Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Valdovi ultras

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• šlomil
    replied
    Re: Valdovi ultras

[COLOR="Red"]Valda go...[/COLOR]

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied
    Když jsem to viděl taky se mi neudělalo dobře a řeknu vám, že bych to nerad viděl naživo.

Zanechat komentář:

• alexus
    replied
    Tak to je maso,aspon vsichni vi,jak to vypada,kdyz nestihnes uskocit.((

Zanechat komentář:

• TGV
    replied
    Nevím jestli to patří do téhle diskuse, ale myslím, že je potřeba se jednou za čas na to podívat. Na těhle odkazech najdete "Príručku vzorného diváka", kterou zpracovával Jožo z rally.sk. Videa, které jsou k ní přiložené stojí za zhlédnutí snad před každou soutěží. Je už to nějaký pátek co tuhle "príručku" sestavil, ale pro ty co neviděli nebo pro připomenutí:
    http://www.rally.sk/article.php?sid=715
    http://www.rally.sk/article.php?sid=718

PS: Samozřejmě, že je to o zakázaných zónách, ale také především o tom co auto umí a čemu se přeci nemusí chodit naproti!!!

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied
    To pelikan: ale je to pravda, když se nec semele tak člověk nestihne nic, protože ej to hned.Napřed vteřinku koukáš co se děje a pak už je pozdě.

Zanechat komentář:

• TGV
    replied
    http://www.rallyclips.com/clips/bad-...a-clip-zwn.htm

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied
    To Čejda:
    Máš pravdu já jsem to nějak nepozorně četl takže došlo téměř ke zdvojení.

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied
    To pelikan: přesně to jsem psal, nestihli by ani prd.

Zanechat komentář:

• gumid
    replied
    Nebylo by nakonec úplně nejlepší vykašlat se na "polepšení" Valdových fanoušků, kteří zastávají anarchistický postoj, odvolat veškeré pořadatele a nechat každého svému osudu? Celou diskuzí se táhne motiv - my můžeme, my víme jak, my jsme mimo PRAVIDLA, určená ostatním ( o tom, jak se co dodržuje, nemá v tuto chvíli smysl probírat ) - jde o princip.
    Zřejmě ani docela dost jiných názorů nezviklá samostřednost jejich uvažování, nepřiměje k revizi postojů a následnému kompromisu.
    Valda umí dobře točit kolečkem, o tom není pochyb - naučte se i Vy dobře fandit.
    Nebo chcete jen budit rozruch a exhibovat?

Zanechat komentář:

• pelikan
    replied
    quote:
    To Marek Felt
    Píšeš celkem rozumně,proto i přesto že jsem se chtěl na tohle fórum vykašlat píšu.
    Kdyby přece Valdovi bouchla guma,ti kluci utečou určitě dřív než ti lidi co stáli v Trnavě před tím zábradlím u potoka ne?To mi přece nevyvrátíš?

.......

wrcwrc
    TO wrcwrc:
    Tuhle větu jsi myslel fakt vážně??? Můžu ti říct, že ani lidi před svodidlem v Trnavě ani tvoji kamrádi by se nestačili rozhodnout kam vlastně chtějí běžet. Pokud jsi viděl záběry z Bohemie tak vidíš, že než většina lidí pochopí, že se děje něco špatně tak už je dávno po nehodě.

Existuje slavný záběr jak Makinen tuším v Argentině špatně najede zatáčku vnitřek ho nakopne a po 30metrech a asi dvou saltech se auto zapíchne do země udělá salto poslední a v tom momentu přeskočí samotného diváka, který stojí za křovím. Ten divák ani nemá snahu se hnout je prostě zkoprnělej, ani bych se nedivil kdyby tam stál ještě dneska.

Ano píšu tady vždy o případech kdy se něco stalo, ale vždyť vy tomu jdete mílovými kroky naproti!

