Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valdovi ultras

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

2 sarykp:

žádný ultras (ani rallyový ani z jinejch sportů) nejsou dospělí! z tohoto důvodu je potřeba nahlížet na počínání ultras všude ve světě jako na nepředvídatelnou činnost vylízanejch puberťáků

go škoda go !!!
    go kresta go !!!

Komentář

Už se na ty kecy,a soboty s Valdou nemůžu dívat!!!!!
      Absolutně nechápu proč se všichni staráte o dva valdovy kamarády.Na rally je každý na vlastní nebezpečí tak se starejte hlavně o sebe,aby jste stáli na bezpečném místě a nezáviďte,že dokáže někdo povzbudit svého kamaráda.Tihle kluci(a psal to i Valda)mu takhle fandí od úplného začátku,kdy Valdu ještě nikdo neznal a vůbec nikomu to nevadilo a navíc se za ty nejméně tři roky nikdy nic nestalo!!!!!!!!!NAROZDÍL OD JINÝCH "fanoušků"kteří si tam sednou a čumí jak v kině.....Když Valda nejede,tak se sním chodí dívat na rally,jezdí sním jezdit a myslím že za tu dobu,co rally od mládí sledují už ví co a jak.Kdyby jim Valda řekl,že to dělat nemají,tak věřím,že by to nědělali.Tohle prostě k rally patří-mrkněte se někdy na MS......A k těm pivům-dost často ty kluky na rally vozím,samozřejmě že si"pivo a klobásku dají"ale nikdy nebyli tak opilí,aby se chovali nebezpečně!

wrcwrc

Komentář

to wrcwrc: To je nijak neomlouva! Na takovy nesmysl jsi nemusel zakladat nove jmeno!!!!!
        Nebudu se k tomu uz vyjadrovat. Jsou lidi, kteri si o nich mysli sve a pak je jen par hrdinu so je obdivujou. Zajimave je, ze jich neni ani 1% ze vsech:-))) Ale to je zrejme vec druha, ze,

Upravil - Marek Felt 19 Jul 2005 11:32:32

Komentář

To cos napsal vubec neopravedlnuje to,ze jdou spatnym prikladem ostatnim fanouskum primo u trate.Je uplne jedno komu fandi,dulezite je,ze ohrozuji bezpecnost svou i ostatnich a take bezpecnost a budouci konani souteze ,na ktere litaji do silnice.(dovolim si tvrdit,ze kdyz,by udelaly pruser napr. na Barumce,tak muze mit Barumka po koef. 20 do budoucna a z toho budou i financni skody,atd.,oni je zaplati???O tom pochybuji)

NEbo jsi nam tu schopny zarucit,ze se NIKDY nic nestane nikomu z nich??To asi tezko. A omluvy Valdy,ktery se jich zastava jsou smutne,Valda ma pravdu,ze ostatni stoji napr. v unikovych zonach,jenze to neopravnuje jeho kamarady skakat mu do cesty,kdyz tim muzou ohrozit celou soutez v pripade nehody.Ac si urcite davaji pozor,tohle proste uz neni p.del.

A podivej se poradne,kdo zalozil toto tema.
          Oni sami.
          Chteli znat nazor na ne,tak ho znaji,ze neni asi takovy jak si predstavovali,to vidim z tve reakce,ale to neni problem lidi tady na foru.

quote:
          Absolutně nechápu proč se všichni staráte o dva valdovy kamarády.Na rally je každý na vlastní nebezpečí tak se starejte hlavně o sebe,aby jste stáli na bezpečném místě a nezáviďte,že dokáže někdo povzbudit svého kamaráda.Tihle kluci(a psal to i Valda)mu takhle fandí od úplného začátku,kdy Valdu ještě nikdo neznal a vůbec nikomu to nevadilo a navíc se za ty nejméně tři roky nikdy nic nestalo!!!!!!!!!NAROZDÍL OD JINÝCH "fanoušků"kteří si tam sednou a čumí jak v kině.....Když Valda nejede,tak se sním chodí dívat na rally,jezdí sním jezdit a myslím že za tu dobu,co rally od mládí sledují už ví co a jak.Kdyby jim Valda řekl,že to dělat nemají,tak věřím,že by to nědělali.Tohle prostě k rally patří-mrkněte se někdy na MS......A k těm pivům-dost často ty kluky na rally vozím,samozřejmě že si"pivo a klobásku dají"ale nikdy nebyli tak opilí,aby se chovali nebezpečně!

