Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• quote:
    Víceméně očekávaná situace. :-))

ale překvapivá náhrada. doufám, že se objeví i někde v česku.

Komentář

• To Bruce33: Ten úsměvnej smail si myslím není na místě. Já jsem rád, že uvidím znovu p.Starého, ale Valouškovi bych to popravdě přál více. Už jen proto, že je v těžké životní situaci a je na tom opravdu špatně.

Komentář

• quote:
        veris mu co???ze to konecne doveze do cile?? to je ale bohuzel na zavodnika trosku malo...boohuzel nestaci ani na pecha, je to trosku kontrast s tim,co o nem rozhlasoval stary valousek, jak v podstate kdyby dostal tu spravnou sanci, tak je to jen loeb a on....inu, kazdy ma,co si zaslouzi...bohuzel je fakt,ze nikdy pracovat asi nebude muset,ale myslim,ze kdyby na zacatku zvolil stary alternativu prisneho dohlizitele a obcas ho nechal nekde pracovat, misto toho,aby ho neustale omlouval a hledal chyby v aute, treba jsme se mohli dockat toho,ze by byl opravdu nejlepsi u nas...ted uz je to jen a jen promarneny talent dobry tak na prebor ceske nebo slovenske republiky...skoda
        Ano máš pravdu věřím mu. Navíc Valoušek jun. není nijak namyšlený a je realista. Neříkám, že si tvrdil opak, ale proč pořád taháš jeho otce do toho.Hláška, že nestačí ani na Pecha to je taky síla. Je to několika násobnej mistr republiky. Koukám, že si tady vyměňuju názory s nějakým zarputilým příznivcem Kresty, že jo?

Upravil - stanis 29 May 2007 22:43:12

Komentář

• Valouškovi sklizi co si naseli.

Mistře, buď laskavě soudný a uvědom si jaké lidi tady obahjuješ.
          Až ti ten mladý hejsek zase bude psát a říkat co se maš napsat, tak mu vyřiď že je zabělý ubožák. Vždycky se všude ukazoval, tak proč se nevýjadří teď, proč nejde za Tempus.

Jsem zvědavý jestli aspoň znáš důvody proč to je. Pokud to sem nenapíšeš tak jsi stejný zbabělec jako výše uvedený.

Komentář

• Promluvil pertinaxový hrdina! A bác ho!

Vyčteno z obrazovky počítače a odposlechnuto z televize.

Komentář

• Chlapi,

pokud sem okamžitě nenapíšete:
              1) proč nejede Valoušek za Tempus,
              2) kdy někde pojede, a
              3) kolik tygrů vlastně zabil Sandokan,
              jste všichni zbabělci!
              Starosta
              P.S. Opdověď na třetí otázku je klíčová.

Starosta

Komentář

• Možná jsem perverzní, ale mě docela zajímá, proč nejede Valoušek za Tempus...

Komentář

• quote:
                  Chlapi,

pokud sem okamžitě nenapíšete:
                  1) proč nejede Valoušek za Tempus,
                  2) kdy někde pojede, a
                  3) kolik tygrů vlastně zabil Sandokan,
                  jste všichni zbabělci!
                  Starosta
                  P.S. Opdověď na třetí otázku je klíčová.

Promiň,ale myslim,že tyhle rádoby vtipné příspěvky jsou trochu zbytečné...

roušík
                  roušík

Komentář

• Mne také zajímá, proč za Tempus nejede. Ještě víc mne zajímá, kdy a kde tedy pojede, pokud vůbec (doufám, že to tak černé není).
                    Reagoval jsem ale proto, že mi přijdou neuvěřitelné příspěvky typu "když nenapíšeš...jsi zbabělec". Právě ty mi přijdou zbytečné, protože opravdu nevidím důvod se tady vzájemně osočovat, pominu-li nedostatky takového závěru z hlediska elementární logiky. Smyslem tedy nebylo vtipkovat, ale poukázat na výše uvedené, což jsem naopak myslel zcela vážně.
                    Díky za pochopení, Starosta

Starosta

Komentář

• Chlapi, co je nepochopitelného na marketingových důvodech? Prostě si majitel a mecenáš myslí, že mu Jarda Starý přinese větší marketingový užitek.

