Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dirt Rally 2.0

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Tak už někdo vyzkoušel? Jaké jsou dojmy?
    www.karno-rallymodely.cz

Komentář

Včera jsem to přivezl a jen tak lehce ozkoušel...
      Rallycross mě nadchnul, to je fakt super. Rally mi zatím moc neoslovilo. RZ jsou zpracované vcelku hezky (až na Španělsko, to je hrozný letiště), ale chování auta nic moc. Přitom v tom rallycrossu mi ta fyzika přijde vcelku ok. Příští týden by měla vyjít nějaká aktualizace, kde budou už i WRC, tak snad to k něčemu bude...

Komentář

Je to super. Na PS4 sice trosku pokulhava grafika...DIRT 1 vypadalo lip ale jizdni model a rally je paradni.
        Jezdime online hardcore nastaveni bez vsech moznych asistentu a je to skvele.
        Hlavne kdyz na Porsche obujes slicky a nevsimnes si ze prsi ve Spanelsku. To je pak ocistec ...nejvic se mi libi jak jsou na sotoline vyjete koleje podle mista ze ktereho startuju.
        Jinak hodne pekna recenze : https://youtu.be/Y9J3f0j70ac

Komentář

Tak si napíšu taky pár dojmů. RX jsem zatím moc nedal, ale přijde mi, že auta už tolik nehrabou a celkově se to chová líp než v jedničce. Nejvíc jsem zatím nalítal v rally a za sebe su spokojený. Chování zadokolek je rozhodně posun k lepšímu, neskutečně si užívám Astona, na takovém Novém Zélandu je to absolutní potěcha, pěkně si protancovat tamní tratě. V rámci kariéry zatím jezdím hlavně s R2, přeci jen mám pro předohraby slabost a taktéž si nestěžuju. Řekl bych, že D:R 2.0 je chováním aut mnohem blíž jedničce, než D:4, jedničku jsem dost nalítával měsíc před vydáním dvojky a přesednutí mezi hrama mi přišlo dost plynulé a nebylo tam nějaké problematické zvykání si na jinak se chovající fyziky.
          Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Za mě tedy lehké zklamání. Nejvíc asi z grafiky. Nevím, jestli to tak bídně vypadá jen u mě (PC mám "jen" 3 roky starý), ale řekl bych že Dirt 4 vypadal lépe. A taky mě chybí nějaký zajímavější mod kariery, aspoň jako v Dirtu 4, kde byl docela zábavný. Mimo to ale hru táhne skvělá fyzika především na šotolině, na asfaltu mě zatím tak nepřesvědčila. A pak ještě návrat ke klasickým vymodelovaným erzetám, které jsou asi víc zábavné a autentické, i když se za čas ojedou. Škoda ale, že už si nemůžu přesně navolit denní dobu a počasí jako bylo v Dirtu 4, tady jen po vzoru DR1 několik navolených možností, možná o pár víc. Zklamala mě pak celková navigace v menu hry, nebo chybějící soundtrack ve hře atd. Sice to jsou maličkosti vzhledem k ostatnímu, ale ukáže to celkově ten obrázek hry, když víme, že si s tímhle umějí poradit daleko lépe. Docela slušně je ale propracovaný FIA WRX i s oficiální znělkou a videoukázkami ze skutečných závodů, škoda snad jen, že je to úplně mimo karieru, je to plně dostupný hned od začátku hry, ale třeba to bude i v průběhu té kariery, jen to nebude už moc důvod hrát, když je to zpřístupněný hned. Uvidíme, jak si poradí s WRC auty nebo s Monte co nám pošlou za nedlouho.

Pořád můžu jen snít, že jednou udělají WRC hru stejně dobrou jako mají F1.
            eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

12. března Fabia WRC se jmenovkou Colin McRae...
              https://www.youtube.com/watch?v=tLwL1igT1t8

Komentář

Máte už někdo první update s tou C4 a Fabií? Má to vyjít dneska a Steam pořád nic. I když na YouTube už s tím nějakej ťulpas lítá...

EDIT: Tak změna, ve hře už jsou, jen se tam ocitly trochu potajnu.
                Naposledy upraveno Spik; 12-03-19, 19:40.
                eWRC.cz Motorsport - - - RBRplus

Komentář

Jo taky jsem to hledal, kdyby mi neporadil jeden hrac tak ani nevim na PSku je to ve store....

Komentář

Working...
                  X