Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Žloutenka 1203

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Loni byl na Labské v pátek na stadecu... Neuvěřitelný kolik toho tohle individum prodalo.... a těch šťastných lidí... )

byl jsem mezi nima...... klobáska a pivko - bez závad
    druhej den stáli na parkovišti u startu rz, a taky měli plno

Komentář

Já mám jazyk mlsný, a jeho klobásku jsem nejenom přežil, ale pochutnal jsem si, z poslední doby po Švihovu na druhém místě.

Starosta

Komentář

Já jsem si u něj dal klobásu poprvé už někdy v roce 1997 na rally šumava a žádná ztížnost nebyla. Je fakt, že oblečení od té doby asi nezměnil, ale proč bych ho měl soudit jen podle kabátu.

http://www.avoncosmetics-shop.cz/
        http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

hmmmm, tak si říkám, že v dnešní době mám už žaludek na všechno, tak jim dám taky šanci...

s pozdravem za sec/km kratššší

Komentář

Neriskuj, nebo budeš mít mezi běhama vítr. Dočkej Svijan a zaběháš si taky!
            quote:
            hmmmm, tak si říkám, že v dnešní době mám už žaludek na všechno, tak jim dám taky šanci...

Vyčteno z obrazovky počítače a odposlechnuto z televize.

Komentář

pak mi teda řekni jediný další důvod, pokud nejsem fandou běhu, natož tak rychlého, proč navštívit letošní bohemku! To tedy musí být silný argument! To ani staré Bčka nepřeváží....
              quote:
              Neriskuj, nebo budeš mít mezi běhama vítr. Dočkej Svijan a zaběháš si taky!
              quote:

Komentář

4 Kýta:
                1. já jezdím na rallye kvůli sportu (motoristickému) (doporučuju)
                2. cestou je spousta dobrých hospůdek, motorestíků a podobných zařízeníček, takže si mlsmeš
                3. prostě chceš ty Svijany ochutnat (když musíš, tak musíš)
                4. vypadneš z domu a to se vyplatí
                5. třeba se ti tu zalíbí a my budeme mít na Moravě své kukaččí vejce
                6. D1 o víkendu je zážitek, který přeju každýmu!

Komentář

quote:
                  4 Kýta:
                  1. já jezdím na rallye kvůli sportu (motoristickému) (doporučuju)
                  2. cestou je spousta dobrých hospůdek, motorestíků a podobných zařízeníček, takže si mlsmeš
                  3. prostě chceš ty Svijany ochutnat (když musíš, tak musíš)
                  4. vypadneš z domu a to se vyplatí
                  5. třeba se ti tu zalíbí a my budeme mít na Moravě své kukaččí vejce

1. co je to za sport, když kroutíš jenom kolečkem?
                  2. k čemu motorestíky, když si pivo nedám?
                  3. Svijany můžeš absolvovat i doma, pokud ti je někdo pošle balíkem - neexistuje nějaká zásilková služba???
                  4. z domu vypadneš, ale rodinu musíš vzít s sebou!
                  kvůli bodům 5. a 6. se to ale určitě kejtičce vyplatí!!!!

Komentář

Tak sem si u něj dal na bohemce v neděli klobásku a byla moc dobrá... Akorát sem koukal že obměnil vozovej park - ex-sanitku nahradila o něco méně omšelá bledě modrá 1203..

Komentář

Já si u něj dal v sobotu akorát pití, protože jsem byl po jídle, ale ten jeho vehikl jsem tam neviděl.

Komentář

quote:
                        Mám pocit, že o D1 o víkendu toho moc nevíš, neb sotvakdy zvedneš krovky ze středních čech a když jedeš po D1, je to v pátek odpo na závody a třeba v neděli odpo z nich - chci tím říct to, že D1 o víkendu je naopak naprostá pohoda a když se vyhneš levým pruhem té třebíčské roletě, je to moc příjemné svezení, neb tam je minimum aut a odsejpá to líp než třeba na mladoboleslavský...

ML
                        ML

Komentář

Tak vám mám pocit, že slona "někdo z dvanácettrojky" otrávil žrádlem a pivasem, jinak by už tu byl a psal své zážitky z rally!!! Navrhuji, ač nevím, co s ním je, držet minutu ticha za jeho zdraví. Já tu minutu vyplním pár lokama Herolda. Svijany si zatím nedovolím dát, kdo ví....

Komentář

Naše milé slůně nestůně, nýbrž tráví :-)) Otráven nebyl (fyzicky), neb v nedělu večer už doma komunikoval mobilfonem a to prosím bez zadrhávání :-)

Komentář

quote:
                              Tak vám mám pocit, že slona "někdo z dvanácettrojky" otrávil žrádlem a pivasem, jinak by už tu byl a psal své zážitky z rally!!! Navrhuji, ač nevím, co s ním je, držet minutu ticha za jeho zdraví. Já tu minutu vyplním pár lokama Herolda. Svijany si zatím nedovolím dát, kdo ví....

Svijan se neboj, se Sloníkem jsme je konzumovali v Liberci po dva večery bez sebemenších následků. Stali jsem se mazlíky vrchního a dostali jsme trofejní značkové kryglíky. Je fakt, že si Kýta domů vezl ještě z pivovaru na doma 140 lahví, takže se momentálně asi pere s nimi a nemá čas na tlachání u webu.

Komentář

pravda, času néni...

Komentář

Working...
                                X