Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Karel Trojan

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Karel Trojan

Myslím, že tu máme skutečně dalšího adepta na boje o první tři, pro sezonu 2002!! Co Vy na to?

Osobně mu držím palce. Myslím, že nebude mít problémy s adaptací na WRC (jak již ukázal v Praze), takže tu máme dalšího jezdce, který je schopný vyhrávat soutěže.

Komentář

a co ta jeho nemoc ?? je vse v pohode ?? jinak mu taky moc drzim palce a pokud nepojede Kresta a ani Hrdinka tak myslim ze Karel bude bojovat s Pechem o prvni misto v MCR

Komentář

Pokud vim, tak Karel je 100% fit. Co rikate novemu designu?

vobluda
        vobluda

Komentář

Podle mě na boje o první příčky Karel má,to je jasné.Ale bude to mít hodně těžké(Pech,Triner,Hrdinka!!!,Kopecký???...)Ale držím mu palce,auto má moc a moc pěkné.

www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Karel je skvělý, ale auto nebude nejnovější. Např. Vojtěši budou mít nejnovější specifikaci. Je fajn, že MČR bude startovat cca 10 WRC, ale musíme začít rozlišovat WRC-čka nové a 5. let staré.

Komentář

to Pepa ZL: to mas pravdu. I mezi WRC jsou velke rozdily. Myslim, ze je Karel zvyklej dohanet hendicap auta a verim, ze se mezi tri nejlepsi dostane.

vobluda
              vobluda

Komentář

quote:
                Karel je skvělý, ale auto nebude nejnovější. Např. Vojtěši budou mít nejnovější specifikaci. Je fajn, že MČR bude startovat cca 10 WRC, ale musíme začít rozlišovat WRC-čka nové a 5. let staré.

Přes zimu by mělo jeho auto dostat 3 aktivní diferáky a Joystick, takže by se Lexusům snad o dost přiblížilo.

Komentář

Karlu Trojanovi přeju úspěch, v letošní sezéně ukázal, že i s horším autem se dají zajet dobré výsledky. Jeho cíl umístit se příští rok do třetího místa je podle mne reálný. Těším se i na Deutschland - zase o důvod víc se tam vypravit.

Komentář

Jednoznačně se přidávám k Trojanovým příznivcům. A jsem rád, že jich je tolik. Jen doufám, že nepoleví ve své dravosti.

Komentář

quote:
                      Přes zimu by mělo jeho auto dostat 3 aktivní diferáky a Joystick, takže by se Lexusům snad o dost přiblížilo.
                      Joystick už měl v Praze. Kolik tam ale bylo aktivních diferenciálů to nevím.

Komentář

ale v Praze nejel s autem ktere je jeho !!! a s kterym bude jezdit sezonu MCR 2002 !!

Komentář

podle mě je trojan jeden z kandidátů na titul,ale samozřejmě až po emanovi,kterej bude asi nej.........

Komentář

quote:
                            podle mě je trojan jeden z kandidátů na titul,ale samozřejmě až po emanovi,kterej bude asi nej.........

No nevím, jestli bude Eman nejrychlejší, ikdyž bych mu to moc přál, ale určitě bude mít zase nej styl... A Trojanovi moc fandím, snad se mu sezóna povede, je to takový můj tajný favorit na titul...

Komentář

Karlovi fandim. Taky je muj tajny favorit a kdyby to nebyl on, tak to preju Pechovi. Myslim, ze mezi nima to bude dost drsny.

Komentář

Working...
                              X