Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valdovi ultras

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Urcite. Na kazde soutezi se najdou lide, kteri si stoupnou na nebezpecna mista. Mnohdy jsou to lide, kteri na rally chodi jednou do roka, protoze se v blizkosti jejich domovu prave ona soutez kona. Oni moc nevedi, co to rally je, co obnasi, kam si maji stoupnout. Z toho pak prameni prusvihy:-((( Bohuzel mnozi chteji mit lepsi zabery na kamerach a proto jsou ochotni si jit kleknout pred pasku, aby nevadili ostatnim divakum, aby vsak meli lepsi zabery a potom to tak vypada!
    Ovsem fanousci ostatni, tedy zkuseni fanousci, co objizdi rally po republice a mnohdy i mimo republiky by meli jit prikladem. Kdyz se potom najde dvacet, mene, ci jeste mene lidi, tak ty pak tam vetsina prehlusi! Ovsem na druhou stranu, kdyz prijdu na rally s praporem jedne posadky, tak to vetsinou znamena, ze rally sleduji a ze objizdim s urcitou posadkou vetsinu zavodu! potom si ti divaci, co chodi malo na zavody reknou, ze kdyz mohou stat a fandit u krajnice, misty na silnici oni, tak proc bych nemohl i ja! Vzdyt je to zrejme bezpecne a ti jezdci to maji plne pod kontrolou. ovsem s tim rozdilem, ze oni tam nebudou stat jen na tu jednu posadku,ktere fandi BOK a spol, ale oni tam budou stat celou dobu, pod stejnym vedomim, ze je to bezpecne, az se neco opravdu stane! To je prave to nejhorsi!

Komentář

• Píšeš, že ses chtěl na tohle forum vykašlat, ale stálo ti za to založit si nick. Dobrý :-)).

Jedna otázka: Proč je Valdův fanda víc, než jinej fanda?
      quote:
      To Marek Felt
      Píšeš celkem rozumně,proto i přesto že jsem se chtěl na tohle fórum vykašlat píšu.
      wrcwrc

Komentář

• To Marek Felt
        Máš pravdu,ale ti lidé,co to vidí,také vidí že se to děje jen tomu jezdci kterého znají.Samozřejmě to může být pro některé špatným příkladem,ale ti kluci když už nic tak ukazují těm neznalým fanouškům že aspoň stojí na nohou a sledují dění.(tím nechci říct aby všichni v tom místě vylezli na cestu)Pokud jsi někdy byl na místě kde jsme byli s klukama,musíš uznat,že Valda když kluky vidí,udělá pro diváky ještě víc.já se bavím a stačí když tam vlezou zamávat oni dva a to nás tam jezdí mnohem víc a Valda to ví.To že jsou většinou s Pavlem domluvení a on jim taky dost míst doporučuje už Pavel v sobotách taky psal,já to jen zdůrazńuju.
        To jak někdo spozoroval "že se pavel hrozně kluků v Trnavě leknul"je směšné,patrně viděl konečně poprvé vživotě jít někoho s WRCem na brzdy:-)
        nikdo neřekl že jsou Pavlovi fanoušci něco víc než ostatní!!!Jenom fandí trošku víc než ostatní,a ať si každý myslí co chce,srdcem to je,protože jak je vidět,spousta zvás by to neudělalo....
        Básnička je sice hezká věc,ale na Rz si ji Pavel asi těžko vyslechne a povzbudí ho.Ale klukům to navrhnu:-)
        stálo mi to za to si založit nick,protože jsem chtěl ukázat,že nejsou jen tihle zaujatí lidé,kteří vidí jenom to co chtějí vidět.Kdyby takhle poučovali ostatní lidi třeba na Bohemce,třeba by se to nestalo.Ale to se musí každý zamyslet sám.......

wrcwrc

Komentář

• Tak ještě jedna otázka: Proč má být fandům jednoho jezdce dovoleno fandit "víc", než fandům jiného? :-)) Nerad bych slyšel, že proto, že oni vědí víc o pohybu auta, než jiní :-))

Komentář

• To Haryk
            Vždyt ani jim to není povoleno,proto se to tady řeší ne?:-):-):-)
            proč to bylo na Bohemce a všude jinde povoleno?

wrcwrc

Komentář

• soboty s Valdou,další,kterýmu to myslí:

WRCko: Ahojky Valdo, koukám, že ohledně Tvých UltraFans se tu rozpoutala celkem ostrá dikuse. Nevím proč a spíš se kloním k Tvému názoru. Na rally jezdím velmi rád, ale ještě raději mám svou tělesnou schránku potažmo psychiku jezdců. A to co vidím u RZ nemá občas obdoby. Sice se ještě nerovnáme šotolinám na MS, kde si každej stojí kde chce, popřípadě Monte, ale taková Šumava letos stála za to. Myslím, že 100 nic neočekávajících lidí v únikové zóně je daleko horší, než dva kluci na dvě vteřiny v silnici, kteří uskočí. To, že jsou lidi telata a stoupají si kam nemají (viz. bohužel letošní Bohemia) už nikoho netlačí. Myslím, že by se tihle pisálkové mohli trošku začít koukat i po ostatních.

