Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Antonín Tlusťák

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Tak do této situace se může dostat každý subjekt ......
    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Jeste pred nedavnem bylo mozny prohledavat OR i podle prijmeni...

Komentář

• Původně odeslal Kenny_pce Zobrazit příspěvek
        Jeste pred nedavnem bylo mozny prohledavat OR i podle prijmeni...
        Synku, ono to jde stále. Ale ono to asi bude v šikovnosti.

Komentář

• Původně odeslal Koukola Josef Zobrazit příspěvek
          Tak do této situace se může dostat každý subjekt ......
          Jestli neumí zaplatit 2 faktury za 15 tis. a stojí mu toto za to, tak je hlupák.
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Podstata je asi v něčem jiným.
            Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Mně fascinuje, jak někteří spoluobčané, nemaje znalosti, stále mluví (= píšou), mluví (= píšou), ... . Kde, prosím, dohledali jakékoliv informace o počtu a výši faktur, aby následně hodnotili člověka. Pokud bych měl použít stejnou optiku (= názor), tak bych se o dotyčném pisateli (či dotyčných pisatelích) vyjádřil ještě expresivněji!! Nebo jsou snad toho názoru, že na jakémkoliv fóru, lze koholiv, beztrestně urážet či napadat!! Pak ať se nediví, že o úrovni takového fóra smýšlím stejně (díky takovým), jako o většině fór tzv. "zpravodajských" webů.

Komentář

• tak teď nevím, jestli už jsem taky ve skupině "pisatelů o nichž by ses vyjádřil ještě expresivněji", ale vše jde dohledat ve veřejných zdrojích obchodního a insolvenčního rejstříku
                Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

• Mám stejný názor jak Kuře. Pokud je něco ve veřejně přístupném zdroji, pak to nejsou žádné drby, nepodložené doměnky a už vůbec ne urážení či napadání.

Komentář

• Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
                    tak teď nevím, jestli už jsem taky ve skupině "pisatelů o nichž by ses vyjádřil ještě expresivněji", ale vše jde dohledat ve veřejných zdrojích obchodního a insolvenčního rejstříku
                    A to už je hotová hotovina.Někteří pochopí,někteří budou "kopat" ale bohužel oficstránky mluví jasně .Takže p.nokian je asi tvrdým zastáncem p.Tlusťáka i přes nějaké problémy.
                    Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Původně odeslal nokian Zobrazit příspěvek

Synku, ono to jde stále. Ale ono to asi bude v šikovnosti.
                      Nojo, jsem vul, pouzil jsem google a ty jeho firmy v likvidaci tam porad videt jsou

Komentář

• To nokian
                        Nauč se hledat na internetu mudrlante. Ke každé insolvenci si můžeš dohledat kompletní podstatu a popis insolvence. Jsou to veřejná data. Já jsem nahlédnul do jednoho podání. Nejsou to žádné fabulace, ale fakta. Odkaz máš o stránku zpět. Expresivně se o tobě vyjadřovat nebudu.
                        Naposledy upraveno pačes; 16-07-18, 08:01.
                        Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• Původně odeslal kuře Zobrazit příspěvek
                          tak teď nevím, jestli už jsem taky ve skupině "pisatelů o nichž by ses vyjádřil ještě expresivněji", ale vše jde dohledat ve veřejných zdrojích obchodního a insolvenčního rejstříku
                          Aha, jakože: neumí zaplatit 2 faktury za 15 tis. a stojí mu toto za to, tak je hlupák. je pravda!!
                          Než jsem reagoval, tak jsem do insolvenčního resjtříki podíval, a právě proto, že u vedené sdělení není pravdivé a tedy zavádějící, jsem reagoval. A mám rád vztahovačné jendotlivce, byť jejich jiná činnost je chvályhodná.

Komentář

• Původně odeslal hujer Zobrazit příspěvek

A to už je hotová hotovina.Někteří pochopí,někteří budou "kopat" ale bohužel oficstránky mluví jasně .Takže p.nokian je asi tvrdým zastáncem p.Tlusťáka i přes nějaké problémy.
                            Není to pravda, jediný, koho se budu zastávat je moje rodina. Jen jsem reagoval sdělení: na neumí zaplatit 2 faktury za 15 tis. a stojí mu toto za to, tak je hlupák. Jak jssem již v reakci pro kuře nepasl: do obchodního a insolvenčního rejstříku jsem se díval. Proto jsem tak reagoval. A taky jsem se podíval do registru nemovitostí, abych měl ucelenější představu. takže obviňovat mně z nějakých problémů, je opět jen jedovatá slina a doporučoval bych, vzít do ruky košťátko a zametat před vlastními dveřmi.

Komentář

• Původně odeslal pačes Zobrazit příspěvek
                              To nokian
                              Nauč se hledat na internetu mudrlante. Ke každé insolvenci si můžeš dohledat kompletní podstatu a popis insolvence. Jsou to veřejná data. Já jsem nahlédnul do jednoho podání. Nejsou to žádné fabulace, ale fakta. Odkaz máš o stránku zpět. Expresivně se o tobě vyjadřovat nebudu.
                              Bože, vlož do člověka rozum. Reagoval jsem na sdělení: neumí zaplatit 2 faktury za 15 tis. a stojí mu toto za to, tak je hlupák. A jak jsem napsal jiným: do OR i IR jsem hleděl dřív, než jsem reagoval. I do registru nemovitostí, abych mohl mít názor.
                              Takže s tím hledáním na internetu nemáš pravdu, MUDRLANTE!!!
                              A pak, kdo tady označuje druhé expresivně!!

Komentář

Working...
                              X