Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dirt Rally 2.0

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Mam volant Thrustmasters 150 kde nastavim strmost rizeni? Nemuzu to nikde najit....diky

Komentář

Tak jsem o vikendu pustil Steam a koukam, ze je DR2 v akci. Na to jsem cekal, z business modelu 2 E za auto a tri padesat za trat se mi dela soufl. Dovolim si tady mikrorecenzi z prvnich dojmu.
      Oznaceni 2.0 naprosto sedi, opravdu se jedna spis o dotazeni a rozsireni, nez o pokracovani.
      Prvni, co potesi, je dostupnost obsahu z jednicky, da se namitat, ze se jedna o recyklaci za penize, ale aut a trati neni nikdy dost. Nepotesi absence WRC 1.6 a asi umyslne slabej workshop. Precejen manyzerstvo asi nema uplne zajem na tom, aby jim konkurovala komunita.
      Vizualni zpracovani odpovida vysokejm standardum Codies, na full detaily nemam stroj, ale zvuky motoru uz nevyzadujou tolik fantazie a Millsuv diktat tomu dava stavu. Rozpis si zaslouzi pochvalu, chyby z jednicky byly opraveny, s lepsim timingem a jinym stylem si jsem podstatne jistejsi. Nevim, jestli to je jinym nasvicenim, nebo nizsim posezem pri pohledu z narazniku, ale nocni RZ z jednicky jsem moc nepoznaval, neslo jet po pameti.
      Co se realismu tyce, tak chovani auta, zejmena na brzdach, je samozrejme ulitba trhu, RBR bylo fiasko i v dobe nejvetsi slavy WRC, natoz dneska. Stejne tak i s tzv. hardcore poskozenim se da dojet i po nekolika velkejch ranach. Ono ale i v tom RBR, kdyz jste trefili strom sikovne na dvere, tak se vlastne nic nestalo. Oproti jednicce je ale fyzika jednoznacne krokem vpred a smerem k vyssi obtiznosti.
      Naopak je tady nekolik realistickejch prvku, na ktery jsem jinde nenarazil. Degradace trati podle startovni pozice, kdyz na Monte vjedete na slickach do sracek, tak vas to sezere a kdyz vam v P5 pres horizont pohasnou svetla, tak mate sracky v sedacce Kapitola sama pro sebe je rezim kariery. Kdyz rozbijete auto na shaku, tak je fakt rozbity, ne ze do RZ 1 jedete automaticky s novym. Stejne tak kdyz ho rozbijete v nejaky online challenge - je to rozbity, musi se to opravit a stoji to penize. Tohle mi ve vsech rally hrach strasne chybelo. Jediny, co jsem nepochopil, proc mam hned od zacatku tolik aut a tech 2.5M, co jsem mel na uctu z jednicky, mi taky dost ulehcilo zacatek.
      Toho, kdo potrebuje desitky hodin testovat a pak teprv vyjet na soutez, kde o prvni kamen urve kolo, hra neuspokoji, pro vsechny ostatni je to jasne nejlepsi rally hra vsech dob. A to jsem jeste nezkousel RX, kde je kompletni sampionat a jedna se tak o rovnocennou cast hry.

Komentář

Nevím, kolik to vychází na Steamu teď, ale už někdy v půlce března šla pořídit super deluxe edition (všechen obsah ze sezón 1-4, 24 nových vozů, 11 tratí a lokací) za 650kč což už je si myslím příjemná cena.
        Jinak za mne taktéž nej rally hra

Komentář

Ja koupil dirt za nějakých 900.- me stacily fabka WRC a R5. K tomu jsem koupiil volant sleduji každé nastaveni a vydal jsem se lámat rekordy zatim bezúspěšně...i nejaky ten turnaj se pokusim odjet ale hruza.. kde najdu nejake setupy diky...

Komentář

Já měl první Day One edici a teď když vyšla na PS4 Game of the year edice tak jsem ji hned objednal, jelikož to vyšlo levněji než dokupovat obsah.Protože jsem i první verzi poslal do světa, takže mne to vyšlo na krásné 4 stovky pouze.... Jinak hraji na T300 RS , mám doma dělanou konzoli se sportovní sedačkou a nově jsem nedávno vyrobil ruční brzdu kterou tahám přes lanko natažené do spojkového pedálu, ručka krásně funguje od 0% do 100 % podle toho jak moc potáhnu.

Komentář

Ja hraju na t 150 a rucku mam taky dodelanou i konzoli na upevneni volantu ale ta rucka je jen vyp nebo zap a je to tedy nejvetsi úskalí potahnout kde a jak moc zatočit abych projel zatacku pekne....

Komentář

Na setupy jsem před časem narazil zde: https://www.youtube.com/channel/UCQ0...6q2xKyV6viCBGg
                I když se mi nastavení zdály být poměrně "tvrdé" tak zničeho nic začaly padat zcela jiné časy...

a tady čeština (nezkoušel jsem ještě): http://dirtrally.bbbstream.cz/

Komentář

Jj podle toho jsem nastavil i ja fabku ale treba s nastavenim od SM je uplne odlišné...

Komentář

Ja do playstationu cestinu asi nedostanu...

Komentář

Já na PSku používám Polštinu

Komentář

Tak ted jsem porovnal nastaveni z toho youtube s tovarnim SM a to na youtube je fakt lepsii

Komentář

Ono se to nastavení ŠM moc nelišilo od toho defaultu...

Komentář

Working...
                          X