Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kdo je největší rallyový fanoušek v Čechách?

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Kdo je největší rallyový fanoušek v Čechách?

Jakožto všechny veliké lásky, i láska našeho největšího rallyového fanouška k automobilovým soutěžím bude dozajista hluboce intimní, ušlechtilá, upřímná, vysoce niterná a veřejné prezentaci se bránící. Je jisté, že odhalení největšího fanouška by mohlo tuto jeho lásku zničit, což by byla ztráta nejen pro jeho duši, ale možná i pro náš rallysport.
    Proto jakožto zakladatel tohoto tématu upravuji svůj první příspěvek a vyzývám všechny ostatní: Nepátrejme již dále po něm!
    Ponechme přirozenou možnost, ať je i nadále hluboký cit mezi fanouškem a institucí automobilových soutěží ryze intimní záležitostí, ze které může brát pozitivní energii, kterou může pak dále šířit mezi ostaní členy lidského společenství!
    Tedy dost toho honu! Ponechme záhadou to, čím sama příroda vybavila naše duše a co nemůžeme určit ani hodnotit, co můžeme jen vděčně přijímat!
    Odměnou nám bude to, že dotyčného neznámého možná někdy pokáme v lese u RZty, prohodíme s ním nevědomky pár slov, a poté nás samotné zalije nevysvětlitelný pocit spokojenosti a souznění!

Upravil - AlesGute 27 Jan 2007 20:06:27
    rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

A omlouvám se a prosím, jestli by nešlo přesunout toto téma do sekce "Lidé kolem rally", nějak špatně třídím.

Komentář

No já bych to viděl asi takhle:

1. Míša Palásek
      pak dlouho, dlóóuho nikdo...
      ...a pak zbytek světa

http://rally.stanis.info

Komentář

"stanis" ma naprostou pravdu,k jeho nazoru se i ja priklanim...
        Alpine

Komentář

větší hovadina vás nenapadla?

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

Nejvetsi fanda a vlez do prdele je jednoznacne doktor lesu vod a strani RNDR. Ivo Nesrovnal a jeho asi syn VFT.
            Na ty nemmmmmmmmmmmmmmaaaaaa nikdoooo

Komentář

quote:
              Nejvetsi fanda a vlez do prdele je jednoznacne doktor lesu vod a strani RNDR. Ivo Nesrovnal a jeho asi syn VFT.
              Na ty nemmmmmmmmmmmmmmaaaaaa nikdoooo

hezky

Komentář

zvolené téma se mi najeví příliš šťastným

Komentář

Apeluji na zúčastněné přispěvatele, aby diskutovali seriózně a bez nadávek, v opačném případě by mnou zvolené téma asi opravdu nebylo z nejšťastnějších a bylo by nutno uvažovat o jeho uzamčení. V tom případě by jsme se ale nedozvěděli to zásadní
                  Ale je fakt, že teď za dne mi to téma už nepřijde tak zábavné jako v noci.

Komentář

quote:
                    No já bych to viděl asi takhle:

1. Míša Palásek
                    pak dlouho, dlóóuho nikdo...
                    ...a pak zbytek světa

Ano, pravda, na palasekmiho jsem lehce pozapomněl

Komentář

quote:
                      Ale je fakt, že teď za dne mi to téma už nepřijde tak zábavné jako v noci.
                      Že ty jsi večer pil?

Komentář

Tohle vlákno se Ti dobrej Aleši moc nepovedlo

Komentář

můžeš mi říct, co od tohot tématu očekáváš?

Komentář

No já to asi nebu, mam jen 174 cm. Ale kdyby si se ptal na nejobjemnějšího fanouška, tak tam už bych šanci měl.

Go Kresta Go
                            Všude dobře, na rally nejlíp ...

Komentář

No Aleši tvoje snaha mě sice těší, zvláště když jsi nezapomněl na mou maličkost, přijde mi to ale trochu mimo mísu. Určitě bych nevybíral nej fanouška rally. Každý z nás má rally rád, každý má ale jiné protředky, čas, náladu a já nevím co ještě, takže takhle se to brát nedá. Pro mě jsou nej fanoušci všichni, kdo jezdí na rally, ať u nás, v evropě, či ve světě a o mnohých ani nevíme a ani nikdy neuslyšíme. Pokud bych tedy mohl poprosit, vymaž mě z listu kandidátů na nej fanouška rally u nás, rozhodně se tak necítím. Díky.

MravenecZ
                              MravenecZ

Komentář

Working...
                              X