Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Eddy Schlager

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Eddy Schlager

Musím se zeptat,zda je tento "čecháček" vážně tak dobrej,jak to ukázal Tišnov? Vždyť ten chlap pokud vím roky nejezdil a najednou měl zaděláno na bednu s nijak vyjímečnou technikou? Ví někdo o něm jako o jezdci něco víc? (čísla z jeho historie znám,ale i tak mě to jak jel docela trklo).

kup si poslední rally je tam s ním rozhovor

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

quote:
      Pokud vím tak tohle téma jsem tu založil a ti volové mi ho smazaly...
      A divíš se? BTW volové jsou rodu mužského, proto "smazali", když už nám tu chceš nadávat.

Komentář

Palasekmi!Nedej se!Jen do nich!!!

Komentář

Eddy Schlager je především obrovský fanda tohoto sportu a závodění je pro něj odreagování a zábava. To, že nemá nijak výjimečnou techniku je pravda. Už po svém prvním startu s tímto vozem na loňské Kopné se netajil tím, že volba nářadí asi nebyla správná. Nejvíce se však o tom přesvědčil na letošní Valašce, která byla vrcholem jeho martýria. Na začátku roku ještě přikoupil do své garáže žlutého Lancera Evo VI skupiny PV po rakouském mistru Zellhoferovi, ale při prvním startu na Triestingtal rallye ho zradila technika. Po testování si auto velmi pochvaloval a na svezení na šotolině se moc těšil. Nová převodovka Pankl Dog-box mu však vydržela jen 300 m úvodní RZ, poté se ozvala hrozná rána, jež prý byla slyšet až na start zkoušky, a přítomní diváci začali Eddymu nosit kusy převodovky. V Tišnově, kde startoval opět s "áčkem", musel řešit problémy již v předvečer, protože se mu neodléval benzín v ostrých zatáčkách. Na start naštěstí nastoupil a když se na startu RZ 3 podíval do SMS zprávy, kde byl na pátém místě absolutně, nechtěl tomu věřit. Viděl totiž na sobě dlouhou pauzu a výkon prý mohl být ještě lepší. Po problémech Maďara Szabó se dokonce posunul na čtvrté místo, před startem šestky ho však zastavila banální závada, plynoucí z vady materiálu. Následně vyšlo najevo, že kdyby vůz dotrápil do servisu, postoupil by (kvůli problémům Trněného a havárii Flídra) už na druhou pozici a vzhledem k následným problémům vedoucího Semeráda mohl dost možná vyhrát. Bohužel, technika byla opět jiného názoru. Vzhledem k pracovnímu vytížení a nule na bodovém kontě v tabulce Rally super série Eddyho neuvidíme v Krumlově a o jeho dalším startu se teprve rozhodne.

Komentář

Jirko dík za info (jinak já mu moc fandím - mám slabost pro všechny kdo jsou dobří díky rukoum a srdci a ne díky číslům na kontě).

Komentář

Pokud vše půjde dobře, tak dalším závodem, na kterém uvidíme Eddyho Schlagera za volantem, bude za dva týdny Rallysprint Kopná.

Komentář

Eddy letos hlásí účast hned ve dvou seriálech. A to s několika novinkami. Viz http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=5409

Upravil - stanis 18 Mar 2007 23:53:05

Komentář

No tak držim palce ať letos auta šlapou tak jak mají... Vzhledově vypadají moc hezky!

Komentář

Re: Eddy Schlager

Eddy Schlager letos v jednom týmu s Lumírem Firlou. Viz http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=7896

Pokud bude technika fungovat, měl by Eddy být jedním z favoritů skupiny S...

Komentář

Working...
                    X