Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pavel Valoušek jun.

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• To Struhadlo:
    Teda fakt nevím, co Tě tak vytočilo....
    Nebo chceš říct, že Valoušek udělal dobré jméno českému rallysportu, potažmo celému českému sportu??? Tak řekni v čem??
    Mrzí mne, že "mladý" dopadl tak jak dopadl, protože něco asi umí, ale dle mě to ostuda je. Ale může za ni podle mne někdo jiný než "mladý" Valoušek. Na Monte Carlu se tvrdilo, že důvod neúčasti jsou zaseknuté peníze někde v bankách. O tom si myslím svoje, ale dobrá. Od Monte Carla už uplynul nějaký čas, takže kdyby byly peníze zaseknuté, tak by dnes už musely být k disposici a mohly se využít na Turecko. Navíc pokud se přihlásili do JWRC, tak pokládám za rozumné mít zajištěny peníze na celou sezónu.
    A Tvůj dotaz na "handa" co udělal pro český rallysport on? No já myslím, že někdo může udělat více, někdo méně a někdo třeba nic. Já jsem "jen" fanda rally a co můžu udělat? Ano, můžu dělat dobré jméno tím, že se budu na závodech chovat slušně, že v rámci možnosti budu pomáhat pořadatelům a v případě, že se dostanu do světa, tak vezmu třeba vlajku a zase se budu chovat kulturně....

Komentář

• To Struhadlo:
      I když mne někdo vytočí nemusím hned nadávat do debilů.
      Když jsem si přečetl vyjádření týmu Pavla Valouška (nebo jeho osobně, to se z toho nepozn&#225 o odstoupení z JWRC a neurčité fráze o tom, že selhal jakýsi management, který měl zajistit peníze, tak mi to připadá jako další lež či polopravda v řadě. Realita je taková, že se přihlásil do seriálu a neměl zajištěno financování a nyní ponese sankce od FIA (pokuty + zákaz startů v MS), navíc zcela jednoznačně neprospěl dobrému jménu českého rallysportu. A že za to nemůže Pavel Valoušek osobně? No je to pravděpodobné, ale on je tím na kom je tým postaven, a kdo tým reprezentuje na venek. Všimněte si, že FIA také sankcionuje jezdce a ne nějakého manažera.

Komentář

• Zdá se mi že trošku přeháníte s tím dobrým jménem českého rallysportu a s jeho poškozením. Těch jezdců, kteří se přihlásili do JWRC a neodstartovali je daleko víc a jsou to docela známý jezdci. Možná že dostanou nějaký distanc, ale myslim si že nikdo to nebere jako ostudu rakouskýho rallysportu a dalších. Tak neblázněte

Komentář

• quote:
          Zdá se mi že trošku přeháníte s tím dobrým jménem českého rallysportu a s jeho poškozením. Těch jezdců, kteří se přihlásili do JWRC a neodstartovali je daleko víc a jsou to docela známý jezdci. Možná že dostanou nějaký distanc, ale myslim si že nikdo to nebere jako ostudu rakouskýho rallysportu a dalších. Tak neblázněte

Jo, ale podstatný rozdíl je v tom, že ostatní skončili na prvním závodě, relativně v tichosti. Zato tým kolem Valouška se handrkoval v Monte o převodu peněz, tvrdil, že je vše v pořádku a nato byli omluveni. A jako důkaz "své pravdy" teď odstupují z JWRC???? Nebo jak si to mám teda vysvětlit.
          Myslím, že většina z nás, co tu chodíme by si ráda vyzkoušela rally, byť třeba jen jeden sprint. Já samozřejmě taky. Ale jaksi na to nemám peníze, tak do toho prostě nejdu!!!
          Dan

Komentář

• Snad je to volne forum a člověk si tu může vyjadřit svuj nazor, aniž by tu byl osočovan a nechalsi nadavat.Ale to jejedno.
            A Struhadlo:A myslim, že to vytočilo zatím pouze tobe.Zdravim tě...

Komentář

• to Danys: Já s Tebou souhlasim v tom, že ty dohady po RMC asi byly zbytečný. Ale Doppelreiter taky odstoupil s tím že mu odřekl sponzor atd. S tim Valdou to nikdo ve světě nezaregistroval a proběhlo to ve stejné tichosti jako u ostatních. Jenom tady na foru se dělá hunbuk.
              Když si chceš vyzkoušet rally a nejdeš do toho, protože nemáš peníze tak si představ, že nějakej tvůj kamarád podnikatek ti slíbí peníze na závody. Ty si domluvíš nájem auta, zaplatíš startovný, odtrénuješ a kamarád ti na poslední chvíli řekne že ti peníze nedá. Přijdeš o startovný, o svůj čas, pořadatelům se omluvíš, ale majitel auta se kterým jsi byl domluvenej bude samozřejmě naštvanej. Ale rozhodně to nikdo nebude považovat za pošpinění dobrýho jména rallysportu v tvym okrese

Komentář

• Dle me je nejvetsi rozdil v tom, ze Valousek (ci jeho tym) se prihlasili do celeho sampionatu! "Ostatni" vedeli, ze nemaji dostatek financi, nechteli tedy asi riskovat penalizaci od FIA, a radeji volili jednotlive podniky nez bombasticky projekt bez poradneho zajisteni. Ja osobne jsem ted zvedav na Chovance ...

Komentář

• Chovanec to bude asi taky nějaká Vaškůjovina,takže to dopadne podobně jako Valda a další.