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied
    Tohle je diskuze na jedno brdo.jsem stále zastáncem kluků tady, protože si myslim že je to hazard.

Kdyby Valdovi pri brzdach rupla gumy do ktere je auto oprené tak by nestihli rict ani bů, to ej jedna vec a to jen kdyby.

Ale to je stejné jako kdybych já "ted" vyrazil do pacejova s bandou kamradau a delal to co oni, poradatel by se snazil me vykázat, alepson doufam a ja bych jen mohl rict ze kdyz muzete vy pro ne ja, chtel bych pak videt ostatni fandy co by delali, to bychom tady dopaldi jak v Portugalsku.Samozrejme tohle nikdy neudelam.Priznávam že jsem stával na nebezpečných místech, ale to asi kazdej si nekam stoupl a nejde jen ot o dobře vidět, ymslim že jde i o adrenalin být co nejblížen autu,ale jen do té doby než se neco stane.Stál jsem na jednom míste kde se brzdilo z celkem velké rychlosti a musim rict ze kdyz to jezdec jednou nedobrzdil tak jsem utikal jako blazen a za to mi to nestojí.

.

Upravil - Čejda 19 Jul 2005 16:07:08

Zanechat komentář:

• Haryk
    replied
    Proč by mělo? Jinak na odpověď stále čekám :-))
    quote:
    To Haryk
    Vždyt ani jim to není povoleno,proto se to tady řeší ne?:-):-):-)
    proč to bylo na Bohemce a všude jinde povoleno?

wrcwrc

Zanechat komentář:

• alexus
    replied
    Tomu pisateli je 14 let,a on se kloni k Valdovemu nazoru vzdy i kdyby trakace padali,to bych fakt nebral jako spravny priklad.

quote:

soboty s Valdou,další,kterýmu to myslí:

WRCko: Ahojky Valdo, koukám, že ohledně Tvých UltraFans se tu rozpoutala celkem ostrá dikuse. Nevím proč a spíš se kloním k Tvému názoru. Na rally jezdím velmi rád, ale ještě raději mám svou tělesnou schránku potažmo psychiku jezdců. A to co vidím u RZ nemá občas obdoby. Sice se ještě nerovnáme šotolinám na MS, kde si každej stojí kde chce, popřípadě Monte, ale taková Šumava letos stála za to. Myslím, že 100 nic neočekávajících lidí v únikové zóně je daleko horší, než dva kluci na dvě vteřiny v silnici, kteří uskočí. To, že jsou lidi telata a stoupají si kam nemají (viz. bohužel letošní Bohemia) už nikoho netlačí. Myslím, že by se tihle pisálkové mohli trošku začít koukat i po ostatních.

wrcwrc

Zanechat komentář:

• WRCWRC
    replied

soboty s Valdou,další,kterýmu to myslí:

WRCko: Ahojky Valdo, koukám, že ohledně Tvých UltraFans se tu rozpoutala celkem ostrá dikuse. Nevím proč a spíš se kloním k Tvému názoru. Na rally jezdím velmi rád, ale ještě raději mám svou tělesnou schránku potažmo psychiku jezdců. A to co vidím u RZ nemá občas obdoby. Sice se ještě nerovnáme šotolinám na MS, kde si každej stojí kde chce, popřípadě Monte, ale taková Šumava letos stála za to. Myslím, že 100 nic neočekávajících lidí v únikové zóně je daleko horší, než dva kluci na dvě vteřiny v silnici, kteří uskočí. To, že jsou lidi telata a stoupají si kam nemají (viz. bohužel letošní Bohemia) už nikoho netlačí. Myslím, že by se tihle pisálkové mohli trošku začít koukat i po ostatních.

wrcwrc

Zanechat komentář:

• WRCWRC
    replied
    To Haryk
    Vždyt ani jim to není povoleno,proto se to tady řeší ne?:-):-):-)
    proč to bylo na Bohemce a všude jinde povoleno?

wrcwrc

Zanechat komentář:

Working...
X