wrcwrc

Komentář

co sem pořád táhate nějakou závist, to se je teď ale moderní, když se někomu snažím něco po dobrém vyvrátit, tak mu závidím. To nám chcete tvrdit, že ten co nestojí v silnici a nemává vlajkou není ten pravý fanoušek nebo co. No snažila jsem se ve vás vidět docela dobré a inteligentní lidi, ale podle týhle odpovědi jsem se teda sekla.
            no chryby se přesně trefil
            quote:

wrcwrc

Komentář

To Marek Felt
              Kdyby tě to zajímalo,tak jsem tady na tomhle fóru poprvé!!!!!
              Nevím jestli víš kolik lidí navštěvuje Barumku,ale řekl bych,že minimálně 2000lidí stojí a chová se mnohem nebezpečněji než tihle dva kluci!A a je to přesně o tom jak říká Valda-jsou připraveni včas uskočit. Já si nemyslím,že bych byl nějaký hrdina,tím že mi jejich chování nevadí-sám Valdovi fandím-každý fandí svým způsobem.Dělají to z vlastního uvážení,mají ktomu svolení jezdece tak o co Vám vlastně de?Nikdy jsem ještě neslyšel,že by soutěž přišla o koeficient kvůli zamávání dvou fandů-a jak jsem napsal,nikdy se kvůli nim nic nestalo a nebylo zrušeno-narozdíl od jiných......Ani na monte se nic nestane když "fanoušci"podarují jezdcům sníh na silnici a vyřadí tím půl startovního pole....Tak opravdu nechápu já,ani Valda proč se o to všichni staráte????
              Je to jenom věc těch tří.Každý si nese za své činy důsledky sám ne???

wrcwrc

Komentář

To SARYKP
                Nevím jak by jsi povzbudila svého kamaráda na rally,když stojíš někde vlese,schovaná......
                Každý kdo na rally někdy byl,ví,že tak jak řekl kdysi Emil: neexistuje bezpečné místo,aby z te zněj mohli rally sledovat.
                A riskují všichni,jezdci a diváci-ti dobří jezdci riskují víc,ti dobří diváci taky.Vy to nejste tak vo co de?Kluci a Valda mají pravdu,že se vám to nedá vysvětlit a Vaše názory nám můžou být ukradený.A ještě jedna věc,sice se s klukama vídám jenom na různých akcích týkajících se rally,ale s jistotou vím,že by svou inteligencí strčily mnohé z tohoto fóra do kapsy-přečti si celé fórum.

wrcwrc

Komentář

A o co jde tobě dobrej diváku??? Názor nás z tohodle fóra nám nevymluvíš stejně tak jako my vám ten váš... chcete veřejnou omluvu nebo tak něco,uznání vaší pravdy??? Mě spíš připadá,že tě jen baví se hádat...

Komentář

quote:
                    Dělají to z vlastního uvážení,mají ktomu svolení jezdece tak o co Vám vlastně de?

wrcwrc
                    Odkdy jezdec schvaluje pozice fanoušků u trati? Valoušek se na impulsech rozčiluje, že po něm někdo pořád chce, aby svým fanouškům domluvil. Když jim ale sám přes média vzkáže: "stůjte si kde chcete, mně to nevadí...", tak ať se nediví, že to ostatní nakopne. Když bych to přehnal, tak je to jakoby hráč Baníku do médií řekl svým fanouškům: "dělejte bordel a bijte fanoušky soupeřů, mně to nevadí...". Následky obou takových výroků se mi zdají dost podobné.