Komentář

• quote:
                    to Danys: Já s Tebou souhlasim v tom, že ty dohady po RMC asi byly zbytečný. Ale Doppelreiter taky odstoupil s tím že mu odřekl sponzor atd. S tim Valdou to nikdo ve světě nezaregistroval a proběhlo to ve stejné tichosti jako u ostatních. Jenom tady na foru se dělá hunbuk.
                    Když si chceš vyzkoušet rally a nejdeš do toho, protože nemáš peníze tak si představ, že nějakej tvůj kamarád podnikatek ti slíbí peníze na závody. Ty si domluvíš nájem auta, zaplatíš startovný, odtrénuješ a kamarád ti na poslední chvíli řekne že ti peníze nedá. Přijdeš o startovný, o svůj čas, pořadatelům se omluvíš, ale majitel auta se kterým jsi byl domluvenej bude samozřejmě naštvanej. Ale rozhodně to nikdo nebude považovat za pošpinění dobrýho jména rallysportu v tvym okrese

Víš, já v tomto sázím na jistotu. Tedy pokud nemám dostatek peníze, tak si je musím zajistit dopředu a to tak, že je skutečně budu mít . Vím, že spousta sponzorů Ti je takto asi nedá, ale někdo třeba jo. Možná jsem moc naivní, nevím. Prostě pokud ty peníze nemám, tak si neobjednám auto, netrénuji....
                    A k tomu pošpinění: myslím si, že když bych jel-nejel sprint, tak jsem v tom sám za sebe a je to moje ostuda. Samozřejmě, že ne ostuda regionu. Ale jakmile se dostane někdo za hranice státu, tak už je to přeci jen o něčem jiném. A to i přesto, že jede za jednotlivce. Představme si, že by se tato příhoda stala letos Krestovi. Se vším všudy! Byl by to úplně stejný případ, pouze s tím rozdílem, že by to bylo více rozmáznuté, protože Kresta je už přeci jen více na očích a psalo by se o tom, že "ČECH Kresta....".
                    A jestli svět Valdu nezaregistroval? To fakt nedokážu posoudit nakolik svět tu historku zná nebo bude znát, ale v každém případě jsem přesvědčený o tom, že po Turecku se objeví článek o dalším vyloučeném z JWRC. Tak jako tomu bylo po Monte u těchto jezdců -Chudobinski, Doppelreiter, Foss, Suessli a Vagnini.
                    Tolik můj názor.
                    Dan

Komentář

• To, že někdo nesežene peníze na naplánovanou sezonu není žádná ostuda. Ale co si budou všichni pamatovat je, že chtěl odjet Monte "na fakturu".

mm

Komentář

• To Danys: Myslím, že se to tu trochu moc prožívá. Vnímáš snad např. vyloučení D. Doppelreitera z JWRC jako ostudu Rakouského rallysportu? Mě je ho spíš líto. A myslim, že podobně vnímá svět i vyloučení Valouška, pokud je za jeho vyloučením pouze náhlá neochota sponzorů. A pokud je za jeho vyloučením pokus o podvod, pak je to ostuda Pavla Valouška a lidí okolo něj a ne Českého rally
                        PHT

Komentář

• přesně tak, souhlasim s PHT.
                          Já jsem se v žádnym případě nezastával Valouška. Jen jsem psal že vyloučených z JWRC (těch co se přihlásili do celého MS jako Valda, Barte) bylo víc. Danys je myslim všechny vypsal. A myslim si že nikdo to nebere jako ostudu Rakouska, Polska, San Marina atd.

Komentář

• Chlapi, já se taky nikoho nezastávám. Jen se snažím Vám vysvětlit, že vidím rozdíl mezi odstoupením z JWRC u Valouška a u ostatních, které jsem už vypsal. Ti "ostatní" to provedli relativně v klidu, ale u Valouškova týmu se mi prostě nelíbí, že chybu se snažili hodit na někoho jiného.
                            A nebojte, zase tak moc to neprožívám, vždyť normálně diskutujeme, nebo ne. Ale taky už mě nebaví na toto téma pokračovat, takže končím.

Komentář

• To VHT: V tom "ostatni" jsme se nepochopili! Ja myslel pod pojmem "ostatni" Cechy a Ty pod pojmem "ostatni" zahranicni jezdce prihlasene do sampionatu JWRC. Asi jsem to spatne napsal.

Upravil - bart 26 Feb 2003 13:42:40

Komentář

• My tady placame ......
                                Vzijte se do role Valouska - je to kluk, ktery chtel jen zavodit - vzal si ho pod sva kridla alcor rally team (ci jak se to jemnuje) vse mel slibeno ale na jednou ouha - neco neklaplo jak melo a je vse v tahu.
                                Urcite to nikoho z nas nestve a nemrzi vic, nez samotneho Valdu.
                                Namisto podpory se tady ozyvaji chytre nazory lidi, kteri o tom jak je tezke sehnat penize na zavody nemaji ani paru.
                                Ale kritizovat a psat nesmysly umi kazdy (vcetne me) Podivat se na celou vec objektivne uz malo kdo a to me na tom stve nejvic.
                                Kazdy, komu se neco nepovede je v ocich nekterych pisatelu nejvetsi podvodnik a dela spatne jmeno....to je dle me hloupost - holt neco nevyslo to se muze stat kazdemu ale psat a hodnotit nekoho takovym zpusobem jakym se to deje v tomto foru je opravdu chvilema az surove.

Jinak drzim Valouskovi palce aby mu vysel cesky mistrak a dle poslednich informaci je to na velice dobre ceste........

Komentář

Working...
                                X