Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bryan Bouffier

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Bryan Bouffier

Určitě nejsem sám, koho zaujal výkon tohoto Francouze na letošní Barumce. Nevíte náhodou, jestli má tento jezdec nějaké vlastní webové stránky nebo kde se o něm mohu dozvědět více? Díky moc za vaše tipy.

http://www.bryanbouffier.com/

ale je to jen šnekoažabožroutsky

Upravil - Rajle 07 Sep 2006 10:31:05

Komentář

quote:
      http://www.bryanbouffier.com/

ale je to jen šnekoažabožroutsky
      Super, díky. Žabožroutsky jsem se kdysi dávno učil a snad si ještě něco pamatuju :-)

Komentář

Nedělejte z Boufiera nějakou mega hvězdu. To že porazil naše "B" jezdce na slavné Barum rally není nic, co by stálo za nějaké velké ovace. Pokud by honil Krestu s Pechem, pak bych se nad tím pozastavil. Daleko větší pozornost by si zasložil nedobrý výkon našich, co skončili za ním.
        MravenecZ

Komentář

quote:
          Nedělejte z Boufiera nějakou mega hvězdu. To že porazil naše "B" jezdce na slavné Barum rally není nic, co by stálo za nějaké velké ovace. Pokud by honil Krestu s Pechem, pak bych se nad tím pozastavil. Daleko větší pozornost by si zasložil nedobrý výkon našich, co skončili za ním.
          Nedělám z Bouffiera megahvězdu, ale pravděpodobně bude tento jezdec vyhlášen jako eWRC Hvězda rally. Takže můj dotaz byl vznesen hlavně kvůli tomu, abych na něj získal kontaktní informace a pokusil se o rozhovor s ním....

Komentář

quote:
            Cau mravemce! mluvis mi z duse!
            Myslim ze se neda predpokladat ze by Boufier porazil (kdekoliv) Krestu, o Pechovi se zase tak jistej nejsem(na neutralnim uzemi, o domacim francouzskem uzemi nemluvim)
            Ja jsem byl prekvapenej jakou bidu jeli domaci piloti v porovnani s nekolika 2-3 radymi hosty. A to jak na oci, tak na cas...

Komentář

..já nevím, ale není Bouffier právě jednou z velkých hvězd prvotřídního francouzského šámpionátu superšvestek? Nezdráhal bych se srovnávat jeho talent např. s Bernardiho.

Upravil - Hallo 07 Sep 2006 11:44:40

Komentář

quote:
                ..já nevím, ale není Bouffier právě jednou z velkých hvězd prvotřídního francouzského šámpionátu superšvestek? Nezdráhal bych se srovnávat jeho talent např. s Bernardiho.

Upravil - Hallo 07 Sep 2006 11:44:40
                Hvězda možná, ale je mu "už" 28 a to je věk, kdy i Kresta jezdil svět. Zas na druhou stranu, v kolika prorazil Gigi!

Komentář

quote:
                  quote:
                  Cau mravemce! mluvis mi z duse!
                  Myslim ze se neda predpokladat ze by Boufier porazil (kdekoliv) Krestu, o Pechovi se zase tak jistej nejsem(na neutralnim uzemi, o domacim francouzskem uzemi nemluvim)
                  Ja jsem byl prekvapenej jakou bidu jeli domaci piloti v porovnani s nekolika 2-3 radymi hosty. A to jak na oci, tak na cas...

Bohužel si tentokrát notujeme. To že by ve Francii asi V. Pech dostal za uši je dost pravděpodobné. Nicméně kdo zná Vaška, tak ten takové ambice ani nemá. Je to špičkový domácí jezdec bez ambic jezdit venku. Ty ambice u nás prezentují jiní borci (Valoušek, Prokop, Bereš, ...Tlusťák, Odložilík,...) To že tahle skupinka dopadla jak sedláci u Chlumce je pro mě daleko větší problém.
                  Před časem jsem dokonce v diskuzi s kamarády tvrdil, že by tyto naše naděje na Barumce zatápěli třeba Meekovi, nebo Anedersonovi, ale dneska už bych tak naivní nebyl.
                  MravenecZ

Komentář

2rajle,
                    je přece spousta talentů, kteří se ubírali/jí jinými cestami než cestami světovými. O to nejde. Překvapilo by tě, kdyby letos na jeho fleku byl např. J-J? A je mezi nimi takový rozdíl? Vynikající "asfaltér", kterému barumka hned napoprvé sedla, neuděla chybu a tím dojel asi tam kde měl.., což mě zaskočilo.

Komentář

quote:
                      Ale když se podíváš na výsledky, tak on se s nima hlavně v druhých průjezdech honil. My jsme třeba byli před koncem Trojáku, těsně před tím rychlým úsekem který byl k cíli a tam na krestu najížděl 1,5sec. V cíli byl o něco pomalejší.

Komentář

2. Mravenecz; třeba taky zohlednit startovní pozici, množství oslizla (po tvojem bordelu) a opravdu vést v patrnosti jeho zrychlení: 1. Pindula -2sec/km, 2.3.Pin. -1sec/km
                        A co je hlavně důležité: při jeho průjezdu jsem měl husí kůži - to se nestává často a o něčem to svědčí, věř!

Komentář

já, jazykově nevybaven, vnáším otázku do pléna: ví někdo z vás, proč "můj" Bufin byl odstaven u pažoutů? Co teď jezdí? Jak?
                          Ptám se proto, že mne upoutal svým umístěním na proběhnuvší sardošce. Pokud negdo nahlídne do výsledků, tak pozor na první počum. Je třeba si všimnout, že jel R2....no a na to, že je hlavně na asf(v)alty, jak tu někdo vzpomněl, je pět minut na druhého slušné, ni?

s pozdravem za sec/km kratššší

Upravil - sloní kýta 21 May 2007 11:27:02

Komentář

Kýto, francouzsky nevládnu, ale tuším, že letos jede francouzský šotolinový mistrák s Lancerem.

Komentář

Podle čeho soudíš???
                              quote:
                              Žádná hvězda to není, na Sardince jel pěknou plíseň.
                              Vyčteno z obrazovky počítače a odposlechnuto z televize.

Komentář

Working...
                              X