Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Žloutenka 1203

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Žloutenka 1203

Vypisuji odměnu 5 piv zn. Herold Březnice 10°, splatných u nás v kulturním stánku, za aktuální a jasnou fotografii našeho kamaráda, na všech rally v republice známého pod nickem Žloutenka 1203. Kromě fotografie je nutno dodat i rozhovor s onou osobou, kde se oběť mimo jiné vyjádří k roku výroby vozu, mrazáku a případně i klobás. Na dobu nevyprání jeho svršků (spodků) se ptát nemusí.

Btw.- nikdo se k tomu neměl a sloní zadní běh jen provokoval, tak jsem to téma založil já!

Upravil - Rajle 03 May 2007 12:45:37

Tak dám první historku s tímto gentlemanem. Řadu let již tomu zpátky, jsem jej viděl vařit kafe pořadatelům Barumky. Komentoval to slovy: "Pořadatelům kafe vždy zdarma, akorát prosím lžičky vyndejte ihned po zamíchání, jsou ještě z výroby NDR." Tehdy jsem pojal podezření, že z té doby má i zásobu uzenin a jiných poživatin a výbavy.

Komentář

Tak mě napadá, není tohle náhodou on?
      http://www.autorevue.cz/default.aspx...&article=12003
      http://www.youtube.com/watch?v=WLLR9oEhslg

http://rally.stanis.info

Komentář

je fakt, že tenhle týpek a jeho nesmrtelná 1203 nechybí nikde.Jen obdivuju lidi, kteří si u něj opravdu něco koupí.

4x4 forever

Komentář

Tak já se přiznám,že se u něho OBČERSTVUJI docela pravidelně a můžu říct,že nikdy jsem neměl žádné střevní problémy.A např. jeho krkovička je fakt dobrá,i ty ceny proti konkurenci jsou menší.A jinak taky pracuji v oboru a divili by jste se co některé na oko lepší hospody skrývají v kuchyni.Takže "DOBROU CHUTˇ" u ŠPINAVCE!

Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Už jsem to tady jednou někde psal.Loni ve Vyškově sem hlady šilhal a v celém servisu byl jen ON.Napřed mě trochu zamrazilo,ale zdravě jsem zariskoval a dal si krkovičku a musím říct,že něco tak dobrého sem dlouho nejedl.Ať vypadá on a jeho náčiní jak chce,opravdu umí!!A taky sem nic zdravotně závadného nepozoroval,takže do toho!

Komentář

Těším se po víkendu na fotogalerii. Počítám že fotky budou hezčí než od Brose...

Komentář

Malá nápověda pro zájemce o fotografování - loni se kamarád v první etapě nacházel u přejezdu hlavní silnice před Malčí...

Komentář

Žloutenkář má i parťáka,má možná ještě větší šlahu než on.

Komentář

A loni v sobotu byl přímo v Malontech.

Komentář

Já už jsem přislíbil dodat alespoň fotku, doufám, že tento pravidelný účastník všech závodů nezklame a dorazí.

Komentář

Byl v Krumlově. RZ 3 Soběnov křížení RZ se silnicí Besedice-Kaplice nádraží. Klobásku jsem nedal :-)

Komentář

Dneska stál opět v Malontech,a ten jeho kolega to je brutus.Čert hadra.Jo a všiml jsem si,že byl mockrát blýsknut na foto.

Komentář

quote:
                            Dneska stál opět v Malontech,a ten jeho kolega to je brutus.Čert hadra.Jo a všiml jsem si,že byl mockrát blýsknut na foto.

to je dobře, sem s ním.

s pozdravem za sec/km kratššší

Komentář

2 slkýta: poraď jak poslat fotky a obratem je pošlu.

Komentář

Working...
                              X