Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valdovi ultras

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

http://auto.impuls.cz/index4.php?mai...3&clanek=17545

Valda se k tomu opet vyjadril.
    PRavdepodobne to tu cte.

KAzdopadne chape spatne to,ze se tim NEKDO zacal zabyvat.
    Ten kdo chtel znat nazor na ULTRAS Valdy byl BOK,tedy jeden z Ultras,jak si sami rikaji,tudiz nikdo by neresil,jak se chovaji,kdyby to sami oni nespustily a nechteli znat na sebe nazor ostatnich.
    NEbyt tohoto tematu ,patrne by Valda na tyhle veci vubec reagovat nemusel,tudiz je to tzv. gol do vlastnich rad.

Komentář

To, co jsem si precetl v "sobotach s Valdou" me vyrazilo dech!!! Jak se muze nekdo zastavat tlupy vymastenejch nelitejch idiotu, to nechapu! Na vylozene slaboduche odpovedi pana Valouska jsem si tak nejak privykl, kazdy je nejaky /ja zase neumim za volantem ani zdaleka to, co on/ a vyresil jsem to tak, ze to nectu. Ale toto mi vyrazilo dech, predcilo i ta nejcernejsi ocekavani. Nikdy by mne nenapadlo, ze tito "fans" opusti relativni pohodli fotbalovych stadionu a pujdou delat bordel na rally. Co vas k tomu vedlo?!

Komentář

quote:
        To, co jsem si precetl v "sobotach s Valdou" me vyrazilo dech!!! Jak se muze nekdo zastavat tlupy vymastenejch nelitejch idiotu, to nechapu! Na vylozene slaboduche odpovedi pana Valouska jsem si tak nejak privykl, kazdy je nejaky /ja zase neumim za volantem ani zdaleka to, co on/ a vyresil jsem to tak, ze to nectu. Ale toto mi vyrazilo dech, predcilo i ta nejcernejsi ocekavani. Nikdy by mne nenapadlo, ze tito "fans" opusti relativni pohodli fotbalovych stadionu a pujdou delat bordel na rally. Co vas k tomu vedlo?!

Komentář

quote:
          No kdybys ty lidi, co jsou podle Tebe ULTRAS znal, tak bys pochopil, že to jsou uplně normální kluci a ne jak říkáš Ty - banda vymaštěných idiotů. Nechápu takové ubožáky jak jsi Ty, někoho pomlouvat, když ho neznáš...Proč si myslíš, že dělají "BORDEL"? Co je na tom si stoupnout s vlajkou do přehledného místa, kde je Valda vidí (dolet před vracákem)a oni mají čas v klidu uskočit? Hochu obávám se, že se pouze zapojuješ do diskuse ale moc o tom nevíš a neviděl jsi je...

Komentář

Můj názor na tuhle partu lidí (asi je těch band i víc) už jsem psal a s jejich stylem nesouhlasím. Pořád opraujete s přehledným místem a dostatečným časem na uskočení dobrá je to váš způsob myšlení. Valdovi to neva, ale bude fakt sranda až někoho sebere s sebou. Pak jsem zvědav na jeho vyjádření a psychický stav. Ale abychom si to utřídili v zásadě hazardejete se svými životy to mě neva jsou vaše až do smrti. Bohužel hazardujete se životy posádky a možná i jiných lidí, kdyby to Valda musel strhnout. A za třetí pánové hazardujete na úkor pořadatelů, nebo jak to jinak řict. Dokážu si představit, že v případě průseru o který si aktivně říkáte se daná rally nepojede a nebo v případě Barumky příjde o své vybudované jméno.
            Kluci argumentů proti tomuhle způsobu fandění je asi víc než pro, tak proč nemáváte a netroubíte za páskou jako všichni ostatní?
            I když to zní jako hrozné moralizování i vy se podílíte na každé rally kde jste.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

já tohle fandění taky nemusim, ale pokud to Valdovi nevadí, pak asi nemusíme nic řešit. Ostatně stoupají si do cesty jenom jemu, horší by bylo kdyby tohle dělali celému start. poli.
              Naopak já tohle udělat bratrovi, tak mě asi pak přinejmenšim pěkně seřvě do ****. A také u nás se řídíme pravidlem "konkurenci máváme před zatáčkou a domácím za zatáčkou"

Komentář

Takže když mi traťák řekne, že mám jít za pásku, tak řeknu:"Valdovi to nevadí". Co když jich bude chtít fandit víc? Před Valdou se povolí mlíko, fanoušci zafandí a pak se vše vrátí do původního stavu? Proč já mám stát tam, kde mi řeknou a jiní ne? Jsme si rovni? Jak poznám poučeného Valdova (nejen Valdova) fanouška od nepoučeného? To je cesta na krchov rallye a nejen rallye.
                quote:
                já tohle fandění taky nemusim, ale pokud to Valdovi nevadí, pak asi nemusíme nic řešit. Ostatně stoupají si do cesty jenom jemu, horší by bylo kdyby tohle dělali celému start. poli.
                Naopak já tohle udělat bratrovi, tak mě asi pak přinejmenšim pěkně seřvě do ****. A také u nás se řídíme pravidlem "konkurenci máváme před zatáčkou a domácím za zatáčkou"

Komentář

Odpoved Solbergovi za me napsal Pelika a Haryk. Precti si to a malicko mysli. Diky

