Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Znáte informace o...

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Attila byl Ferjancz

Attila Ferjancz
    Last name Ferjancz
    First name(s) Attila
    Country Hungary
    Sex Male
    Task Driver
    Date of birth 12 July 1946

Upravil - Rajle 14 Nov 2006 13:53:52
    Jo a letos jsem ho viděl předávat na F1 ceny - prý je prezident maďarskýho autoklubu nebo tak něco

Komentář

Pokud jste ještě nečetli, dost pěkné a otevřené vzpomínámí V. Hubáčka: http://www.renaultclub.cz/legenda_vy..._hubackem.html

Komentář

Četl jsem, moc pěkné.
        Foly, taky nevíš co bylo důvodem odstoupení škodovek z Rally Acropolis 1987?

Komentář

Hezké čtení ,pan Hubáček to je hlava a taky s dobrýma rukama , to se cení ...měl jsem tu čest se sním několikrát setkat a povídat si s ním.A ty jeho vzpomínky , co všechno prováděl hlavně mechanikům , to byly věci.... ale ono se to dělá i dnes .... Hubáček byl u toho , kdy vstupoval do rally i Jirka Pošík ( bývalý soutěžák na motorkách) ,ale to je ta minulost , sice pěkná , ale už za náma
          quote:
          Pokud jste ještě nečetli, dost pěkné a otevřené vzpomínámí V. Hubáčka: http://www.renaultclub.cz/legenda_vy..._hubackem.html

Komentář

quote:
            Četl jsem, moc pěkné.
            Foly, taky nevíš co bylo důvodem odstoupení škodovek z Rally Acropolis 1987?

Podle tehdejšího Světa motorů ....Podvozky vozů nevydržely enormní zátěž (zadní ramena?).... takže by se to dalo asi specifikovat jako technické závady, utržená zavěšení kol.

Komentář

Foly,super poctenicko...to se jela Rallye Praha a my byli v lese nekde kolem Skryji na rychlostce,ze by to traktor tezce projizdel...jeste jsme si rikali,jak blbe jsme si vlezli,ze tam pojedou krokem...alpinka se jen vznasela,kdo nevidel,neuveri
              Alpine

Komentář

Přesně tak,Foly máš u mě červený puntík za aktivitu a moooc velký!

Komentář

Re: Znáte informace o...

Nevíte nějaké info o Ivanu Trojanovi? Byl to mistr České republiky (ne Československé) v rally z roku 82 nebo 83... Pak jezdil rally cross. Díky.

Btw. stejně je tu málo informací o minulosti, třeba vítězové jednotlivých ročníků atd. Je to škoda, myslím, že by to spoustu lidí zajímalo.

Komentář

Martin Knajzl:

First Car - Skoda Favorit N1 - crash on SS1 with Petr Cecil on co-driver seat.
                    http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Leoš Pavlík

Když jsem dnes viděl nové foto z historie rallye Škoda , tak jsem si vzpomněl na toto jméno.Nevíte někdo co tento ,,veterán,, dělá?
                      Karel

Komentář

Re: Leoš Pavlík

Pepíku hoď sem to jméno,ať rozhejbeme odumřelý části mozku.

Komentář

Re: Leoš Pavlík

starej pes: Máš ho v nadpisu Pepova, svýho i mýho příspěvku
                          Ale pro jistotu- Leo Pavlík - Létající Chod ze Všeminy u Slušovic
                          ... a přeci se točí!

Komentář

Tak co já vím tak naposledy šéfoval hotelu ve Všemině.Ale to už je taky asi hooooooodně dávno.
                            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Má soukromou firmu, něco jako sportovně regenerační institut. Pořád má rád Audi, ale už ho nějak moc nebere současný rallysport. Co teda aspoň vím já...
                              www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Díky za informaci.Předpokládám že zájem o rallye nemá , ale myslím si že v duchu ano...
                                Karel

Komentář

Working...
                                X