wrcwrc

Komentář

• Tomu pisateli je 14 let,a on se kloni k Valdovemu nazoru vzdy i kdyby trakace padali,to bych fakt nebral jako spravny priklad.

quote:

soboty s Valdou,další,kterýmu to myslí:

WRCko: Ahojky Valdo, koukám, že ohledně Tvých UltraFans se tu rozpoutala celkem ostrá dikuse. Nevím proč a spíš se kloním k Tvému názoru. Na rally jezdím velmi rád, ale ještě raději mám svou tělesnou schránku potažmo psychiku jezdců. A to co vidím u RZ nemá občas obdoby. Sice se ještě nerovnáme šotolinám na MS, kde si každej stojí kde chce, popřípadě Monte, ale taková Šumava letos stála za to. Myslím, že 100 nic neočekávajících lidí v únikové zóně je daleko horší, než dva kluci na dvě vteřiny v silnici, kteří uskočí. To, že jsou lidi telata a stoupají si kam nemají (viz. bohužel letošní Bohemia) už nikoho netlačí. Myslím, že by se tihle pisálkové mohli trošku začít koukat i po ostatních.

wrcwrc

Komentář

• Proč by mělo? Jinak na odpověď stále čekám :-))
                  quote:
                  To Haryk
                  Vždyt ani jim to není povoleno,proto se to tady řeší ne?:-):-):-)
                  proč to bylo na Bohemce a všude jinde povoleno?

wrcwrc

Komentář

• Tohle je diskuze na jedno brdo.jsem stále zastáncem kluků tady, protože si myslim že je to hazard.

Kdyby Valdovi pri brzdach rupla gumy do ktere je auto oprené tak by nestihli rict ani bů, to ej jedna vec a to jen kdyby.

Ale to je stejné jako kdybych já "ted" vyrazil do pacejova s bandou kamradau a delal to co oni, poradatel by se snazil me vykázat, alepson doufam a ja bych jen mohl rict ze kdyz muzete vy pro ne ja, chtel bych pak videt ostatni fandy co by delali, to bychom tady dopaldi jak v Portugalsku.Samozrejme tohle nikdy neudelam.Priznávam že jsem stával na nebezpečných místech, ale to asi kazdej si nekam stoupl a nejde jen ot o dobře vidět, ymslim že jde i o adrenalin být co nejblížen autu,ale jen do té doby než se neco stane.Stál jsem na jednom míste kde se brzdilo z celkem velké rychlosti a musim rict ze kdyz to jezdec jednou nedobrzdil tak jsem utikal jako blazen a za to mi to nestojí.

.

Upravil - Čejda 19 Jul 2005 16:07:08
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• quote:
                      To Marek Felt
                      Píšeš celkem rozumně,proto i přesto že jsem se chtěl na tohle fórum vykašlat píšu.
                      Kdyby přece Valdovi bouchla guma,ti kluci utečou určitě dřív než ti lidi co stáli v Trnavě před tím zábradlím u potoka ne?To mi přece nevyvrátíš?

.......

wrcwrc
                      TO wrcwrc:
                      Tuhle větu jsi myslel fakt vážně??? Můžu ti říct, že ani lidi před svodidlem v Trnavě ani tvoji kamrádi by se nestačili rozhodnout kam vlastně chtějí běžet. Pokud jsi viděl záběry z Bohemie tak vidíš, že než většina lidí pochopí, že se děje něco špatně tak už je dávno po nehodě.

Existuje slavný záběr jak Makinen tuším v Argentině špatně najede zatáčku vnitřek ho nakopne a po 30metrech a asi dvou saltech se auto zapíchne do země udělá salto poslední a v tom momentu přeskočí samotného diváka, který stojí za křovím. Ten divák ani nemá snahu se hnout je prostě zkoprnělej, ani bych se nedivil kdyby tam stál ještě dneska.

Ano píšu tady vždy o případech kdy se něco stalo, ale vždyť vy tomu jdete mílovými kroky naproti!

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• Nebylo by nakonec úplně nejlepší vykašlat se na "polepšení" Valdových fanoušků, kteří zastávají anarchistický postoj, odvolat veškeré pořadatele a nechat každého svému osudu? Celou diskuzí se táhne motiv - my můžeme, my víme jak, my jsme mimo PRAVIDLA, určená ostatním ( o tom, jak se co dodržuje, nemá v tuto chvíli smysl probírat ) - jde o princip.
                        Zřejmě ani docela dost jiných názorů nezviklá samostřednost jejich uvažování, nepřiměje k revizi postojů a následnému kompromisu.
                        Valda umí dobře točit kolečkem, o tom není pochyb - naučte se i Vy dobře fandit.
                        Nebo chcete jen budit rozruch a exhibovat?

Komentář

• To pelikan: přesně to jsem psal, nestihli by ani prd.

Komentář

• To Čejda:
                            Máš pravdu já jsem to nějak nepozorně četl takže došlo téměř ke zdvojení.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

• http://www.rallyclips.com/clips/bad-...a-clip-zwn.htm

Komentář

• To pelikan: ale je to pravda, když se nec semele tak člověk nestihne nic, protože ej to hned.Napřed vteřinku koukáš co se děje a pak už je pozdě.

Komentář

Working...
                                X