Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Žloutenka 1203

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

V sobotu byl v Susici a mel sebou noveho kamarada

Komentář

quote:
      Že se nestydíš,chodit za bílého dne nachmelený.Víš,jak si musel pohoršovat početné dětské publikum?
      Snad nezávidíš?
      4x4 forever

Komentář

Re: Žloutenka 1203

Tak mě napadá, že jsem letos na pana Žloutenku nikde nenarazil. Naposledy jsem ho registroval loni v Krumlově a jeho čertovskýho kumpána v Třebíči (rovněž 2007). Potkali jste ho někdo někde u letošních tratí, popř. nevíte náhodou co s nimi je? Ač jsem nikdy nic z jejich výtvorů neokusil, docela mi chybí...

Komentář

Že by ministerstvo dopravy začalo využívat na STK kamery a zatočilo s úplatkářama?To jeho přibližovadlo nemohlo splňovat ani naše benevolentní emisní normy!!Taky jsem ho dlouho nikde nepotkal,možná to bude právě z tohoto důvodu.

Komentář

Co jsem Žloutenku naposled na rally potkala, tak už neměl slavnou 1203, ale nějakýho tranzita či co, typ vozu už si nepamatuju a ani si nejsem jistá, jestli to bylo letos. Ale pravděpodobně ano.
            ewrc-results.com

Komentář

Noo, ja jsem nikoho z teto party letos asi nikde nevidel! A je to skoda, jejich spizy mi vzdycky chutnaly a ostrejsi grog nikdo nedela.
              Ted si vzpominam, ze jsme na Bohemce dokonce videli komplet nealko stanek, nevim, kam to speje

Edit: nebyl to cerveny transit?

Komentář

Já bych řekl, že už mu došly předrevoluční kalíšky, míchátka, tácky, kafe a uzeniny. Dokud investoval jen do chleba, tak to ještě neslo...

Komentář

barban: Barvu si fakt nevybavuju, buď byl červený nebo možná modrý, nebo bílý?!? Fakt nevim. Ale určitě stál vedle stánku Žloutenky na nějaký soutěži a nikde na dohled nebyla ta jeho 1203.
                  ewrc-results.com

Komentář

cerveny, viz prispevek http://forum.ewrc.cz/showpost.php?p=240358&postcount=69
                    Naposledy upraveno ufozt; 03-11-08, 18:43. Důvod: vložen link na příspěvek 69 ;-)
                    www.rallyphotos.cz

Komentář

• Re: Žloutenka 1203

Trochu mě tam nesedí ta zlínská značka,ale možné je všechno.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Já jsem tuto osůbku potkal letos na Krumlově na návsi v Malontech a po jeho slavné kávě vařené ze speciální vody jsem dostal běhavku.Takže kávu už asi ne a jak jsem viděl ty mastné klobásy tak asi taky ne.Ještě bych tu rád pobyl na tom světě.Jinak to vypadá,že je to kluk snaživá!
                        Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " pan jezdec ". Škoda,je to už 32 let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Jelikož nám pomalu začíná okurková sezóna,brouzdám tak zde po fóru,až jsem se dostal k tomuto tématu,naplnění našich žaludků.Pan výše jmenovaný se od RZ asi nadobro vytratil a s nim i bohužel dost dalších stánkářů.Méně diváků,menší kšeft.Bylo to hlavě patrný,aspoń podle mých zkušeností hlavně při malým mistráku.Kvalita služeb bývá taky dost rozdílná.Údajný grilovaný klobás (byl to párek) za 40 , stejný prodejce,stejný podfuk!Byl jak na Vyškově v Prusech tak i na Jeseníkách v Břevenci,hlavně že nosí zelený tričko starýho Škoda Motorsportu!
                          Naproti tomu teď na Dušné krásný velký klobás za 35!!V příbramským servisu 55 a Plzeńáci co jezdí na Barumku a letos byli v ve Lhotě a ráno v Dublovicích za 50?!

Komentář

Working...
                          X