Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Žloutenka 1203

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

quote:
    Ještě mne napadlo - co takhle založit "Fans for Žloutenka" (případně "Fans for Hepatitis") a podpořit našeho maskota, aby vyrazil i na některý světový podnik? Pro začátek aspoň na Rallye Deutschland, kde to ocení i spousta českých fanoušků?
    ty foe......
    už ho vidim u vracáku na vinicích............

Komentář

quote:
      Mnooo a Jiříček má u mě taky tři Heroldy, to jsem se ale rozjel...!

Na Pačívu se přihlásím, ale vychutnám je asi až doma, neb budu řidičem...

Komentář

quote:
        Na Kopné žloutenka zakotvil v servisní zóně ve Slušovicích. Já i přítelkyně jsme si u něj dali špíz. A já jsem se pokusil o drobný pokus o rozhovor. Říkal jsem mu , že si ho pomatuji už ze spousty rally, a že by mě zajímalo jak už vlastně dlouho jezdí. Odpověď :dlouho pane už aspoň 8 nebo 10 let(se stánkem předtím jako divák). Na pochvalu jeho výrobků řekl, že to nedělá pro peníze, ale aby lidem chutnalo a to je pro něj ta odměna. No a co se týče chuti tak nakonec chutnalo i přítelkyni, kterou jsem musel dlouho ke koupi přemlouvat, ale nakonec nelitovala ona ani já.

Upravil - speed 01 Jul 2007 09:05:31
        jj, můžu potvrdit...u tohoto rozhovoru jsem byl přítomen ( mám i 2 fotky, ale bohužel se mi ze strachu, že by mi chtěl žloutenka ublížit, třásla ruka, takže jsou mírně rozmazané) ...
        ještě poznámka: během toho, co prodával speedovi, tak zavadil o gril a několik klobás mu spadlo na zem ( když je pak chytl, tak se opařil, tekže si plivl na ruku pro ulevení od bolesti - to o plivnutí je nepotvrzená informace, viděl jsem to z dálky) v každém případě po té, co jsme odešli klobásky hodil hezky zpátky na gril ( ale co, zem je určitě čistší než špinavec :-)

Upravil - marek.jurecek 02 Jul 2007 18:20:04

Komentář

to o plivnutí je nepotvrzená informace, viděl jsem to z dálky) v každém případě po té, co jsme odešli klobásky hodil hezky zpátky na gril ...taky nepotvrzena informace,ze..."jurecku" pripadas mi,ze jsi od konkurence,vzdyt ten slavny "zloutenka" by podle tebe nic neprodal,nikde a nikdy...
          Alpine

Komentář

myslím si, že tentokrát se nijak zvlášť od ostaních stánků neodlišoval.. a vůbec, tak nějak "zapadal" do toho celého slušovického areálu.. vyjma rallybaru

Komentář

quote:
              to o plivnutí je nepotvrzená informace, viděl jsem to z dálky) v každém případě po té, co jsme odešli klobásky hodil hezky zpátky na gril ...taky nepotvrzena informace,ze..."jurecku" pripadas mi,ze jsi od konkurence,vzdyt ten slavny "zloutenka" by podle tebe nic neprodal,nikde a nikdy...
              ale kdeže..to jsem byl špatně pochopen...žádná konkurence nejsem...vždyt jsem si taky dal kousek jeho špízu a byl výtečný...ale to o tom, že tam ty klobásky ze země hodil zpátky na gril je fakt pravda!!! :-D

Upravil - marek.jurecek 03 Jul 2007 15:31:07

Upravil - marek.jurecek 03 Jul 2007 15:32:16

Komentář

Loni jsem na vlastní oči na Rally Příbram viděl tohoto pána kterak igelit jemu zbylý od klobás nasledovně pod ně přiložil.Z toho pro mě plyne jediné,že nemám nikdy v budoucnu na závodech v plánu ochutnat jeho speciality:-)

Komentář

možná právě ten igelit dodá tomu jídlu tu správnou aromatickou vůni ( a chuť) :-)

Komentář

S těmi klobaskami je to bohuzel pravda, ale nechtel jsem ho tolik hanit.A navíc myslete si o mně co chcete já když si opékám klobásky a náhodou mně spadne na zem tak po důkladném opečení si ji klidně dám. Jinak při příští příležitosti rozhovor dokončím a výhry se zřeknu ve prospěch dobročinných účelů tj. v prospěch nadace fans for žloutenka . To: Vasha007 nejsi sám, kdo si u něho už nic nedá-přítelkyně se rovněž zapřisáhla, že příště už ne

Komentář

quote:
                      S těmi klobaskami je to bohuzel pravda, ale nechtel jsem ho tolik hanit.A navíc myslete si o mně co chcete já když si opékám klobásky a náhodou mně spadne na zem tak po důkladném opečení si ji klidně dám. Jinak při příští příležitosti rozhovor dokončím a výhry se zřeknu ve prospěch dobročinných účelů tj. v prospěch nadace fans for žloutenka . To: Vasha007 nejsi sám, kdo si u něho už nic nedá-přítelkyně se rovněž zapřisáhla, že příště už ne

Nadace je Ti vděčná! Jdu hned zjistit do banky, jestli by nám mohli zřídit účet vedený ve volně směnitelných pívácích! Star.

Starosta

Komentář

Už se zase těšíme na jéééžiškááá

Komentář

Tak viděl ho někdo na Barumce?Já pátral po jeho výborné krkovičce,ale Špinavce jsem nenašel.

Komentář

Já ho na barumce viděl, ale vůbec si nepamatuju kde. A ještě jsem taky viděl stánek hodně podobný tomu jeho a za pultem stál chlápek, který vypadal jako jeho syn :-). 6e by chtěli ovládnout trh rally fast food?

4x4 forever

Komentář

Že se nestydíš,chodit za bílého dne nachmelený.Víš,jak si musel pohoršovat početné dětské publikum?
                              My jsme doma všude!

Komentář

Já jsem v neděli viděl toho jeho kumpána na Zádveřické RZ.

http://www.foxrallyteam.cz
                                http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Working...
                                X