Komentář

• Tak to je hodně dobrý.........Byl jsi na školení u politiků :-))
                        quote:
                        Chlapi, co je nepochopitelného na marketingových důvodech? Prostě si majitel a mecenáš myslí, že mu Jarda Starý přinese větší marketingový užitek.

Komentář

• quote:
                          Chlapi, co je nepochopitelného na marketingových důvodech? Prostě si majitel a mecenáš myslí, že mu Jarda Starý přinese větší marketingový užitek.

Samozřejmě jako vždy jde pouze jen a jen o peníze,ty nejsou a možná ani nebudou.Valda měl startovat na Bohemii ale je už jen mizivá šance že pojede,já doufám alespon v dojetou Barum Rally,to jest vše

Karle sbohem

Komentář

• quote:
                            Valouškovi sklizi co si naseli.

Mistře, buď laskavě soudný a uvědom si jaké lidi tady obahjuješ.
                            Až ti ten mladý hejsek zase bude psát a říkat co se maš napsat, tak mu vyřiď že je zabělý ubožák. Vždycky se všude ukazoval, tak proč se nevýjadří teď, proč nejde za Tempus.

Jsem zvědavý jestli aspoň znáš důvody proč to je. Pokud to sem nenapíšeš tak jsi stejný zbabělec jako výše uvedený.

B.b Mohu ti odpovědět za něj,není nikde psáno ani nikde dáno že se ti musí někdo svěřovat,je to jeho,čistě jeho věc co dělá,dělal a bude dělat,na lidi jako ty reagovat nikdy nebude jestli chceš tohle vědět.Jinak by jsi si konečně měl uvědomit že se svým vyjadřováním k jeho osobě zacházíš velmi,velmi daleko což by se ti nemuselo vyplatit,nepovažuj to za vyhrožování,ale pouze za radu jak se chovat ve společnosti normálních lidí.Dnes je i pomluva trestný čin .Jinak proč se nezaměříš třeba na Krestu ten se taky ke své kariéře nevyjadřuje a k původu financí na závodění,to už vůbec raději ne Ale třeba když budeš vystupovat ne pod nickem tak se ti víc uleví

Upravil - dalva 29 May 2007 16:47:55
                            Karle sbohem

Komentář

• Nebývám generálem po bitvě, ale teď si něco neodpustím. Ne na na adresu Valdy, ale na adresu jeho fans. Když jsme tady říkali, že třikrát na třech soutěžích bourati nelze a lze-li, pak ne pořád a že Valda by měl víc dumat, tak Valdas Ultras mleli to svoje o tom, jakej je dávač a jak se něj těšej a jak se na něj choděj lidi dívat a jak za něj budou i snad dýchat, jen když jim ukáže ten svůj "Valašskej Bok". Mám tedy pro ně návrh. Přestaňte utrácet za internet a složte se Pavlovi na káru, se kterou bude moct závodit. Tím totiž dokážete, jak moc vám na tratích chybí. Hnali jste ho dál do nesmyslů, který ho připravily o volant, tak mu teď k tomu volantu zase pomozte zpátky. A my si tady zatím od vašich nářků odpočineme.

Komentář

• quote:
                                Nebývám generálem po bitvě, ale teď si něco neodpustím. Ne na na adresu Valdy, ale na adresu jeho fans. Když jsme tady říkali, že třikrát na třech soutěžích bourati nelze a lze-li, pak ne pořád a že Valda by měl víc dumat, tak Valdas Ultras mleli to svoje o tom, jakej je dávač a jak se něj těšej a jak se na něj choděj lidi dívat a jak za něj budou i snad dýchat, jen když jim ukáže ten svůj "Valašskej Bok". Mám tedy pro ně návrh. Přestaňte utrácet za internet a složte se Pavlovi na káru, se kterou bude moct závodit. Tím totiž dokážete, jak moc vám na tratích chybí. Hnali jste ho dál do nesmyslů, který ho připravily o volant, tak mu teď k tomu volantu zase pomozte zpátky. A my si tady zatím od vašich nářků odpočineme.

Asi tomu nebudeš věřit,ale spousta lidí se o to snaží Pomoci a nejen finančně.

Karle sbohem

Komentář

Working...
                                X