Komentář

• Ne, tihle kluci, ikdyž se zeptají, neslyší odpověď! Je to marné. Jednu radu bych vám přesto dal i já. Nedělejte to na soutěžích! Většina si to nepřeje! Prostě se s Valdou domluvte a skákeje si někde před auto při testech, ať je to opravdu jen mezi váma. Ale vám asi možná nejde o povzbuzování, ale o to, ukázat se jako hrdina, nebo kaskadér, že?
                      ..a teď mě sežerte..

Upravil - Hallo 19 Jul 2005 12:56:10

Komentář

• To Mirus
                        neboj mi ani Valda od Vás nic nechceme....
                        Nikomu nejde o hrdinství ani frajeření,jde o povzbuzení kamaráda,dát vědět že tam jsme aby předvedl to na co včichni u Pavla tak čekáte...
                        nejde mi o hádání,chci se těch kluků zastat,protože je dobře znám a vím proč,co a jak dělají-narozdíl od vás
                        To Icom
                        No vidíš,je to opět jen věc Valdy a těch kluků!

wrcwrc

Komentář

• Kdyz jste tak inteligentni,tak fakt nechapu vyroky a zlehcovani,ze soutez prijde o koeficient kvuli zamavani,ja nemyslim mavani,ale po nasledcich nehody,typu,ktera byla na Bohemce,kde jsou tezce zraneni.
                          A ze jezdec dava svoleni,to si snad delas p.del???
                          Valda je jezdec,ne poradatel.Svoleni,ze nekde muzou stat,to je na rozumu kazdeho z nas,kam si stoupnem a take na tom,zda nas odsud nevykaze poradatel.
                          A s Monte bych tu nesrovnaval,tam kde ti 2 vyleteli ,ze by byl nahazeny nejak moc snih konkretne od lidi se mi moc nezdalo,ti 2 si prihrali polivcicku.(viz video zabery)

Posledni vetou mas pravdu, vy jste si vytvorily forum,chteli jste znat nazor,tak si neste dusledky.A doufejme,ze nasledky na trati si nikdo z vas nikdy nebude muset nest.

quote:
                          To Marek Felt
                          Kdyby tě to zajímalo,tak jsem tady na tomhle fóru poprvé!!!!!
                          Nevím jestli víš kolik lidí navštěvuje Barumku,ale řekl bych,že minimálně 2000lidí stojí a chová se mnohem nebezpečněji než tihle dva kluci!A a je to přesně o tom jak říká Valda-jsou připraveni včas uskočit. Já si nemyslím,že bych byl nějaký hrdina,tím že mi jejich chování nevadí-sám Valdovi fandím-každý fandí svým způsobem.Dělají to z vlastního uvážení,mají ktomu svolení jezdece tak o co Vám vlastně de?Nikdy jsem ještě neslyšel,že by soutěž přišla o koeficient kvůli zamávání dvou fandů-a jak jsem napsal,nikdy se kvůli nim nic nestalo a nebylo zrušeno-narozdíl od jiných......Ani na monte se nic nestane když "fanoušci"podarují jezdcům sníh na silnici a vyřadí tím půl startovního pole....Tak opravdu nechápu já,ani Valda proč se o to všichni staráte????
                          Je to jenom věc těch tří.Každý si nese za své činy důsledky sám ne???

