Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• TO PAWELaklize chci sebe a ostatni bavit (jizdou rally) mel bych na to mit. Mrzi me, ze p. Valousek se pokusil prorazit do MS za pomoci metod, ktere prochazi (bohuzel)v MR.
    Ja se na p. Valouska na Monte tesil(jel jsem tam i kvuli nemu) a doufal jsem, ze se jedna o perspektivni tym o kterem jeste hodne (pozitivniho) uslysime.
    Potajmu doufam, ze se opravdu stalo nedopatreni a ze banky rychleji prevadi penize ceskym pronajimatelum aut a kamionu(na Monte jich nebylo malo), nez opacnym smerem-od ceskych pilotu zahranicnim tymum.

Komentář

• P.S. Teď jen OBECNĚ:
      1) pokud podám plat. příkaz bez toho, že mám nebo čekám peníze na účtu a tímhle plaťákem se následně prokazuji.. §250 podvod jak vyšitý, v tomhle případě asi odst.3-4,
      2) pokud o jiném sdělím nepravdivou informaci, která je způsobilá způsobit mu škodu ....pomluva dle §206, odst 2/tiskem, rozhlasem nebo podobně účinným prostředkem/

Škoda, že nám nesdělili , JAKÁ banka to zprasila. Ale to nikdy nesdělí, protože by se nich pěkně svezla.

OPAKUJI otázku pro Valoušek &comp.:
      BUDETE žalovat banku a P.H.sport????????

Stát se to mně / že banka něco zašije, ne že to nezaplatím/, tak dám na net faksimilii výpisu a P.H. sport NEBO banku sejmu drsně. Tady by byla prokazatelná škoda /sponzoři, pokuta FIA, startovné, celý seriál atd./
      Ale ono je to asi jinak, že pánové??

Komentář

• repyte proč to tady pořád dokola opakuješ? To čekáš že Ti Valoušek odpoví tady na tom foru? nebo proč?

Komentář

• quote:
          to franta: co to meleš za nesmysly zase ohledně p. vaškůje; ten dopadl podstatně hůř než celý pm sport se saxem; valoušek tam dodnes dluží velké peníze a proto se program zastavil, vaškůj to nechal ještě chvilku běžet a valoušek st. tam nechal dobrou ránu;vaškůj pokud vím to nepublikoval, protže nechtěl poškodit mladého valdu.

quote:
          Je divné, že podobné problémy mají nejčastěji lidé spojovaní s osobou p.Vaškúje.
          rallyfun
          Zajímavý. Zkuste se zeptat exmistra SRN Holzera kolik peněz dostal/nedostal za Integrale, která asi v 92 šla na "fakturu" do Zlína

mm

Komentář

• JÁ SI MYSLÍM ŽE PROSTĚ VALOUŠEK NEZAPLATIL A UDĚLAL VELIKOU OSTUDU DALŠÍM BYŤ SOLIDNÍM ZÁKAZNÍKŮM Z ČR A KDYBY TO TAK NEBYLO TAK SE PROTI TOMU CO OZNÁMIL PH SPORT ALESPON V MÉDIÍCH ODVOLAL .

Komentář

• Nerad , ale v necem musím s /Klouzkem/ Pawlem souhlasit, Valda starší moc chce aby mladý uspěl / což mi připadá docela normální/ bohužel realita ja dost drahá a nejsou na to finance. to,že škodí ostatním kdo závodí a jimž zahraniční úpravci poskytují služby , mu vůbec nedochází a možná mu to je i jedno, malej Valda ten si jen kazí jméno a nezávodí ani v ČR ,protože holt táta blbne.Ostatně souhlasím zkusme si více vážit jeden druhého a Pawle mámá návrh začni u sebe.

Komentář

• TO bp:
                Jak daleko ma podle Tebe jit laska otce k synovi? Nemyslis, ze neplacenim uctu se dostavame dost daleko za hranice sportu?
                Predstav si, ze jsi v situaci toho upravce, ktery nakupuje material, plati personal a dane(!!) , finisuje aby byl vcas hotov(jak slibil, slusny clovek prece drzi slovo(!)) a potom se ukaze, ze naletel nejakym chytrakum.Nezda se mi to spravne. Nebo?

