Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Roman Odložilík

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Roman Odložilík

Původně odeslal Novej Zobrazit příspěvek
    ano, pokud bude prokázána vina a úmysl, pak to tak může být, ale je to už prokázaný? vina i úmysl? pak někdo asi ví víc než my a soudce
    V těhle případech to úmysl zpravidla nebývá,těch čtyřicet míčů se ztratilo tak nějak omylem.Tak tomu snad nevěří nikdo,stejně jako nezávislému soudu.Nebo jo???

Komentář

omyl pánové! nikoho nehájím, ale taky nesoudím a už vůbec ne na základě novin, nebo minutové reportáže, na to už jsem jich viděl víc, než dost
      děkuju za pochopení a prosím, nepodsouvat mi nic, co jsem neřekl, nenapsal a co si nemyslím a to myslím vážně!
      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Ok. Jednoduchá otázka pro Milana: Máš na to svůj názor nebo nemáš?

Jen ano - ne.

Komentář

NE - nedostatek věrohodnejch informací (sorry, je to delší)
          Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Pánové celý případ je poněkud podivný.Šíbr Krejčíř taky za podivných okolností utekl přímo při zásahu policie.Odložilíkovi se to nepovedlo jen je zajímavé že se stratilo účetnictví a nakonec přiznal náhradu škody cca 18 melounů jen aby nešel sedět.Co si o tom myslím je moje věc.
            Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

I kdyby se jednalo jen o 18mil. a standartních 20% skutečných kč,tak je to gigantická suma na proprání.To by legálně nepropral ani koprfíld.

Komentář

Na naše soudníctví svůj názor mám a určitě ne pozitivní.Viz třeba p.Janoušek.kdysi nedávno p. Gros a pod.Nic se nevyřešilo a nevyřeší.Máš melouny tak se ti nic nestane a když máš ho..o tak ti seberou i to.
                Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

no jasně, dyk už sem to tu psal, každýho, koho v novinách napálej, je třeba zahlušit a přidat k němu i rodinný příslušníky, fungovalo to na divokým západě, tak proč ne tady, nu ni? spravedlnost, soudy, presumpce neviny, dokazování obvinění? jděte k šípku, dyk to bylo v novinách a dokonce i v televízi, viď Máňo, dyk je je to směroplatný

Komentář

Původně odeslal finn Zobrazit příspěvek
                    Někdy mam pocit, že láska k našemu sportu vede u některých ke ztrátě vlastní soudnosti. Až bych někdy řekl, že pro některé by byla čest kdyby jim píchal starou někdo kdo už řídil WRC.
                    A to je důvod,proč mi to tu už delší dobu nahání hrůzu
                    Naposledy upraveno dalva; 27-03-13, 19:10. Důvod: zase pravopis:D

Komentář

A je to! http://zlin.idnes.cz/zavodnik-odlozi...lin-zpravy_mav

Komentář

No jo.. kdo má peníze se nemusí ničeho bát.. a co na tom, že je získal nelegálně

Komentář

Vezmeš 44 mega, vrátíš 18. Krásný počty. Tenhle produkt se jmenuje státní daňová půjčka...
                          http://www.speeder.czweb.org

Komentář

A co na to mistni komousi?

Komentář

Jako moderni komunista se ho musim zastat, ze je to pouze stredni podnikatel. Ty nejlepsi co podnikaj ve velkym (ze zavodniku treba jeden Tonda co neni ze Zadveric), nemusej platit vubec.

Komentář

Průlomový rozsudek.....
                                Hlavně se večer nebát a mít aspoň mačetu....

Komentář

Working...
                                X