wrcwrc

Upravil - alexus 19 Jul 2005 13:11:53

Komentář

• Uz jsem sem nic nechtel psat, ale opet mne k tomu neco, spise nekdo prinutil!
                            A to trebas Asin jako sve divaky nevidi??? Kdyz na neho mavaji? Trebas v Blovicich mu to daji na jevo tak, ze mala holcicka si stoupne na rampu a po boku Asina a Uhlika proste rekne hezkou basnicku venovanou Asinovi. To je fandovstvi srdcem, telem i dusi. To fandovstvi Valdovi je pouze telem! Ja take enormne fandim Petanovi a Jirkovi Bryndovym a take jim do silnice nelezu. Stoupnu si tam, kde mne mohou videt a take ze mne skoro pokazde, tedy pokud zrovna nefotim vidi! Jo a i kdyz fotim a mam vestu, tak se snazim stat na bezpecnem miste! Je pravda, ze pri rally je tech enormne bezpecnych mist malo, ale trebas v blizkosti stromu, ci podobne. Hlavne nechodim pod prakticky pod kola a ani do unikovek doprostred! Verim Petrovi a Jirkovi hodne, ale technika je nevyzpytatelna a stat se muze ledaccos, i kdyz jezdec sam nechce a ma vuz plne pod kontrolou! trebas v Blovicich onehda praskla spojovacka rizeni Eliasovi a jak to dopadlo. Dalo se rici, ze mel s autem zkusenosti, ale ani to v ten moment nestacilo. Nebo Kopejda onehda na slovensku. Bouchla guma a bylo vymalovano!
                            Me nevadi, kdyz se fandi, ale vseho s mirou!!!

Komentář

• To Marek Felt
                              Píšeš celkem rozumně,proto i přesto že jsem se chtěl na tohle fórum vykašlat píšu.
                              Kdyby přece Valdovi bouchla guma,ti kluci utečou určitě dřív než ti lidi co stáli v Trnavě před tím zábradlím u potoka ne?To mi přece nevyvrátíš?

to fórum vytvořili kluci,já kromě toho,že je znám a vozím je na rally snimi nemám nic společného-píšu proto,že ani netušíte,kolik je lidí co s nimi sympatizují.ti ale nemají čas vysedávat tady,nebo nemají přístup na net...
                              myslím,že pokud tohle někomu škodí,tak především jezdci,který řekl že mu to nevadí!
                              všichni víme jak jsou pořadatelé "zkušení,uvědomělí a střízliví lidé......"
                              Jo a kde byl pořadatel na Bohemce?????Vždyt Ti lidi tam stávají roky co je Bohemka!!!!A kdo teď ohrozil soutež a životy lidí???A nebyli tam dva,tři-bylo jich tam tak dvacet a to už byli ti nejlepší pryč,takže asi všichni tušíme kolik jich tam bylo na špičku.
                              Nikdo mi nevymluví,že to ryziko těch dvou kluků a statních lidí je zhruba stejné a o to mi celou dobu JDE!!!!!

wrcwrc

Komentář

• nevim prostě Vás asi nikdy nepochopím, že je na tomto počínájí vše v pořádku.
                                Ono mne například, když chci, tak mne moji známý vidí a nemusím při tom lézt do silnice a nebo stát na nějakém nebezpečném místě
                                Ano v tom s tebou souhlasím co řekl Emil, ale ne ve způsobu použití.
                                Ano dobří jezdci Riskují a ti nejlepší ví kdy riskovat a kdy ne a co si mohou a nemůžou dovolit.
                                To že diváci často stoji, nebo sedí a dokonce leží na místě kam by si vlezl akorát tak sebevrah je opravdu závažné téma a ty diskuse tady probíhají. A když chcete diskutovat na toto téma, tak navrhněte, jak to řešit. A lidé se jistě rádi do této diskuse zapojí.
                                quote:
                                To SARYKP
                                Nevím jak by jsi povzbudila svého kamaráda na rally,když stojíš někde vlese,schovaná......
                                Každý kdo na rally někdy byl,ví,že tak jak řekl kdysi Emil: neexistuje bezpečné místo,aby z te zněj mohli rally sledovat.
                                A riskují všichni,jezdci a diváci-ti dobří jezdci riskují víc,ti dobří diváci taky.Vy to nejste tak vo co de?Kluci a Valda mají pravdu,že se vám to nedá vysvětlit a Vaše názory nám můžou být ukradený.A ještě jedna věc,sice se s klukama vídám jenom na různých akcích týkajících se rally,ale s jistotou vím,že by svou inteligencí strčily mnohé z tohoto fóra do kapsy-přečti si celé fórum.

wrcwrc

Komentář

Working...
                                X