Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Roman Odložilík

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Roman Odložilík

Původně odeslal kakabus Zobrazit příspěvek
    Zajda dovolím si zopakovat otázku. Proč skákal z okna,proč uplácel poklicii a hlavně proč chce zaplatit těch 18 mil? Že by byl čistý a pak si to o sobě přečetl v bulváru tak tomu uvěřil? Nebuď naivní ty dlouhozraký
    A já si dovolím odkázat tě na můj předchozí text. Bez toho, aniž bych byl u soudního jednání nebo alespoň slyšel v televizi televizi oficiální vyjádření zástupce soudu nebo policie mám pochybnosti o veškerých informacích v článku. Například o skákání z okna. Je možné, že to je pravda, ale je běžnou praxí přibarvovat a podávat informace tendenčně - napřiklad skákal z okna zní velice dramaticky, otevřel okno v přízemí a utekl už by tak akční nebylo. Mimochodem - jestli se mu opravdu podařilo utéct zásahové jednotce, pak je na místě otázka - jsou její členové dementi?
    Původně odeslal finn Zobrazit příspěvek
    Chápu, že jedinci kteří mají problém s vlastní identitou mohou být trochu nervózní že by jejich modla nemusela být tak dokonalá jak si vysnili.
    Taky sis očividně můj text přečetl ale moc ho nevnímals. A zbytek domyslel. S Odložilíkem nemám nic společného a je mi tudíž celkem jedno, jak jeho případ dopadne. Možná vědomě krátil daně, možná si ve své hlouposti myslel, že jeho účetnictví je pouze kreativní, nikoliv nezákonné, možná ani jedno z toho. Co já vím. Pokud bych byl přítomen soudnímu jednání, snad bych mohl mít jasněji (ne úplně jasno, to bych musel mít absolutní důvěru ve fungování soudního systému). Ale spousta lidí na základě pár článků hned ví, jaký je to hajzl, a klidně by si do něj kopla. To je to, co mě štve a zároveň děsí.

Komentář

Tak pánové, trochu jsem prohlédl archív a zde přikládám video z reportáže ČT,což není žádnej bulvár o okolnostech jeho památného skoku z okna. Docela zajímavé Obrázek si každý udělejte sami...
      http://www.youtube.com/watch?v=_2k-ytbCVfs
      "Rallye bez klobásy není rallye..."

Komentář

Ok,takže já půjdu cíleně ukrást auto,oni mě chytěj za měsíc,já jim řeknu,že jim vrátim 3/4 ukradeného auta když mě nechaj být.Co to je za spravedlnost??
        Dal bych mu 10 let + 4 roky za pokus o uplácení a vrátit všechny nakradené peníze

Komentář

a což takhle poprava včetně členů rodiny, pane samozvaný soudče? načpak platit soudce, že...
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Mluví tady někdo o popravě,pane chytrej? Chtělo by to lépe ve Vašem případě porozumět textu

Komentář

Novej-ho (jak se to sakra skloňuje? ) reakce ani tak nebyla o výši trestu, jako spíš o tom, že rozdáváš tresty, aniž by bylo o vině rozhodnuto, potažmo aniž by jsi věděl (?), zda je takový trest vůbec v daném případě možné uložit. A že Tvůj koment svojí náplní odpovídá spíše diskusím na Hovinky.cz a podobných senza webech.
              Nebo ne?

Komentář

Jinak řečeno, zkusím něco ukradnout a pokud na mě nepřijdou tak mám vyděláno a pokud mě chytí,tak řeknu,že to vrátím a nic se vlastně neděje. Pokud to tak funguje tak je to moc smutné,na druhou stranu by v base nebyl žádný zloděj,protože by každý řekl,že to vrátí...

Komentář

Luky,já se dočetl třeba toto - 1)Odložilíkovi hrozilo 5 až 10 let za mřížemi. 2) Za pokus o uplácení zlínští soudci potrestali Odložilíka osmnáctiměsíční podmínkou s odkladem na čtyři roky.
                  Takže ten trest asi je možno uložit a když už píšeš o novinkách a podobných diskuzích,tak tam jsem se podíval jednou a taky naposled,protože tam je přelevicováno...

Komentář

ano, pokud bude prokázána vina a úmysl, pak to tak může být, ale je to už prokázaný? vina i úmysl? pak někdo asi ví víc než my a soudce
                    Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Pokud někomu nestačí to co je v článku,kde se sám obviněný přiznal že chyboval,tak to už je malinká zaslepenost toho člověka

Komentář

Počkal bych si na závěr soudu, pak se tu může házet trestama. Jinak to může být (neříkám že nutně je) předčasné...

Komentář

Původně odeslal martin1 Zobrazit příspěvek
                          Pokud někomu nestačí to co je v článku,kde se sám obviněný přiznal že chyboval,tak to už je malinká zaslepenost toho člověka
                          už jsem vyrostl z toho, že bych věřil tomu, co jest psáno v novinách, nebo řečeno v televizi. přeju takové poznání i všem ostatním, i když to pro ně bude asi drsné procitnutí a ztráta pohodlné jistoty i víry v jednoduchá řešení

Komentář

Naprosto souhlasím. Televizi, novinám a rozhlasu se za žádných okolností nevěří. Je to zcela základní pravidlo a bude to jedna z prvních věcí, co naučím své budoucí děti.

Navíc je ohrazuji proti zobecňujícímu tvrzení, že pravda je někde uprostřed. Naučil jsem se, že pravda nebývá uprostřed, pravda je vždy v jednom určitém bodě blíže k jedné straně.
                            Já neříkám nic...ale na má slova dojde.

Komentář

Docela úsměvná diskuse.Hlavně člověka zaráží obhájci a hlavně ti,kteří velmi dobře ví,že pronámy drahých aut stojí pořádný prachy,který se na ulici neválí.Stejní obhájci ale nadávají jak se na FAS a ČSAK všichni pakujou prachama.Na to důkazy mají,nebo proběhly nějaký soudy?Dva mertry nestejný dýlky,tak to je u nás tradice!

Komentář

Na druhou stranu konkrétně v reportáži co sem dal Thom je tisková mluvčí PČR, tak nepředpokládám, že je to fake i když šikovnej střih taky umí svoje. A je pravda, že já už viděl v televizi třeba dinosaury a taky vypadali věrohodně

Ale abych si udělal nějaké svoje stanovisko mě to zatím stačí. Navíc jsou tu víceméně jistá fakta. Nevěřím, že nemáš nějakej svůj názor a protože tě stále ještě považuju za inteligentní osobu, tak je pravděpodobné že je stejný jako můj.

Snažíš se být pouze navenek korektní, to chápu.

Mě je jedno jak to dopadne, mě štve ,že je někomu divný, že na fóru napíšu svůj názor. A pak mě ještě trochu dráždí ta tendence za každou cenu obhajovat lidi z oblasti rallysportu. Nevim jak to popsat přesně,... to co by u politika, fotbalisty a dalších stačilo aby si někteří zdejší diskutéři udělali alespoň vlastní názor, tak u drivera do poslední chvíle odmítají uvěřit. To je dlouhodobě obecná tendence tady na foru.
                                Neříkám, že je to tvůj případ a chápu že jako spíkr mnoha rally raděj budeš oficiálně nestranný.

Někdy mam pocit, že láska k našemu sportu vede u některých ke ztrátě vlastní soudnosti. Až bych někdy řekl, že pro některé by byla čest kdyby jim píchal starou někdo kdo už řídil WRC.

Komentář

Working...
                                X