Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valdovi ultras

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Valdovi ultras

VALDOVI ULTRAS

Tak se do nás pusťte!!!! Co si myslíte o nás, Valdových fanoušcích s prapory?

Komentář

Pokud budete fandit jako treba Asinovci, tak to Vas nikdo remcat nebude!
      Kdyz ohrozujete nejen samy sebe, ale i posadku, tak potom si kritiku asui zaslouzite!

Komentář

Já bych to tak nepřeháněl, s těma životama... Hlavně že v Trnavě seděle panáčci s foťáčkama na dobrždění. Chtěl bych je vidět, jak si složí ty své lavičky, schovají foťáčky do obalů a pak utíkají před autem.

Komentář

Ovsem Ti panacci alespon podepsali reverz! To ty asi tezko, ze? Ja tam byl pri prvnim prujezdu v Trnave a prakticky vsichni panacci s fotakama byli za hrazenim!

Komentář

Hmm, už jenom stát před rozjetým autem a uskakovat je celkem odvaha. Stát před ním ještě sťatej jak doga jak už jsem to párkrát viděl, to už nemá s fanděním co do činění... Nechci ani domyslet pokud někdo zakopne a zůstane ležet na silnici...

Valdu mám rád a správný fanoušky taky... Hazard nemá s fanděním co dělat, letos už snad bylo smůly dost, párkrát s velikánským štěstím...

Komentář

Umíte fandit taky bez alkoholu v ruce a v krvi?

Komentář

NEjde jen o Valdovy fanousky,ale o vsechny fanousky.

Zaplatis naklady na zrusenou soutez,pote co nekoho z vas jezdec sejme,kdyz nestihne uskocit???
                Ale co nezaplatis je hrozny pocit jezdce,ze prejel cloveka,aniz za to mohl.

PAk takovemu jezdci muzes znicit karieru,takze jestli tohle delas Valdovi,tak jen doufej,ze te netrefi,mohl by jsi mu zasmodrchat karieru,a to bys asi nechtel ne?

Komentář

A jeste Boku,nebyl jsi to nahodou ty,kdo na PRazskem rallysprintu delal stejne silenosti,kdyz jel Valda a mel kvuli temto fans krizovku a malem to napral do lidi???

Uvedomujes si,ze timto jednanim muzes velmi poskodit rallysport v CR???
                  PAk se takove hyeny jako TV Nova napakuji.

Tohle chces???

Upravil - alexus 21 Jun 2005 11:08:04

Komentář

Někdy nevím, kdo mě s..e víc. Zda fandové Valdy, kteří se mě namontují do výhledu a parkrát mě zlili pivem / nechtě /, protože nohy moc nesloužily. Zda fandové Ášína, kteří dělají totéž, nebo panáčci v různých vestách FOTO, co, až na pár profíků, točí domácí videa - určitě ale s akreditací. Foťáci jsou určitě nejvíc vlezlí a vypasení, ášínovci hluční - ale nelezou do trati a Vy, kluci - to občas přeháníte s tou snahou, aby Vás bylo vidět - vlajky, místa, chlast. Trochu ubrat a je to OK!

Komentář

Ale mám nápad, jak pozvednout Vaši popularitu: přiberte vnadné slečny do Vašeho kolektivu a pokud je přemluvíte, aby fandily tričkama nad hlavou a s holým hrudníkem jako Vy - NO PROBLEM, budeme Vás rádi vídat!!!!!!!

Komentář

!!!GO VALDA GO!!!

www.SkodaCarsWeb.com

Komentář

No, já jsem tyto fans viděl jenom na výjezdu ze šotol na Kopné. Před příletem Valdy si velice navalení stoupli cca 1,5m od cesty (přímo vnějšek zatáčky!!) a roztahli po menších problémech (zřejmě kvůli alkoholu) vlajku. Valda proletěl jak bůh po dveřích, prostě nádhera. Ale kdyby náhodou mu právě prdla guma, udělal chybu nebo prostě něco, jsou tito "ultras" jasní...
                          Já Valdovi taky strašně fandím, je pro mně po Romanovi jednička, ale rozhodně bych si nikdy s vlajkou nestoupl tam, kam vy, ultras. To nemůžete přivázat vlajku až za výjezd, někam na rovinu???

Upravil - Liboa 21 Jun 2005 15:01:24
                          www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

Za prvé je to hazard.A za druhé bejvalo takové nepsané pravidlo,že opravdoví fanouškové jezdce toto nikdy nedělají.Akorát jezdce znervózňují a podněcují jeho snahu jet ještě více a většinou to končí ránou...Vím že Valda, Pech atd. jsou velice dobří a koncentrovaní piloti,ale proč je ,,trápit" a znervózňovat?

Komentář

To BOKokážeš nám vysvětlit proč u toho chlastáte??Má to nějakej rozumnej důvod?.....Nechcete si to nechat na večer do hospody?!

Komentář

Working...
                              X