Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vojta Štajf

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Vojta Štajf

Myslíte, že vydrží na špici?

ML
    ML

Mylsím, že ano. Dobré auto, dobré zázemí, dobrý jezdec, není důvod, proč by měl jezdecky upadat. Zbrojí i na boj s EVO IX - http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=2845

Komentář

quote:
      Mylsím, že ano. Dobré auto, dobré zázemí, dobrý jezdec, není důvod, proč by měl jezdecky upadat. Zbrojí i na boj s EVO IX - http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=2845
      Loni byl ale dost na štíru se spolehlivostí...

ML
      ML

Komentář

Snad jsem dal dohromady sezonu 2005 Vojty Štajfa se Subaru Impreza Sti:
        Janner - 9. (Lancer evoVII)
        Šumava - 10.
        Valaška - odstupuje po RZ 1 kvůli poruše diferenciálu
        Tatry - 13. (na RZ11 měl defekt pravé přední pneumatiky, 14km jel po prázdné pneu a při tom se poškodil hlavní svazek kabelů k řídící jednotce. Auto jelo na tři válce. + penalizace 40 sekund.), po RZ10 6. ve třídě
        Krumlov - na RZ3 byl mimo trať, na RZ8 odstupuje (z 2.místa) kvůli požáru motoru.
        Bohemka - 1.
        Barum - na RZ4 měl defekt, odstupuje (z 18. místa) po RZ 5 kvůli technickým problémům. Po RZ3 5. místo
        Příbram - Na RZ15 v jedné z táhlých zatáček nedobrzdil včas a vylétl mimo trať, kde vůz zůstal na boku. Posádka však z nehody vyvázla bez zranění. Po RZ14 3. místo(???)
        Třebíč - odstupuje po RZ 1 - proražená olejová vana.

Upravil - maevad 22 Mar 2006 18:13:19

Komentář

Štajf má mít příští rok N12 a kasá se, že to bude stačit Evo devítkám, to jsem teda zvědav...

ML
          ML

Komentář

Za Arazem moc neztrácel ani teď a Trojana v Příbrami moc neřešil. Asi ví co říká. Ostatně je druhej v mistráku, takže nestačil jen na Pecha a asi by to tak bylo i kdyby Ášín jel na koloběžce.
            quote:
            Štajf má mít příští rok N12 a kasá se, že to bude stačit Evo devítkám, to jsem teda zvědav...

ML
            Karter+Karburátor+Kardan
            Karter+Karburátor+Kardan

Komentář

Re: Vojta Štajf

Tohle jméno se tu už neobjevilo pěkně dlouho. Takže - Vojta bude spolujezdcem Aleše Lopraise na Dakaru 2009. Dakar mě nikdy moc nezajímal, ale tohle je důvod jej konečně důkladněji sledovat. Jsem zvědav, jak jim to půjde a samozřejmě přeju, aby to bylo co nejlepší.

Komentář

Nová N14 už se staví v dilně,takže celou sezonu už by měl Vojta jezdit s ním.
                Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Takže čtvrtá N14 v ČR. Už se nám to rozrůstá...

Komentář

A kdo teda všechno pojede s N14 já vím akorád o Mikulaštíkovi,otto,Štajf a ...

Komentář

uvidíme jak budou vypadat homologace po novém roce.
                      http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Původně odeslal Lukas pce Zobrazit příspěvek
                        a Aleš Dlouhý...? Myslím,že s ní jel Pačejov.
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Původně odeslal Lukas pce Zobrazit příspěvek
                          Aleš Dlouhý

Komentář

rozhovor s Vojtou: http://www.mediasport.cz/rally-cz/st...vat-bednu.html
                            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Dobrej rozhovor,věcnej s hodnocením Vojtových vyhlídek na sezónu.Jaksi mě tam ale chybí jako jeden z hlavních soupeřů Karel Trojan.A u Míry bych si taky nebyl tak jistej jeho hlavní orientaci na IRC.

Komentář

Working...
                              X