko a vypadne ti výsledné pořadí.
          Kdyby jste někdo věděl o nějakých dobrých stránkách, kde je např. technický popis rallye aut a podobných věcí které by byly užitečný, napište je sem, díky !!

Komentář

to volki: Jen tak pro zajímavost, v čem to programuješ?

Komentář

quote:
              to volki: Jen tak pro zajímavost, v čem to programuješ?

visual basic .NET

Komentář

1.Loeb
                2.Panizzi
                3.Sainz
                K.Otázka : Ano - žolík

Komentář

Chyba !!! Měl jsem otevřené dvě odpovědi na otázky a prohodil jsem je :-)
                  Rally Manager : Nebylo by špatném,kdyby se dali najímat jezdci,dělat nějaká testování,podepisovat smlouvy s FIRMAMI (např.PIRELLI,MICHELIN),jezdci,s inženýry a třeba mechaniky,domlouvat se se sponzory !!!
                  Jak seš daleko s vývojem této hry ? ? ?

Komentář

Working...
                  X