Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Antonín Tlusťák

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Já nevím,ale tuším,že spousta z vás neví a nezná jeho majetkové poměry,komu "patřila" auta atd.,takže je naprosto zbytečné si myslet,že nějaké faktury ......
    Úplně zbytečné.Já bych mu poděkoval za pár pěkných zážitků a aut co zde ukázal.Ale ne každému se zavděčil
    Naposledy upraveno dalva; 06-08-18, 20:37.
    Karle sbohem

Komentář

• Dalvo, to mám chápat tak, že Antonín dojezdil?

Komentář

• Momentálně se soustředí na závodní kariéru své dcery.
        Karle sbohem

Komentář

• Původně odeslal dalva Zobrazit příspěvek
          Já nevím,ale tuším,že spousta z vás neví a nezná jeho majetkové poměry,komu "patřila" auta atd.,takže je naprosto zbytečné si myslet,že nějaké faktury ......
          Úplně zbytečné.Já bych mu poděkoval za pár pěkných zážitků a aut co zde ukázal.Ale ne každému se zavděčil
          Dalvo ty hodně málo čteš. Potom i malo víš.
          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• ešlivá to nebude i tím, že tohle je forum o rallye, "investigaci" a koukání do cizích peněženek se tak nechává finanční a celní správě a gamblerům v účtenkovce
            Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• Pačes-Nechám tě žít v tom co si myslíš Někdo ví, někdo slyšel a někdo si jen myslí Nebudu zde rozebírat,co čí je,bylo a bude.Novej má pravdu,lži a pomluvy patří na jiné servery.

Naposledy upraveno dalva; 07-08-18, 08:22.
              Karle sbohem

Komentář

• Tak jsem poslední dobou, když jsem četl toto téma nabyl přesvědčení, že Tondu už závodit neuvidím. Pak vidím startovku na Barumku a Tonda přihlášený.

Komentář

• Kluci nech je to jak je to ,Tondovi velký dík, už jste zapoměli kolik krásných aut na naše rally přivezl, viz letošní kopná. Je super že jede i Barumku , taky mne to překvapilo, ale srdcař je srdcař.

Komentář

• Tonda oficiálně neukončil kariéru, jen se rozhodl věnovat své dceři a určitě se občas na vybraných závodech objeví....
                    Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Ukončit karieru je možné oficprohlášením nebo mlčením.A je na každém co zvolí.Nicméně Pepo 1000příspěvek tady jsem nechca uchytl Já.Z toho budu žít celý rok
                      Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Míro, oficprohlášení nebylo a Tonda nemlčí.
                        Pepa (Josef Koukola , napsal vlastní rukou svoji myšlenku i názor, za případné hrubky a překlepy se omlouvá)

Komentář

• Doma mně učili " bez peněz do hospody nelez ". Až se toho chytne nějaké "seriózní čtivo", tak bude opět mít rally tu nejlepší reklamu.
                          Kua já na to jednou našetřím a vrátím se zase na tratě. ?? 2014 ?? Ne sranda.. Už jsem se vrátil.

Komentář

• A proto na sebe pořád upozornuješ?Lejno v kterém se nerýpeš,nesmrdí.
                            Karle sbohem

Komentář

• Dalvo,možná, kdyby jsi byl v pozici věřitele,tedy někdo by ti dlužil hodně dlouho hodně peněz, možná by jsi to viděl jinak....

Komentář

• A tady je nějaké věřitelské fórum?
                                Karle sbohem

Komentář

Working...
                                X