Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Antonín Tlusťák

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Neřešte to. Článek už je pryč a zpět nebude. Nemám k tomu co říct.

Komentář

• Taky nic neříkej.Kdo chce si to přečte jinde.Maximálně bys mohl sdělit důvod autora o stažení článku z eWRC.Mohlo by to být zajímavé páč všude jinde článek visí neustále.Teda pokud nejsi vázán mlčenlivostí.
      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Co může být důvodem stažení článku, asi jen žádost Tondy.
        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
          Co může být důvodem stažení článku, asi jen žádost Tondy.
          A proč zrovna z eWRC?když jinde visí furt.Vysvětlíš?

Komentář

• Neřešte to.

Komentář

• Tak diskuze se ruší.Není o čem a není proč.V tem případku se bavme o sportu.Ta Fibingerová ta ale měla kozy có?A Kratochvílová byla baba nebo chlap?Nó tahat traktorovou pneu(zadní) na tréninku za zadelí na laně asi nebylo příjemné.Možná pravda,možná fejk.
              Takže cenzura jen u některých servrů.A vím i proč.

Komentář

• Míro, zde to není o cenzuře. Stalo se to, že byl na eWRC umístěm článek asi bez vědomí Tondy a ihned se pod ním objevily komentáře a na žádost Tondy byl odstraněn.
                Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Jste úplně mimo. Článek byl u nás umístěn na jeho žádost bez diskuse a stejně nakonec požádal o odstranění. Víc k tomu nemám co dodat a dál jdu dělat jinou, užitečnější práci.

Úplně nenávidím, když někdo přesně ví, co a jak bylo. A přitom o tom nic neví. Když vám říkám v dobrém, abyste to neřešili, tak to stejně řešíte.

Komentář

• "Každý jezdec závodí pro úspěchy. Proto i já jsem hledal cestu, kdy bychom mohli zajet dobré výsledky." Jo tak proto se pan Tlusťák vyhýbá kompletní účasti v našem mistráku

Komentář

• Stejně mi celej ten článek vyznívá hlavně tak, že jde v první řadě o to, přesvědčit Pospíšilíka, že jezdit českej mistrák je blbost a že by měl jezdit v Tlusťákovo týmu a na zahraničních soutěžích, kde to umí Tlusťák lépe "ekonomicky vyřešit".
                      ML

Komentář

• Neřešte to, tady je Krakonošovo ???!!!!!! Co to má znamenat ?? Vysvětlit.

Komentář

• Já už jsem vše vysvětlil. Proč to bylo staženo, to se ptejte jinde.

Komentář

• Původně odeslal Shacki Zobrazit příspěvek
                            Jste úplně mimo. Článek byl u nás umístěn na jeho žádost bez diskuse a stejně nakonec požádal o odstranění.
                            Ale vždyť takové vysvětlení naprosto postačuje. Každý ví v čem, resp. kom byl problém. Možná pro některé by bylo dobré dopsat na základě čí žádosti to bylo staženo,ať je definitivně jasno.

Komentář

• Je to napsané nahoře na této stránce

Komentář

Working...
                              X