Komentář

! pelikan !, samozrejme. Promin

Komentář

no tak do takovéhle absurdity se to snad nedostane, a mluvim tady jen o těchto konkrétních lidech, co byli na té Kopné. Myslela jsem tím to, že pokud jim to Valda schválil, pak s tím tady nic nenaděláme a do svědomí by si hlavně měli šáhnout oni a Valda.
                      quote:
                      Takže když mi traťák řekne, že mám jít za pásku, tak řeknu:"Valdovi to nevadí". Co když jich bude chtít fandit víc? Před Valdou se povolí mlíko, fanoušci zafandí a pak se vše vrátí do původního stavu? Proč já mám stát tam, kde mi řeknou a jiní ne? Jsme si rovni? Jak poznám poučeného Valdova (nejen Valdova) fanouška od nepoučeného? To je cesta na krchov rallye a nejen rallye.
                      quote:

Komentář

SarykP a jak pozná kluk s vestou u tratě, že já jsem ten pravej kterej může? Jak vysvětlí desítkám lidí, který ho poslechli a stojej tam kde maj, že někdo může něco, co oni ne? Proč se ti ostatní mají dívat na to, že to třeba ten správnej nestihne a oni uviděj letící tělo luftem? Nestrhne to pak řidič před svým kámošem zrovna tam, kde oni stojej? To nejsou absurdity, to je život a tak to funguje. A jedna větička na konec. Valda nemá co schvalovat, ten má řídit a pořádek na trati mají na starosti jiný. Nebo u vás v týmu o tom rozhoduje Jiří a Janina?

Komentář

quote:
                          SarykP a jak pozná kluk s vestou u tratě, že já jsem ten pravej kterej může? Jak vysvětlí desítkám lidí, který ho poslechli a stojej tam kde maj, že někdo může něco, co oni ne? Proč se ti ostatní mají dívat na to, že to třeba ten správnej nestihne a oni uviděj letící tělo luftem? Nestrhne to pak řidič před svým kámošem zrovna tam, kde oni stojej? To nejsou absurdity, to je život a tak to funguje. A jedna větička na konec. Valda nemá co schvalovat, ten má řídit a pořádek na trati mají na starosti jiný. Nebo u vás v týmu o tom rozhoduje Jiří a Janina?

Puvodne sem se k tomuto tematu nechtel vubec vyjadrovat, "ultras" :-) sem nevidel a tak bych do toho nemel mluvit, ale Valdovo odpovedi na impulsech me opravdu dost prekvapily. Nevim, jak se da argumentovat tim, ze mene vadi, kdyz nekdo stoji na trati nez to, ze nekdo stoji v zakazanem prostoru... Sakra vsichni "nepovolani" maji byt mimo zakazane prostory, coz (a to se na me nezlobte) trat rozhodne je!
                          Zucastneni by si meli predevsim uvedomit, ze priklady tahnou a az "ultras fandeni" uvidi a budou opakovat treba nejake deti, tak teprve zacne ta "spravna sranda"!
                          Sorry, pokud sem se nekoho dotknul.

http://www.hofi-video.com

Komentář

já ti tady jenom píšu, že tady je z té tratě nevyženeme a bohužel pochybuji, že to zvládne nějaký kluk s vestou, čím víc se tady totiž o tom bavíme, tím víc jsou utvrzelejší ve správnosti svého názoru a zejména teď když jim to schválil i Valda.
                            Na druhou stranu jsou to dospělí lidé, tak je to prostě na nich ať si to uvědomí co dělají, to za ně udělat nemůžeme.
                            Taky si myslim, že je to špatně a na trati prostě nemají co dělat. Ano ohledně hlídání bezpečnosti tratě tam jsou jiní než jezdci, jenomže v prvé řadě by si to měli uvědomit dotyční diváci, že je zákaz pohybovat se po uzavřené trati, nestát v zákazných a nebezpečných místech a dbát pokynů pořadatelů, všichni do jednoho. Taky to všichni berou z pohledu, kdy auto funguje, to většinou jezdci zvládnou, ale co když v tom momentě se něco v auto pokazí, pak to nemá pod kontrolou nikdo, to si zřejmě neuvědomují.
                            Každopádně doufám, že si z toho další nebudou brát příklad a že i tito časem pochopí, že proti nim osobně nic nemáme a že se většina lidí prostě nechce dívat na záběry na Nově a že jsme jim nijak neubírali jejich fandovství a Valdovi věrnou podporu.

quote:

Komentář

No myslim že třeba Ášínovo fandové do cesty moc nelezou i když ted na Bohomce bylo vidět že ano.nevim na jakém je to video co jsou tu, ale na jednom z nich je vidět jak leze s vlajkou do cesty a také s krásně slyšet jak pořadatel ihned reaguje.jen jsem chtěl říct že tohle by se dělat nemělo at jezdci nevadí nebo at si kdo chce myslí co chce, tohle se prostě nedělá.A přehldném místě bych se taky nebavil.Např. lonská valška-tatry na mravencovo videu je toho jasným důkazem.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                              Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Když pominu pseudologické vývody o supermanech a jejich reakčních dobách, připadá mě přístup téhle skupiny přinejmenším sobecký. Já fandím Valdovi, po mně potopa. To, že jejich forma fandovství může znamenat zrušení RZ ( v lepším případě ) lza chápat jako diváckou újmu pro nás okolo trati, lze to však vyjádřit i finančně - posádky stojí každý km RZ určitou sumu a díky volnému průjezdu tak přichází o něco, co si zaplatily. Není tohle náhodou úmyslné/neúmyslné způsobení škody? Schovávat se v anonymitě davu a nezajímat se o následky svého chování,mít zájem a ohled jen na "svého" jezdce, mno, nevím. V případě, že se kolem trati budou vyskytovat podobné partičky od všech jezdců ( hrozná představa ) - pak nevím....ale vždyť by na tom podle těhle fandů nebylo nic špatného ... ???

Komentář

Working...
                                X