Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Roman Odložilík

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Roman Odložilík

Kenny. OK, v principu máš pravdu, ale s tím rozdílem, že je to legálně. A to umožnil někdo kdo nastavil pravidla hry a to nebyl Venca. Podobně bys mohl osočit každýho koho sponzoruje ČEZ, nebo třeba i město.

A když už jste u MS, tak když sponzoruje Qatar, Abu Dhabi nebo Romania, tak proč né ČR pokud je to v rámci pravidel.
    Naposledy upraveno finn; 25-03-13, 16:50.

Komentář

Taky mi přijde nenormální pokud mu vinu prokáží, aby přistupovali na nějaký splátkový kalendář. Prostě tak jak každý. Odsedět a škodu nahradit,vč. úroků. A až se toho chytí nějaký novinář, či mu dojde jak to jde zneužít v neprospěch Rally, tak se máme na co těšit.

Komentář

nechal bych to na soudu
        Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

To máš 100% pravdu, ale tady nejde o to jestli dotyčnej jezdí rally, na koni, kope do meruny nebo se jedná o majitele firmy co chodí na ryby. I když pochybuju (samozřejmě že mi to vyvrátíš), že bys byl takhle nad věcí kdyby se jednalo třeba o nějaké majitele masokombinátu. Jde o precedens v obecný rovině.

Zjednodušeně řečeno: zkusim obrat stát, nebo kohokoliv jiného a když to náhodou praskne, tak to vrátim a jsem nepostižen.

Tzn. co jsem psal hore. Buď mu nic neprokážou a je čistej, nebo jo a pak tradá.

O okolnostech co psal Chorda si může udělal obrázek každý svůj.

V tomto případě se ovšem celkem nabízí celý případ Odložit.

Komentář

To je binec. Odlozilik nic, Hrdinka nic, .......... nic, .............nic.

Komentář

molar, já ti chlape závidím tu jistotu, že by mělo být něco. u vás, ve "staré vlasti" neplatí presumpce neviny?
              Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Tak proč jim to bude splácet? Odpovím si sám. Protože rally auta řídí jen samí hrdinové a vlastenci, kteří mají tolik peněz že neví co s nima.

Úplatek mu dokázali, z okna skočil takže ať si každej udělá názor sám.

Za příspěvky výše se omlouvám, protože jsem zjistil, že abych si udělal názor vlastní (který bych si milerád poopravil), musím počkat na výrok nestranného soudu.

Komentář

Novej, mas pravdu. Odlozilik je dobrej clovek, bude si dobrovolne odtrhavat 18 milionu od pusy a davat Vam vsem.
                  A p. Hrdinka nebyl nikdy odsouzenej....

Komentář

molar, netlač na pílu a necpi mi do pusy, co jsem neřekl, díky

sekera v daních může mít i jiné, než zločinné důvody (snaha napravit je bývá někdy považována za znak nápravy-nebo taky přiznání), ale my víme jen to, co je v novinách a víme co je v novinách? víme a moc dobře, nebo jsme už zapomněli?
                    Naposledy upraveno Novej; 25-03-13, 19:30.

Komentář

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
                      molar, já ti chlape závidím tu jistotu, že by mělo být něco. u vás, ve "staré vlasti" neplatí presumpce neviny?
                      No nevím i když soud ještě nevydal ortel tak pokud je čistý tak nebude skákat z okna a riskovat život, nebude splácet miliony které nedluží.... Na to opravdu potřebuješ stanovisko soudu? Myslím,že většina zde má jasno i bez soudu a to nemluvím o "objektivnosti" našich soudů.

Komentář

nějak se to tu roztáčí, ale kdyby mi do dveří nastoupila zásahovka, tak snad i jako nevinnej skočím z okna taky, pokud bych se dokázal pohnout

Komentář

Já myslim, že Novej to vidí úplně stejně jako my, jen tento názor nebude veřejně prezentovat jen a právě kvůli presumpci nevinny, dokud holt nebude pan Odložilík odsouzen pravomocně. Pak možná i on připustí, že byl porušen zákon. Přestože je to nad slunce jasné už dávno. Orgány udělaly chybu a poztrácely účetnictví. Pan obviněný toho samozřejmě zkusí využít, protože vidina uhrazení "pouze" 18M je rozhodně příjemnější než 44M. Vlk se nažere a koza zůstane celá.

Novej: Kdyby ti domu naskočila URNA, tak jediný co stihneš bude povolit svěrače, to mi věř
                          http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Původně odeslal kakabus Zobrazit příspěvek
                            No nevím i když soud ještě nevydal ortel tak pokud je čistý tak nebude skákat z okna a riskovat život, nebude splácet miliony které nedluží.... Na to opravdu potřebuješ stanovisko soudu? Myslím,že většina zde má jasno i bez soudu a to nemluvím o "objektivnosti" našich soudů.
                            Že většina lidí dělá závěry bez relevantních faktů je ukázka jejich hlouposti. Kolikrát jste v médiích viděli článek nebo reportáž na téma, kterému rozumíte nebo máte k němu bližší informace? Většinou zjistíte, že jsou stvořeny naprosto amatérsky, informace jsou nepřesné nebo smyšlené a jejich zdroje pochybné. Pokud ses na těch soudních jednáních nebyl podívat a posuzuješ Odložilíka na základě článků ohebných nedouků z bulváru, vypovídá to pouze o tvojí krátkozrakosti.

Komentář

Zajda dovolím si zopakovat otázku. Proč skákal z okna,proč uplácel poklicii a hlavně proč chce zaplatit těch 18 mil? Že by byl čistý a pak si to o sobě přečetl v bulváru tak tomu uvěřil? Nebuď naivní ty dlouhozraký

Komentář

a) Závěry dělá soud.
                                b) Názory si utváří každý alespoň průměrně inteligentní člověk.
                                c) Názor nemusí být nutně objektivní pravda.
                                d) Netrvám na tom, aby soud bral na vědomí můj názor
                                e) Netrvej na tom, aby jsme všichni měli stejný názor - to už tu bylo
                                f) Janouška taky ještě neodsoudili, ale mám na to svůj názor

Chápu, že jedinci kteří mají problém s vlastní identitou mohou být trochu nervózní že by jejich modla nemusela být tak dokonalá jak si vysnili.

Ale abych ti jen nekřivdil, s těmi médii máš samozřejmě pravdu.

Komentář

Working...
                                X