Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Znáte informace o...

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Čejda
    replied
    Re: Znáte informace o...

První start byl s vypůjčeným Favoritem N/1300 od Oty Zenkla na Rally Agropa Pačejov, bohužel neujeli ani dva km první RZ.:-))))

je škoda že Martin nejezdí,a le když nejsou šušně tak se nedá nic dělat.

Zanechat komentář:

• Gazza Gascoigne
    replied

Původně odeslal Mirus Zobrazit příspěvek
    Já bych řekl,že to jsou pŕímo Boleslaváci...

Jinak první Arazimovo auto byla 130RS ale předtim jezdil myslim i jako spolujezdec...
    A Knajzlovo první závodní auto byl tušim Favorit...
    Tak toho Knajzlovic Favotita potvrzuju....měl fialovo-černou barvu....

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied
    Re: Leoš Pavlík

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
    Když jsem dnes viděl nové foto z historie rallye Škoda , tak jsem si vzpomněl na toto jméno.Nevíte někdo co tento ,,veterán,, dělá?
    Martin Knajzl momentálně je v týmu Dana Běhálka kde pomáhá při testování a sem tam se sveze viz loňské Lužické hory kde jel s nově postaveným Subaru N12B (seriova převodovka,seriové brzdy a další díle).S tím autem (full spec)jetos předvedl velmi pěkný výkon Honza Černý na Janneru

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Max: ten dotaz ohledně syna byl na Knajzla

Zanechat komentář:

• Max
    replied

Leo Pavlík pracuje na sportovních talentech http://www.talentcentrum.eu/cs/cinnost.htm .Tipuji, že zájem o motorismus má stále, když je kondičním trenérem třeba Lucie Panáčkové (ta jezdí ve formuli). A s kolegy z Audi je stále, je vidět že talent centrum podporují lidé jako Walter Röhrl, Raimund Baumschlager, Roland Mayer, Roland Gumpert http://www.talentcentrum.eu/cs/pratele.htm
    Jeho syn byl spíše na cyklistiku.

Zanechat komentář:

• Shacki
    replied

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
    Když jsem dnes viděl nové foto z historie rallye Škoda , tak jsem si vzpomněl na toto jméno.Nevíte někdo co tento ,,veterán,, dělá?
    A jeho syn? Kdysi naděje rallysportu?

Zanechat komentář:

• Vrátníček
    replied

Tak dodám jenom upřesnění k odstoupení škodovek na Akropolis 87, Foly správně napsal, že to byly zadní nápravy, kdy byly použity tzv. svařence, tedy modifikace nápravy podobná ramenům 130 LR, ale s jiným úhlem kyvu, protože se musela použít seriová nápravnice. Mám pocit nebo si to nějak vybavuji, že byly použity unibaly s možností seřízení odklonu a to, co fungovalo na okruzích nevydrželo řecké balvany. Pak se nahonem před Barum rally všechna auta předělávala na původní dvoudílné šroubované nápravy. Ale mohu se i mýlit, je to už moc dávno...

Zanechat komentář:

• Chalupar
    replied

Díky za informaci.Předpokládám že zájem o rallye nemá , ale myslím si že v duchu ano...

Zanechat komentář:

• Plhus
    replied

Má soukromou firmu, něco jako sportovně regenerační institut. Pořád má rád Audi, ale už ho nějak moc nebere současný rallysport. Co teda aspoň vím já...

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied

Tak co já vím tak naposledy šéfoval hotelu ve Všemině.Ale to už je taky asi hooooooodně dávno.

Zanechat komentář:

• dřevěná srnka
    replied

starej pes: Máš ho v nadpisu Pepova, svýho i mýho příspěvku
    Ale pro jistotu- Leo Pavlík - Létající Chod ze Všeminy u Slušovic

Zanechat komentář:

• starej pes
    replied

Pepíku hoď sem to jméno,ať rozhejbeme odumřelý části mozku.

Zanechat komentář:

• Chalupar
    replied
    Leoš Pavlík

Zanechat komentář:

• Čejda
    replied

Martin Knajzl:

First Car - Skoda Favorit N1 - crash on SS1 with Petr Cecil on co-driver seat.

Zanechat komentář:

• bet
    replied

Nevíte nějaké info o Ivanu Trojanovi? Byl to mistr České republiky (ne Československé) v rally z roku 82 nebo 83... Pak jezdil rally cross. Díky.

Btw. stejně je tu málo informací o minulosti, třeba vítězové jednotlivých ročníků atd. Je to škoda, myslím, že by to spoustu lidí zajímalo.

Zanechat komentář:

Working...
X