Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Mads Østberg

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mads Østberg

Vetsina asi vubec nevi o koho de tak si dovolim male intro:
    ec
    Je Nor a je mu 18 let. Pred 14dny dostal ridicak a hned vikend potom jel s Imprezou WRC 02 sprint na rallykrosove trati v norsku, vyhral by pred Kristianem Kohlbergem s Accentem WRC kdyby nedostal 15s penalizaci za zbourani kuzelu na cilove care (Kohlberg ji dostal taky).
    Ted o vikendu jel v Nemecku Lausnitz rally jako svoji prvni soutez v zivote. Se stejnou Imprezou WRC 02 vedl az do 5 RZ. V konkurenci 5 WRC. Do 3RZ jel bez problemu a Kahlemu daval 11,5s. Na 4. prisel o brzdy a druhy den na 5. mel problemy s motorem. V 6. RZ se mu pak rozsypala prevodovka a musel odstoupit.

Myslim ze o nem jeste hodne uslysime!

Upravil - knight 26 Oct 2005 21:23:02

urcite!

kahle pry nejel uplne nejrychleji jak mohl, ale östberg urcite nevedl kvuli pomale jizde kahleho... ...fakt hodne rychly borec!!!

Komentář

hmm, zajimave. To je nastup jako hrom! I kdyz trebas Latvala zacal taky extreme brzo, ale mezi elitu zatim nepatri.

Komentář

Nějakse mi zdá že je to moc rychlé, bez zkušenosti sednout do wrcu, treba uz toho najel dost, ale stejne se mi to zda jako moc veliký skok.Mnoho lidi zastava nazor postupneho rustu jezdce na nizsich autech.Ale musim uznat ze to co predvedl je vynikajici.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
        Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

predtim jezdil ve stejne Impreze asi rok jako spolujezdec se svym otcem.
          Jinak ted chcou koupit novy auto...myslim ze Imprezu WRC 04

Komentář

Jak se to čte??? Průměrstberg nebo co???

Komentář

quote:
              Jak se to čte??? Průměrstberg nebo co???

Já bych tipoval něco jako oéstberg... ale nevim...

Komentář

Ø se cte jako nemecky o se dvema teckama... a ostatni normalne

Komentář

No pokud se nepletu tak ej to syn majitele teamu Ollsberg co za nej jel Carlsson a jeste jeden sved pokud se nepletu.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

To se mi nezdá - Olsberg je švédský tým, ne??

Komentář

Mě taky ne... Olsberg a Østberg je trochu jiný ne???

Komentář

quote:
                        No pokud se nepletu tak ej to syn majitele teamu Ollsberg co za nej jel Carlsson a jeste jeden sved pokud se nepletu.
                        Neni, je to syn Mortena Østberga, veterana norskych rally sponzorovaneho Subaru.

http://www.mortenostberg.no/

Upravil - knight 01 Nov 2005 22:18:43

Komentář

pristy rok pojedou dva norske talenty cely serial pwrc. jeden bude patrik flodin, druhy ma byt prave östberg.
                          i flodin patri pry mezi hodne velke talenty tak bude snad pekna podivana na mladou krev v enkach.
                          jo, u madse to prave zatim neni uplne jiste jestly pojede pwrc, protoze jeho staj chce koupit novejsi imprezu wrc - stim by mnel jezdit v norsku a minimalne zavod ms ve svedsku...
                          uvidime...

Komentář

quote:
                            pristy rok pojedou dva norske talenty cely serial pwrc. jeden bude patrik flodin, druhy ma byt prave östberg.
                            i flodin patri pry mezi hodne velke talenty tak bude snad pekna podivana na mladou krev v enkach.
                            jo, u madse to prave zatim neni uplne jiste jestly pojede pwrc, protoze jeho staj chce koupit novejsi imprezu wrc - stim by mnel jezdit v norsku a minimalne zavod ms ve svedsku...
                            uvidime...
                            Flodin je sved, to je jako kdybys cechovi rikal madare , u Madse je naopak prakticky jiste ze pojede s Imprezou WRC 03, ale je pravda ze budou ve stejnem tymu

Komentář

nojo, chtel jsem napsat severan... ...ale...

Komentář

Working...
                              X