Komentář

• No každopádně se Valoušek k prohlášení PH Sportu nevyjadřuje ani na svých oficiálních stránkách. Vzhledem k tomu, že ta informace je dost odlišná od jejich oficiální tiskové zprávy, čekal bych nějaké vyjádření.

Komentář

• quote:
                    No každopádně se Valoušek k prohlášení PH Sportu nevyjadřuje ani na svých oficiálních stránkách. Vzhledem k tomu, že ta informace je dost odlišná od jejich oficiální tiskové zprávy, čekal bych nějaké vyjádření.

No právě, akorát tam poučuje nějaký webmaster nás blby, co nemáme ani kreditní kartu a nevíme, co je to banka o transferní bance, ale na přímý dotaz nic.

Komentář

• Na radu jednoho kamaráda jsem se podíval na tohle forum. Ty spekulace jsou opravdu nádherné. Shrnu zde pouze některá fakta. Nechtějte vědět více podrobností, některé jsou věcí uzavřených smluv apod. Faktem je, že částka požadovaná za start na Monte Carlu byla odeslána 7.ledna, o den pozdějí, tedy 8.ledna se odecetla z uctu. Dalsim faktem je, ze Pavel prijel v nedeli do Gapu, v pondeli si normalne vzal PH Sportem dodane treninkove auto a po zbyvajici tri dny s nim podle planu trenoval. A az ve ctvrtek, tedy v dobe, kdy uz byli na miste (ci na ceste) zbyvajici clenove tymu se dozvedel, ze castka na ucet PH Sportu neprisla. Po marnem presvedcovani sefu PH Sportu tedy Pavlovi nezbylo, nez se pokusit predvedcit FIA o tom, ze chyba, kvuli ktere budou chybet na startu, neni zavinena ze strany soutezniho tymu. Po dukladnem a nekolikerem prozkoumani vsech dukazu nakonec tuto omluvu prijali. Vice tu nechci rozmazavat, kazdopadne me mrzi pristup PH Sportu jak pred samotnou soutezi, tak i pote. A jejich prohlaseni se Pavluv tym rozhodl nekomentovat, nemelo by to cenu. Pokud se chcete zeptat na neco konkretnejsiho, muzete mi poslat mail na pluto@rallysport.cz

Komentář

• Pluto, snad tím nic neodtajníš, takže se ptám veřejně: Je 3. února. Už tam ty peníze dorazily? A bude se v seriálu pokračovat?

Komentář

• Pluto, proc je tedy auto na prodej?

Komentář

• pluto proč měl dneska ph sport jednání s novým zákazníkem na saxo, když peníze už musely dorazit. proč valoušek st. běhá po zlíně a shání peníze a proč odeslal jeho srdcovku - stotřicítku - k prodeji někde na slovesnko?

rallyfun

Komentář

• quote:
                              Nerad , ale v necem musím s /Klouzkem/ Pawlem souhlasit, Valda starší moc chce aby mladý uspěl / což mi připadá docela normální/ bohužel realita ja dost drahá a nejsou na to finance. to,že škodí ostatním kdo závodí a jimž zahraniční úpravci poskytují služby , mu vůbec nedochází a možná mu to je i jedno, malej Valda ten si jen kazí jméno a nezávodí ani v ČR ,protože holt táta blbne.Ostatně souhlasím zkusme si více vážit jeden druhého a Pawle mámá návrh začni u sebe.

Vim asi na co narazis ale to co jsem mel rict jsem nerekl....ale tomu ty neuveris coz me hodne mrzi.

kdyby neco, tak nic...

Komentář

• CITUJI:"Pro ztazeni zavaznych prihlasek pro start pri Rally Monte Carlo byli jazdci Darius Chudobinski,David Doppelreiter,Alexander Foss,Filippo Suessli a Jader Vagnini potrestani zakazem startu v MS do konce roku 2003, komise doporucila vyse uvedenym zakazat start v MS i v roce 2004."
                                Napr. Dopplereiter mel vse hotove, sponzor se tyden pred Monte rozhodl jinak.
                                Je myslim, jasne, ze pokud s p. Valouskovi starsimu nepovede sehnat penize, mlady si dlouho ani neskrtne....
                                A to by bylo moc zly.....

Komentář

Working...
                                X