Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kdo je největší rallyový fanoušek v Čechách?

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Jeden fanoušek ze Stopy je uplně luxusní. Společně se svým kamarádem sou rok co rok v táhlé levé před cílem Baráku. Je jim něco přes 50 odhaduju. Sou dycky napití jak hovada a hlavně uplně luxusně prozpěvují v tom mrazu - tu sovětskou hymnu, jindy vysoký jalovec a hlavně mají luxusní hlášky na projíždějící posádky a celkem se starají o atmosféru této neopakovatelné události. Pokud víte o koho jde a máte je na fotce (hodně lidí se s nima fotí), hoďte sem nějaký snímek :-)
    neni to nahodou jeden z nich?
    http://youtube.com/watch?v=F9LPHSRsQUo

videl jsem ho 1x na valasske rally a 2x na stope. Je i na nejakych kazetach od JNK

Upravil - don 30 Jan 2007 20:05:50
    www.rallyphotos.cz

Komentář

quote:
      quote:
      Jeden fanoušek ze Stopy je uplně luxusní. Společně se svým kamarádem sou rok co rok v táhlé levé před cílem Baráku. Je jim něco přes 50 odhaduju. Sou dycky napití jak hovada a hlavně uplně luxusně prozpěvují v tom mrazu - tu sovětskou hymnu, jindy vysoký jalovec a hlavně mají luxusní hlášky na projíždějící posádky a celkem se starají o atmosféru této neopakovatelné události. Pokud víte o koho jde a máte je na fotce (hodně lidí se s nima fotí), hoďte sem nějaký snímek :-)

videl jsem ho 1x na valasske rally a 2x na stope. Je i na nejakych kazetach od JNK

Upravil - don 30 Jan 2007 20:05:50
      Tak to si piš že to je on a patrně na této valašce stál jeden vracák nade mnou - inu, smůla, mohl sem si ho užit více

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

Ty jo, tak tohoto borce sem viděl loni na Barumce na městské RZ, vyřvával něco ve smyslu "Zničili ste Barumku, ku**y!" :-D :-D

"To je rallye, voe!" - K.Loprais

Upravil - pejda 30 Jan 2007 22:28:13
        "To je rallye, voe!" - K. Loprais

Komentář

Tak toho pána si pamatuju. Stál sem přesně na tom místě odkud je to video. Musim říct že i když byl někdy docela vulgární, tak nijak neohrožoval průběh rally.

Go Kresta Go
          Všude dobře, na rally nejlíp ...

Komentář

quote:
            Tak toho pána si pamatuju. Stál sem přesně na tom místě odkud je to video. Musim říct že i když byl někdy docela vulgární, tak nijak neohrožoval průběh rally.

Go Kresta Go
            Před dvouma rokama sem ho několikrát na stopě odklízel přímo z trati i s jeho kamarádem. Ale naštěstí sme to zvládli...

Komentář

quote:

Go Kresta Go
              Jo toho myslím, taky znám. Viděl jsem ho na Barumce na shaku (cca 2004) a někde i na fotkách myslím. Na tom shaku to byla docela sranda. Někdo tam přišel asi rovnou z práce (shake už docela dlouho jel) a on na něj:"Kam dete člověče??? Copak vy jste neviděl Katku Trojanovou a Bruna Thiryho??

www.RallyeFoto.ic.cz

Komentář

Jo tak to je starý známý...Toho taky znám!!! Je to legenda, kterou bych přirovnal třeba k našemu oblíbenému žloutenkáři, co prodává klobásky. Svého času vykládal i jak byl na rally San Remo nevím jestli se tomu dá věřit ale říkal, že chladili bečky piva v moři. Sice moc ožraly nemusím ale tento je celkem neškodný a snad i trochu sympaťák

Komentář

:-) Ja teda velky fanda jsem a casto jsem driv jezdil na rally po sve ose na kole. Hlavne teda kolem Zlina. Ale taky 2x na Pribrami. Ale asi vim o kom mluvite. I loni na Barumce jsem toho pana v pokrocilem veku zahlidl (pamatujes Karbonyle na Pinduli u tech skoku, jak za nama prijel) a chvili tam s nama stal? Toho jsem pak i zahledl v sestrihu ve svete motoru.
                  Kazdopadne ta Labska mi nakonec nevysla, kvuli zime. :-( Ale na jaro koupim auto, do ktereho budu hazet kolo a tak me na rally na kole mozna zase nekde zahlidnete. :-)

Komentář

To speed: je to pravda, vcetne te becky v mori. Byl jsem u toho, tusim v.r. 1999.

Komentář

Já si ho pamatuju z jedné Stopy, kdy křičel,jak mají v Kolýně nad Rýnem 16 Coroll WRC Je to borec, potkávám ho někdy i ve Zlíně.

ŠKODA rally club * www.src.czechrallyeweb.net
                      www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Plhusi promiň, teď musím já. Napřed jsem myslel, že Volyně. Ale ta není nad Rýnem. Prosím, nezdá se Ti použití ypsilon s čárkou ve slově Kolýn příliš extravagantní?

Komentář

Kýtičko, zkusím se Plhusa zastat. Ono to Ýpsilon dokonale ladí s projevem toho týpka(myslím toho fanouška, ne Plhusa), takže v tomto případě výraz v KolÝně docela sedí. Ěščě by dobře sedlo v Kolýně na Rýně...

Vyčteno z obrazovky počítače a odposlechnuto z televize.

Komentář

quote:
                            Plhusi promiň, teď musím já. Napřed jsem myslel, že Volyně. Ale ta není nad Rýnem. Prosím, nezdá se Ti použití ypsilon s čárkou ve slově Kolýn příliš extravagantní?
                            Chtěl jsem mu to opravit, ale když vidím tvůj komentář, tak už to tak musí zůstat navěky...

Komentář

Re: Kdo je největší rallyový fanoušek v Čechách?

Původně odeslal Don Zobrazit příspěvek
                              Tak blíží se stopa,a tenhle člověk(říkáme mu HALOO PANE) se určitě objeví .Myslím,že i když jsem ho střízlivého asi neviděl ,přehled o dění má vzhledem k svemu stavu slušný.Jinak ve Zlíně je vidět občas na kole
                              Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Re: Kdo je největší rallyový fanoušek v Čechách?

Jako by to bylo včera, co sem ho na Baráku odklízel (= hodil do lesa) ze zledovatělé trati před přijíždějící posádkou...

Komentář

Working...
                                X